çatlatma iğnesi olanlar kaç gün sonra idrar testi yaptınız???

İnş hamileyizdir canjm
İnşallah hayırlısı olur. Benim çizgi senin ki kadar koyu değildi daha silikti. Ne gibi belirtiler yaşıyorsun? Benim bir kaç gündür kasık ağrılarım arttı bazen bel ve kalçamda da ağrı oluyo kasıklarda sancı var sanki adet olucakmışım gibi o sancı olunca tamam ader olucam kesin diyorum moralim bozuluyo ben bir de vücut ısımı ölçüyorum sabahları eğer 36.4 olursa ısım kesin adet oluyorum şuan 36.9 falan ha sık idrarda başladı pazartesiden beri, akıntı olarakta sarımsı bi renk geliyo

Merhaba arkadaşlar bende tedavi oluyorum bugün iğnemin 12. Günüydü ve az önce test yaptım ama sıkışık idrarla değil normal tuvalete çıkınca yaptım... İlk 10 dk içinde çizgi çıktı resimde nasıl görünüyor bilmiyorum ama çıplak gözle çok rahat görülüyor sizce gebelik olur mu iğnenin etkisi geçmiş midir??

Eklentiler

• IMG-20170423-WA0014.jpg
    33,6 KB · Görüntüleme: 466
Ben ikinci çizgini gördüm benim de 12. gündü bugün test yapmaya korktum inşallah hamilesindir bence yarın direk kan ver

Ben ikinci çizgini gördüm benim de 12. gündü bugün test yapmaya korktum inşallah hamilesindir bence yarın direk kan ver
Gerçekten mi diyorsun canım ayy heyecan bastı beni bende sabah yapmadım kendime söz vermiştim çünkü ama akşama dayanamadım ve yaptım böyle çıktı iğne etkisi olamaz mı diyorsun??? Ayy canım inşallah sende hamilesindir :)

Kimisi iğnenin etkisi 10 günde geçer diyo kimisi 12 günde geçer diyo bence kalmamıştır ya benim doktorum 12. gün test yap demişti öyle olsaydı 12. gün demezdi heralde :) teşekkür ederim artık yarın tahlil yaptırıcam salı günü öğrenicem.
Belirtilerini yazarmısın ya ben adet olucakmışım gibi kasıkta sancılarım var korkuyorum çok moralim bozuldu ama adet belirtilerimin sadece bir tanesi var o da kasık ağrısı

Canım benim sağ kasığığımda 3 gündür sızı var adet olacak gibi belim biraz karnım ağrıyor birde sanki afedersin altıma yapmış gibi bi ıslaklık hissediyorum ama akıntı kadar fazla değil sanki nemli gibi orası canım

Benimde sağ kasığımda sağ belimde ağrı sancı oluyo bu akşam hafiften sağ bacağıma vurdu ondan korkuyorum akşama doğru adet sancısı gibi ağrılarım arttı o ıslaklık bu akşam bende de var ıslaklık ama sarımsı bir akıntı artık hayırlısı ya adetin gelmiyceği varsa bile bu korkuyla karamsarlıkla getirticem

Rabbim inşallah kandil yüzü suyu hürmetine meleklrieimizi gönderir canım

Evet bunu biliyorum canım da bu kadar koyu mu çıkar 6. Günde de

Canım benim belirtilerim iğneden mi bilmiyorum ama göğüs ucum çöm acıyor bir de kasıklarım ara da hafif hafif sızlıyor şimdilik bu kadar canım ana bir önceki hamileliğimde benim de kalçama vuran bir ağrım olmuştu meğersem hamileymişim

Herşeyin hayırlısı olur inşallah

Kızlar bu sabah kan tahlili yaptırdım sonuç yarın dediler ama öğlrn 2 gibide öğrenebilirmişim internetten bakıcam adtık dua edin umarım pozitiftir

canım 15.gün tekrar yapacağım test boş yere kan vermeyim dedim belki 15.gün erken gebelik testide yapabilirim ama adet ağrılarım var sanki tutmadı bu ay
İnanırmısın aynı şeyi ben de düşünüyorum duygularım çok karıştı bi an umutlanıyorum bi an yine olmadı yine adet olucam yine yıkılıcam diyorum özellikle gece uyurken bi akıntı geldi ordan bişey aktı tamam adet oldum ben kesin dedim çünkü akşam adet sancısı vardı ayağa kalktım ordan sanki adet sökülüyomuş gibi patır patır yaptı gittim baktım hiç bir şey yok dedim sabah kesin olurum vücut ısımı ölçtüm yine yüksekti bugünde olmucam ama arada ağrı oluyo bi de adet dönemi sürekli yaşadığım beyaz akıntı hiç yok bakalım sonuç ne olcak. Senin ilk tedavin mi bu ben ilk defa klomen+ovitrelle kullandım hiç bir sağlık problemimiz yok sebepsiz infertilite 1 sene 1 ay oldu

Erken gebelik testiyle yaptıysan eğer çıkar
Evet canım erken gebelikti herAlde ondan ama bir de internetten aldığım 25 tane gebelik testim vardı bugün iğneden sonra 7. Gün ondan da bugün yaptım 25 tane olunca dayanamıyorum

Eklentiler

• IMG_2951.JPG
    20,6 KB · Görüntüleme: 251
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…