çatlatma iğnesi 13. gün hayalet çizgi

fatmaaasu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2024
14
3
20
kızlar merhaba ben bu ayın 17.sinde çatlatma iğnesi vuruldum ve testim 12. gün 13. gün hayalet çizgi şeklinde çıktı size fotoğrafları atıyorum acaba gebelik var mıdır yoksa ilaç etkisi midir

Eklentiler

• gebe.jpeg
    40,1 KB · Görüntüleme: 253
kızlar merhaba ben bu ayın 17.sinde çatlatma iğnesi vuruldum ve testim 12. gün 13. gün hayalet çizgi şeklinde çıktı size fotoğrafları atıyorum acaba gebelik var mıdır yoksa ilaç etkisi midir
Merhaba canım hamilesin tebrik ederimmm hemen kan ver iğneden olamaz

Benimde böyle 2 haftalıkmışım

sen ne zaman öğrendin senin testinde mi bu şekilde çıktı sende çatlatma iğnesi vuruldun mu
Canım benimkide aynı çıktı bende 2 haftalıkken öğrendim catlatma iğnesi vurulmadım geri çekilmeyle sürpriz hamile kaldım

Bende 17 haziran çatlatma yapıldım dün bugun test yaptım aynı gun yapmışız iğneyiinşallah pozıtıfdır

Ben de ayın 20 de yaptırdım bugün dokuzuncu günü son 4 gündür kasıklarımda inanılmaz bı ağrı var sizde de böyle oldu mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…