çatlatma iğnesi olanlar kaç gün sonra idrar testi yaptınız???

Zaman da geçmiş aslında allah yardımcın olsun ne diyim ben 2.5 senede ne hale geldim ama üzülme diye diyorum git kan ver az da olsa çıkar zaten 2 gün sonra bidaha kan ver baktın artış oluyor o zaman otur 6 haftalık olmayı bekle bebişini görmek için

Ay inş canım her şeyin bir ilki vardır demi sen ne zamandır bekliyorsun ben 6 yıllık evliyim ve 5 yıldır bekliyorum
Senin baya olmuş ya benim de 1 seneyi geçti 3 yıllık evliyim. Senin aşılamaydı sanırım problem ne peki. Biz de ne bem de ne eşimde hiç bir sorun yok yumurtalıklarım sağlıklı güzel büyüyo rahimde problem yok ama işte en büyük düşman STRES o yüzdrn olmuyo bizim de aslında bu kadar acele etmezdim tedaviyede başlamazdım 25 yaşındayım daha ama çevremdeki bütün evli çiftler benden sonra evlenenlerin hamile haberleri geldikçe çok etkilenmeye başladım o yüzden böyle sabırsızlık oluştu

Amin canım ve Aralık'ta kürtaj oldum bebeğimin kalp atılı durdu ondan öncede bir kimyasal gebeliğim var inş bu sefer bebeğim benimledir

Bende çikolata kisti var canım hamile kaldım ama Aralık ta kürtaj oldum inş sağlıklı şekilde olur bu sefer

Amin canım ve Aralık'ta kürtaj oldum bebeğimin kalp atılı durdu ondan öncede bir kimyasal gebeliğim var inş bu sefer bebeğim benimledir
inşallah ya ben bu olayın bu kadar zor oldugunu bilmezdim bebek olmazsa olmasın derdim şimdi bana zehir iç bebegin olacak deseler düşünecek durumdayım acaba dogrumu diye

Kızlar nasılsınız gün bekleyen var mı kaçıncı gündesiniz ben 10. Gündeyim

Kızlar nasılsınız gün bekleyen var mı kaçıncı gündesiniz ben 10. Gündeyim
Bugün de yaptın mı test :) ben hala adet olmadı ve adet belirtiside yok zaten sabah ölçtüğüm vücut ısısından anlıyorum adet olup olmucağımı bu hafta böyle geçerse haftaya doktoruma gidicem ben de beklemedeyim 13. gün öğrendiğim negatifliğe inat hala beklemedeyim :)

Evet yaptım canım valla napim Gördün mü canım sen resmî hala iğne etkisi olabilir gibi ama inş değildir beklemek çok zor valla günler su gibi geçse hemen

Merhaba bende 11 nisanda çatlatma iğnesi oldum. 25inde idrar testi negatif çıktı bir daha yapmaya cesaret edemiyorum. Bir hafta sonra yapmayı düşünüyorum. Yoksa o zamana kadar adet olrum heralde

Merhaba bende 11 nisanda çatlatma iğnesi oldum. 25inde idrar testi negatif çıktı bir daha yapmaya cesaret edemiyorum. Bir hafta sonra yapmayı düşünüyorum. Yoksa o zamana kadar adet olrum heralde
Benimle aynı durumdasın sen de ben de 13. gün kanda negatifi gördüm bugün adet günüm gelmedi sabah vücut ısısından anlıyorum bugün gelmicek. Adet günün ne zaman senin

Benimle aynı durumdasın sen de ben de 13. gün kanda negatifi gördüm bugün adet günüm gelmedi sabah vücut ısısından anlıyorum bugün gelmicek. Adet günün ne zaman senin
Normalde 26 martta olmuştum en son ama bende pcos var ne zaman olacağımı kestirmek zor. Benim biraz zor ama inşallah ikimizde hamileyizdir. Bi oğlum var 6 yaşında çok şükür ama daha olmuyo kaç aydır. Düzenli adet ve yumurtlamam yokki. Sanırım yumurtalıklarım dirençli klomenle bile çalıştırılamadı iğneye geçt.ik 2. aydan.. O hemen olmuştu nasip işte.. Zor bi imtihan yaa Rabbim isteyen herkese versin. AMİN

Amiinn Allah her isteyene versin beklemek çok zor

Canım bugün 11. Gün testim böyle
Yine belli bekle bakalım çok merak ediyorum ne çıkıcak sonuç ya da bi kan ver ya iğnenin etkisi belli bir düzeye kadarmış hatta 2 gün sonra tekrar yaptır değer yükselmişse hamilesindir. Normalde beklemek lazım ama baksana elde ki testler bitti eczanelerdekini de bitircen bu gidişle en iyisi kesinleştir ki için rahat etsin :) ben de adet oldum sabah vücut ısım 36.4 oldu anladım ve geldi şimdi adet sancısı çekiyorum, doktoru aradım ilk tedavi negatif biz devam etmek istiyoruz dedim doktor bir daha ki adet dönemine kadar tedaviye ara verelim dedi bu süreçte tedavisiz deniycez artık hayırlısı ama sanki olmayışına alışmışım gibi çok üzülmedim ama eşim işe gidince daha fazla dayanamayıp ağladım çok zor ve çok can acıtıcı bir dönem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…