Çatlatma İğnesi 9. Gün

Kuzum sen yap at bana bak ben 3.Denememdeyimm tecrubem var 10.Gundeki siliklige gore yorunlariz hadi yap varmi elinde
Merhaba bende catlatma ignesi oldum bugun 7. Gune girdim 4. Gunden itibaren kadik agrim var gcen iliski sirasinda ozur dileyerek soyluyorum esimin cinsel organina losyon krem seklinde akinti bulasti.hatta esim krem mi surdun dedi. 6.gun e kadar igne etkisiyle pozitif agri normal mi ya da akinti normalde iliski sirasinda hic boyle bisry olmaz da?

bugun iğnenin 14.günü ve regl döngümün tam 30.günü. Hala regl olmadım sadece ara ara kasık ağrısı ve hafif göğüs ağrısı var. 12.gün kaset test negatifti testim pozitife dönme ihtimali yoktur dimi?

Donme ihtimali var canimm birinin 17. Gun pozitif olmuss akintin ne durumda

14. Gun mu bugun baska belirtin var mi akintin nasil

Merhaba bende 24 şubatta yaptım tutmadı dolu dolu değerlendirdik bizde gün aşırı ama hergün değil ondan öncede iğne yapmıştım ozamanda sadece 2 gün değerlendirme şansım olmuştu zaten doktor 2 gün öneriyor çatlama günü ve sonrası şans nasip bu işler 15. Gün test yaparsan çıkar ondan önceki bütün yapılan testler pozitif çıkar ve seni hayal kırıklığına uğratır. Adeti beklemek en güzeli hiç oralı olmican. Bekliceksin sadece

Kacinci denemendi canimm bide kac tane yumurtan olmustu kac mm

Kacinci denemendi canimm bide kac tane yumurtan olmustu kac mm
2 ci denememdi hepsinde 2 yumurtam büyümüştü ilk denemede 15 mm. Ama günde 2 mm büyüyebiliyor doktorlar bu yüzden yumurta takibi yapılıyor doğru zamanda iğneyi vurmak için. 2.ci denemede 19 mm ve 23mm büyüklüğündeydi direk doktordayken iğnemi vurmuştum ama işe yaramadı

Hayirlisi olsun hakkinda insallhh tez zamanda olurr bebisin bnmde ilk denemem 11. Gun 12mm sagda 2 adet vardi 14. Gun vurdurdum gelisirse 18 20 mm de vurdurdum igneyi bakalim 8 gun oldu bugun kasik agrim var 4. Gun basladi asiri halsizlik birde

Çatlama agrisi yasamissin canim zaten 36.Saat icinde catliyor ilk denemenmi bu arada
Merhaba bugün aşılama yapalı 10 gün oldu ama 3 gündür kasık ağrım var ve 1 haftadan beri hem akıntim var hemde gazım var acaba aşılama tutmuş olabilir mi. Bu 2. Denemem ilkinde hiç birşey his etmedim akıntım da yoktu agrimda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…