Çatlatma iğnesi 14.gün Beta Hcg 124.1

Merhaba arkadaşlar bende 12 ağustosta gece 12 de çatlatma iğnesi oldum 14 ünde aşılama oldum dün ve bugün baktığımda çizgi görüyorum erkenci acaba bakmak için ilaç etkisimidir
Benim aşılama olmadı bu sebeple yanlış yönlendirmek istemem ama çatlatma iğnesinin 14.gününde silik çizgi çıkmıştı benim

Kızlar merhaba, ben de ayın 11inde ilk iğnemi oldum.Hamile olanları çok çok tebrik ederim allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin:) kızlar belirtileriniz nelerdi? İğneden sonraki süreç nasıldı

Kızlar merhaba, ben de ayın 11inde ilk iğnemi oldum.Hamile olanları çok çok tebrik ederim allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin:) kızlar belirtileriniz nelerdi? İğneden sonraki süreç nasıldı
Sadece kasıkta iğne batması gibi çok kısa süreli bir batma oldu bende ilk 3 gün falan onun dışında 13.gün gece kasık ağrım oldu bu kadar

Sadece kasıkta iğne batması gibi çok kısa süreli bir batma oldu bende ilk 3 gün falan onun dışında 13.gün gece kasık ağrım oldu bu kadar
Anladım hayırlı olsun😌 bugün iğne gününü saymazsak 14.günüm.regl belirtilerimle aynı durumdayım kasıkta sancı, göğüs dolgunluğu özellikle ucu hassas, onun haricinde akıntım yoğun, test yapmalı mıyım

Merhaba arkadaşlar bende 12 ağustosta gece 12 de çatlatma iğnesi oldum 14 ünde aşılama oldum dün ve bugün baktığımda çizgi görüyorum erkenci acaba bakmak için ilaç etkisimidir
1 gün sonrada yaptığımda bu şekildeydisilik kaybolcagına tam tersine belirginleşmiş

Eklentiler

• IMG_2984.jpeg
    IMG_2984.jpeg
    72 KB · Görüntüleme: 58
bende Ayın 22sınde çatlatma iğnesi oldum
Sonra progestana başladık
Sabırsızmıyım ümitsizmiyim bılmıyorum
Belirti görmek istiyorum o da yok tabı.Ya yine olmazsa? Sorusu kafamı çok kurcalıyo

Merhaba ben 12 ağustosta çatlatma iğnesi oldum 25 ağustosta beta hcg kan testi verdim ve negatif çıktı çok üzüldüm bugün 13.günüm sizce değişim olurmu 🥺
Yani bu günmü verdiniz testi gerçekten üzmek istemiyorum ama bugün verdiyseniz, değişeceğini sanmıyorum çünkü benim hiç değişmedi inşallah değişir

İlk çatlatma iğnemde hamileyim şu an ama çok yeni. Kese göründü ancak kalp atışı duyulmadı
ya cok sevindim. Sağlıkla gelsin inşallah. Ben de bir kez denedim olmadı, şimdi tekrar denemeyi yada ovulasyon trsti ile devam etmeyi düşünüyorum bilmiyorum kararsızım. Çünkü ilk denememden sonra çok sancılı regl oldum bi hafta sonrasında kimyasal gebelik geçirdim. şuan tekrar regliyim.

ya cok sevindim. Sağlıkla gelsin inşallah. Ben de bir kez denedim olmadı, şimdi tekrar denemeyi yada ovulasyon trsti ile devam etmeyi düşünüyorum bilmiyorum kararsızım. Çünkü ilk denememden sonra çok sancılı regl oldum bi hafta sonrasında kimyasal gebelik geçirdim. şuan tekrar regliyim.
Allah inşallah size de nasip etsin. Ben pcosluyum en son 26 mayısta adet olmuştum. Doktora adet olmuyorum diye gittim gelişmiş yumurta görünce çatlatma iğnesi yaptı nasip oldu çok şükür hamilelik. Zor bir süreç ama sabredince oluyor ❤️

Allah inşallah size de nasip etsin. Ben pcosluyum en son 26 mayısta adet olmuştum. Doktora adet olmuyorum diye gittim gelişmiş yumurta görünce çatlatma iğnesi yaptı nasip oldu çok şükür hamilelik. Zor bir süreç ama sabredince oluyor ❤️
sağlıkla gelsin inşallah bebeğiniz:)
bilmiyorum bir daha denesem mi yoksa ovulasyonla mı devam etsem, evet süreç çok zorluyor beni

Selamlar, ben bu ayın 7sinde çatlatma iğnesi oldum. İğneden sonra ki 15. Günümde adetim 1 gün gecikti ve idrar testinde pozitifi gördüm. Akşam kan testi verdim betam 164,5 çıktı. 1.5 gün sonra tekrar doktor randevusuyla test verdim 399,5 oldu. İnşallah yarın keseyi görmeye gideceğiz 🫶🏻

X