çatlatma iğnesi olanlar kaç gün sonra idrar testi yaptınız???

Kızlar 13. gün yaptığım kan tahlilim koca bir NEGATİF yoruldum artık ya her istediğim şeyde hüsrana uğramaktan çok yoruldum sinirlerim çok bozuk değer sadece 1.20

Kızlar 13. gün yaptığım kan tahlilim koca bir NEGATİF yoruldum artık ya her istediğim şeyde hüsrana uğramaktan çok yoruldum sinirlerim çok bozuk değer sadece 1.20
Canım ne desem nasıl teselli etsem bilemedim ama çok üzgün olduğumu bilmeni isterim inş en kısa zamanda güzel haberi paylaşırsın bizimle

Kızlar benim de bugün iğneden sonra 8. Gün bugün yaptığım test

Eklentiler

• IMG_2956.JPG
    21,7 KB · Görüntüleme: 259
Canım ne desem nasıl teselli etsem bilemedim ama çok üzgün olduğumu bilmeni isterim inş en kısa zamanda güzel haberi paylaşırsın bizimle
Ben inanmıyorum bu teste ya sağlık ocağında yapılan şeye inanmıyorum bir keresinde yaptıkları tahlilde şekerle alakam olmamasına rağmen şeker hastalığı çıktı bende o yüzden bekliycem adet günüm 2 gün sonra olurda adet görürsem direk aşılama istiyoruz artık doktorla konuşucam bugün

Canım olabilir niye olmadım hata olabiliyor benim kürtajımda doktorlar kan grubumun olduğu yere b rh yaZmışlardı ben yatakta dosyayı inceleyim derken oradaki kan grubu yerini gördüm ve hemşireye dedim ki ben a rh + im bu ne dedim bir de bana demesin mi kan testine göre yaptık bende iyi bakın kaç yıldır biliyorum herAlde kan grubumu dedim sonra gitti baktı ki salaklar başka hastanınkşni yazmışlar bana bir de diyor kusura bakmayın yani Allah korusun orada daha mühim bir durum olsa ve o dosyamı incelemek hiç bir yakınımın aklına gelmese bir de kan zehirlenmesinden ölürüm yani

Kimseye güvenemiyorsun artık ya ben kendimi biliyorum hala adet belirtilerini yaşamıyorum 2 gün kaldı kimi aya göre geçti kimi aya göre 2 gün sonra ama ben de adet belirtisi yok gerçekten çıldırıcam ya bi de vücut ısım yüksek gidiyo bugün duşa girince farkettim meme ucunda acı oluho dokununca ve bugüne kadar sadece göğüste şişlik ve hassaslık yaşadım yani anne olmak isteyen bir kadının bu aşamalarda bu dönemde sağlam kafada kalması gerçekten çok zor

Keşke biraz daha bekleseydin test için en azından regl tarihin gecene kadar.. ben de 22 sinde iğne oldum mayısın 7 sinde test yap dedi bana doktor.. yani 16 gün oluyor.. eğer 3 gün daha olmazsan asıl o zaman bak canım..

Öyle düşünüyorum en doğrusu da adet dönemini beklemek aslında ama işte şu umut heyecan sabırsızlık yok mu bir ömürlük hayali bir an da bitirebiliyor. Benim doktorum aslında hiç bir şey söylemedi şu gün yap testi diye ben internetten bir doktora sordum 13. günü yap dedi öyle yaptım sanırım kişiye göre de değişebiliyor beta hcg değerleri

Canım benim ilk aşılamam da beta hcg değeri 6. Gün gitmişti bile ikinci aşılama da yani hamile kaldığımda beta hcg değeri çıkmaya devam etmişti ve ben hamile olduğumu öğrenmiştim bu üçüncü aşılamam ve bunda da çizgiler çıkmaya devam ediyor inş güzel sonuç alırım

Kızlar iğneden sonraki 9. Gün hala iğne etkisi olabilir mi olsa da daha çok silik olmalı değil miydi

Eklentiler

• IMG_2990.JPG
    31,5 KB · Görüntüleme: 334
İnşallah ya

Kızlar hangisi daha koyu sizce

Eklentiler

• IMG_2956.JPG
    21,7 KB · Görüntüleme: 283
  • IMG_2990.JPG
    31,5 KB · Görüntüleme: 253
Senin kadar test yapanı görmedim sen bence toptan gebelik testi alma :) inşallah hamilesindir benim gibi hüsrana uğrama
Ay inş canım her şeyin bir ilki vardır demi sen ne zamandır bekliyorsun ben 6 yıllık evliyim ve 5 yıldır bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…