Çatlatma İğnesi 9. Gün

merhaba çatlatma iğnesinden sonra gelen o şiddetli ağrı çatlama belirtisi mi? ben iğneyi öğlen 12 de vurdum akşam inanılmaz bir sancı girdi fakat o günü değerlendirmedik doktor mutlaka 36.saat dediği için ertesi gün değerlendirdik acaba yanlış mı yaptık. her dr farklı yorumluyor bunu

Hayirlisi olsun hakkinda insallhh tez zamanda olurr bebisin bnmde ilk denemem 11. Gun 12mm sagda 2 adet vardi 14. Gun vurdurdum gelisirse 18 20 mm de vurdurdum igneyi bakalim 8 gun oldu bugun kasik agrim var 4. Gun basladi asiri halsizlik birde
Bana bu belirtiler çok farklı geliyor mesela bana hiç yan etki olmuyor inşallah olur 🙏🏼 2 iğne de de hiç böyle kasık ağrısı felan yaşamadım hep adete yakın oldu hepde adet oldum🤦🏻‍♀️ hayırlısı olsun

Merhaba bugün aşılama yapalı 10 gün oldu ama 3 gündür kasık ağrım var ve 1 haftadan beri hem akıntim var hemde gazım var acaba aşılama tutmuş olabilir mi. Bu 2. Denemem ilkinde hiç birşey his etmedim akıntım da yoktu agrimda
Merhaba benimde 8 bitti bugün hem kasik ağrısı hemde alt karın şişliği yaşıyorum . Bel ağrısı ve feci yorgunluğum var . Benimde 1 ci denemem sende durumlar nasıl

Merhaba benimde 8 bitti bugün hem kasik ağrısı hemde alt karın şişliği yaşıyorum . Bel ağrısı ve feci yorgunluğum var . Benimde 1 ci denemem sende durumlar nasıl
Bugun gogsum sizlamaya basladi canim bide hafif kabiz oldum galiba kasil agrim dewam ediyo gebelik testi hala silik

Bana bu belirtiler çok farklı geliyor mesela bana hiç yan etki olmuyor inşallah olur 🙏🏼 2 iğne de de hiç böyle kasık ağrısı felan yaşamadım hep adete yakın oldu hepde adet oldum🤦🏻‍♀️ hayırlısı olsun
Bnm kasik agrim devam ediyo gogsum sizlamaya basladi

Bugun gogsum sizlamaya basladi canim bide hafif kabiz oldum galiba kasil agrim dewam ediyo gebelik testi hala silik
Ya inşallah şu mübarek günlerde hepimiz güzel hayırlı haberler alırız . Ama silik olmadıguzel birşey net olması için kan testi her zaman daha sağlıklı

Merhaba bende 24 şubatta yaptım tutmadı dolu dolu değerlendirdik bizde gün aşırı ama hergün değil ondan öncede iğne yapmıştım ozamanda sadece 2 gün değerlendirme şansım olmuştu zaten doktor 2 gün öneriyor çatlama günü ve sonrası şans nasip bu işler 15. Gün test yaparsan çıkar ondan önceki bütün yapılan testler pozitif çıkar ve seni hayal kırıklığına uğratır. Adeti beklemek en güzeli hiç oralı olmican. Bekliceksin sadece
Merhaba yorumunuzu yeni gördüm. Benim eşimin mesleği pilot olduğu için sürekli yanımda olamıyor. Dün yumurtam çatladı ama eşim bugün geliyor. Dün ve önceki günleri hiç bir şekilde değerlendiremedik. Ama bugünü değerlendirsek yinede bi şansımız var mıdır? Yumurtam dün çatladı pek umutlu değilim ama 😔

Merhaba hanımlar :)

8 Martta çatlatma iğnesi yaptım o ara her gün ilişki oldu doktor gün aşırı dese de ya erken çatlarsa ya geç çatlarsa diyerek garantiye almak istedim ama yanlış yapıp sperm kalitesini düşürdüm sanırım :)

Neyse çatlatma iğnesi sonrası 2 gün kasık ağrıları yaşadım geçti muhtemelen yumurta çatladı.

Şuan ise dün ve bugun tek taraflı sadece sağ tarafta kasık ağrısı yaşıyorum özellikle gerilince ve ara sıra vuran bir kasık ağrısı.

Gebelik için erken muhtemelen ama tekrar yumurtluyo falan olabilir miyim sizce?

Böyle bişey yaşayan var mı?
Aynı şeyleri bende yaşadım.14 günümdeyim tamamen hamilelik belirtilerini yaşadım ama bugün yaptığım test sonucu negatif şuan senin test yapman için erken adet gününün 4 gün geçmesini bekle derim.Benim bugün adetim ilk günü olmadım meraktan yaptım negatif bende bekleyeceğim cumartesi ye kadar çünkü doktorum doğru sonuç almazsın şuan dedi

Aynı şeyleri bende yaşadım.14 günümdeyim tamamen hamilelik belirtilerini yaşadım ama bugün yaptığım test sonucu negatif şuan senin test yapman için erken adet gününün 4 gün geçmesini bekle derim.Benim bugün adetim ilk günü olmadım meraktan yaptım negatif bende bekleyeceğim cumartesi ye kadar çünkü doktorum doğru sonuç almazsın şuan dedi
ben regl oldum :KK43: ama bi garip regl oldu 3 gün sürdü çok az geldi kahverengiydi falan garip bi regldi

Eklentiler

• 16815952468655197652168741163488.jpg
    16815952468655197652168741163488.jpg
    131,2 KB · Görüntüleme: 238
X