çatlatma iğnesi olanlar kaç gün sonra idrar testi yaptınız???

Kızlar bu sabah kan tahlili yaptırdım sonuç yarın dediler ama öğlrn 2 gibide öğrenebilirmişim internetten bakıcam adtık dua edin umarım pozitiftir
Ayyy hadi inş tutmuştur bize umut olursun canım lütfen bilgilendir beni de

İnanırmısın aynı şeyi ben de düşünüyorum duygularım çok karıştı bi an umutlanıyorum bi an yine olmadı yine adet olucam yine yıkılıcam diyorum özellikle gece uyurken bi akıntı geldi ordan bişey aktı tamam adet oldum ben kesin dedim çünkü akşam adet sancısı vardı ayağa kalktım ordan sanki adet sökülüyomuş gibi patır patır yaptı gittim baktım hiç bir şey yok dedim sabah kesin olurum vücut ısımı ölçtüm yine yüksekti bugünde olmucam ama arada ağrı oluyo bi de adet dönemi sürekli yaşadığım beyaz akıntı hiç yok bakalım sonuç ne olcak. Senin ilk tedavin mi bu ben ilk defa klomen+ovitrelle kullandım hiç bir sağlık problemimiz yok sebepsiz infertilite 1 sene 1 ay oldu
Canım ben 1.5 yıllık evliyim korunmayı bıraktıktan 6 ay sonra klomen ile hamile kaldım ama boş gebelikti ve 5 ay önce kürtaj oldum şimdi tekrar klomen kullanıyorum ama bu ay olmadı herhalde hsg çekincem bu ay inşallah

Canım ben 1.5 yıllık evliyim korunmayı bıraktıktan 6 ay sonra klomen ile hamile kaldım ama boş gebelikti ve 5 ay önce kürtaj oldum şimdi tekrar klomen kullanıyorum ama bu ay olmadı herhalde hsg çekincem bu ay inşallah
Hayırlısı olur inşallah. Ben de hsg çekildim genel anestezili yapıldı tedaviye başlanmadan önce oldu hiç bir problemde yokmuş

Geçmiş olsun canım Allah tez zamanda bir daha hayırlısı olarak yaşatsın inş hsg neden istiyor doktorun hamile kalmışsın

Bu kadar test yapma piskolojik etkileme kendini
Dediğinde çok haklısın da elimde değil valla herAlde 5 yıldır sabır ancak bu kadar oldu o yüzden test yapmayı kendime çok görmüyorum en aZından çift çiZgileri görünce mutlu oluyorum

Hayırlısı olur inşallah. Ben de hsg çekildim genel anestezili yapıldı tedaviye başlanmadan önce oldu hiç bir problemde yokmuş
problem olmasa bile yolları açtığı için gebelik şansın artar diyorlar bende ona güveniyorum sen ne zaman çekindin canım ?? birde çekindiğin ay klomen falan kullandın mı?? benim doktorum hsg nin yolları açtığı için klomen etkisi yaptığını ve pek tavsiye etmediğini söyledi

problem olmasa bile yolları açtığı için gebelik şansın artar diyorlar bende ona güveniyorum sen ne zaman çekindin canım ?? birde çekindiğin ay klomen falan kullandın mı?? benim doktorum hsg nin yolları açtığı için klomen etkisi yaptığını ve pek tavsiye etmediğini söyledi
Ben 1 şubatta çekildim hsg ama bu aya kadar gebelik oluşmadı hsg çekiminde doktor sorun olmadığını gördüğünde o ay hemen başlıcaktı klomene ama eşimle konuştuk bir iki ay kadar bi zaman verelim kendimize dedik biraz vücudum toparlansın istedik o zaman diliminde zaten çocuk oluşmadığı için klomen+ovitrelle tedavisini bu ay başladık yani benim ilk kullanışım

Evet canım erken gebelikti herAlde ondan ama bir de internetten aldığım 25 tane gebelik testim vardı bugün iğneden sonra 7. Gün ondan da bugün yaptım 25 tane olunca dayanamıyorum
canım inş bebiş vardır ama çok erken yapmışsın sanki 7.gün iğnenin etkisi geçmemiştir. :KK43: ben dün yaptım burda paylaştım iğnenin 12.günüydü 2.çizgi silik çıktı ama ben bile umudum yok olduğuna ... boş yere ümitlenip kendini yıpratma sonra daha çok üzülüyo insan..

canım kürtaj oldum ama tekrar hamile kalamadım ben aşılama istiyorum onun ön şartıa hsg imiş ondan dolayı mecbur çekincem birde gebelik şansını bi kaç ay artırıyormuş
Anladım canım bende Aralık'ta kürtaj oldum hsg önceden çektirmiştim anestezi almadım zaten çok ağrımıyor benim düşünen eğer adet ağrısı çekiyorsan dayanırsın ben devlette çektirdim özel 500 tl demişti

Ben 1 şubatta çekildim hsg ama bu aya kadar gebelik oluşmadı hsg çekiminde doktor sorun olmadığını gördüğünde o ay hemen başlıcaktı klomene ama eşimle konuştuk bir iki ay kadar bi zaman verelim kendimize dedik biraz vücudum toparlansın istedik o zaman diliminde zaten çocuk oluşmadığı için klomen+ovitrelle tedavisini bu ay başladık yani benim ilk kullanışım
bende hsg çekindiğim ay bile istiyorum klomen şansımı artırmak istiyorum yaş oldu 32 daha nasıl bekleyeyim ondan sonra mayıs sonunda aşılama düşünüyorum sonrada tüp bebek diye devamını getircem ama inş gerek kalmaz tutar..

canım inş bebiş vardır ama çok erken yapmışsın sanki 7.gün iğnenin etkisi geçmemiştir. :KK43: ben dün yaptım burda paylaştım iğnenin 12.günüydü 2.çizgi silik çıktı ama ben bile umudum yok olduğuna ... boş yere ümitlenip kendini yıpratma sonra daha çok üzülüyo insan..
Hani nerede canım bir daha atsana resmini biliyorum canım bir de ben bundan önceki hamileliğimde de erkenden öğrenmiştim o da aşılamaydı ve 7. Günden sonra mı 6. Günden sonra mı hep pozitif çıkmıştı hatta 2016 kasım ayı aşılama yapanlar sayfasına eklemiştim günlük yaptığımı o yüzden yapıyorum bir de o çiZgiler bile mutlu ediyor beni niyeyse

X