ÇATLATMA İĞNESİ 10.GÜNÜM HAMİLE KALANLAR BELİRTİLERİNİZ NELERDİ?

Kızlar bütün topikleri geziyorum çildircam cok sabırsız oldum bugün test yaptım7 ci gün negatife dönmüş durumda çool erken değilmi herkes 15 gün etkisi kalır diyor ama benimki bitmiş heralde etkisi sonradan bir silik varla yok arası bişey çıktı 🥹 benim moralim bi bozul bi bozul hiç sormayın .. yarın sizce tekrarlasam bişey çıkarmı?

Boşver iğne etkisine takılma ben hiç yapmadım bile iğneden sonra benimki 10. Gün negatifti 16 gün kan verdim sen de o şekilde yaparsın yıpratma kendini

Boşver iğne etkisine takılma ben hiç yapmadım bile iğneden sonra benimki 10. Gün negatifti 16 gün kan verdim sen de o şekilde yaparsın yıpratma kendini
Canım yurt dışındayım randevu istedim asla vermediler öyle kan veremiyosunda burda tedavi gördüğüm yer ya testin pozitif olucak yada adetin geçsin öyle al randevu dedi insani sinir hastası ediyolar😭

Canım yurt dışındayım randevu istedim asla vermediler öyle kan veremiyosunda burda tedavi gördüğüm yer ya testin pozitif olucak yada adetin geçsin öyle al randevu dedi insani sinir hastası ediyolar😭
Yaa kıyamam neyse gerilme o zaman catlatma ignesiyle 15. Günü test yaparsın sende ona göre devam edersin testlere

Merhaba ayın kaçında iğneni olmuştun? Ben 22 sinde iğneyi vurdum 10 gün bende test yaptım negatifti şimdide korkıyorum test yapmaya regl ayın 9 unda

Canım benim bugun iğnenin 13.günü aşılamanın 11 adetime 4 gün var ama testim negatif çıktı bende mi kan versem 15.günde
Yani bence ver ya çünkü iğne regl erkene çekiyor o yüzden diyorlar 14. Günden sonraki kan verilmeli diye ben teste güvenmiyorum olsada hangi ara testte çıkacak dedim sonuçta önce kanda yükseliyor bence 15 16. Günün de kan ver

Yani bence ver ya çünkü iğne regl erkene çekiyor o yüzden diyorlar 14. Günden sonraki kan verilmeli diye ben teste güvenmiyorum olsada hangi ara testte çıkacak dedim sonuçta önce kanda yükseliyor bence 15 16. Günün de kan ver
Tamam ozaman bende ne olur ne olmaz pazartesi kan vereceğim inşallah 🤲🏼

Benim iğneden sonra 17 günüm adet 1 gün gecikti test yapmayıp hala bekliyorum eşim izin vermiyor az daha bekle uzulmeyelim diyor bacak kaşık ağrısı bulantı göğüs hassasiyeti var ama ümitlenmek istemiyorum uyku tutmadı sizi gördüm yazayım dedim :KK43:(

X