Çatlaklar Çatlaklarımdan Kurtuldum

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

Canim senin adina cok sevindim bikac sey sorcaktim .Ben turkiyede yasamiorum ve bir arkadasimiz suan turkiyeye izine giti ona soyleyecgim getirsin bu soyledigin seyleri ( Medicassol ,Acnelyse ve Kirmizi Kantaron ) Belki burdada vardir ama iste isimleri ayni degildir google'den arastirtim azcik isimler uymuyor..

-Bunlari sen ikisinide sabah aksam'mi suruyordun yoksa birini aksam birini sabahmi ?
-Bunlari surdukten bisure sonrami banyonu yapiordun yoksa surmeden oncemi ?
-Ve 5-6 aylik kullanim icin ne kadar miktar getirteyim bunlardan
-Bu bepanten dedigin krem simdiye kadar hic kullanmadim burda linki var bu degilmi emin olmak icin soruyorum goz atarsan sevinirim ....Bepanthen Pommade 5% de Bepanthen sur Beauté-test.com
a.s.a.s.

bu acnelyse ve medicassolu saglık ocagında yazdırabilir miyim yoksa uzman doktorun mu yazması gerekiyor?..lutfen acil cevap verin kızlar hafta sonuna girmeden yazdıraym bgn hemen :)

Öncelikle merhaba arkadaslar.
Ben 15 yasndayım sporcuyum 6 yıldır voléybol oynuyorum.gecen sene kalcalarımda catlaklar vardı düzenli spor yapmama rağmen.Boyum flanda birden uzadı birden geliştim herkes bunun neden olduğunu söyledi oldukça da zayıfım aslında.Daha sonra diz kapaklarım catlmaya basladı enine doğru bu sene 5 ay ara vermk zornda kaldım voleybola catlklarım hızla coğalmya basladı sanki böyle bi fırsat bekliyormus gibi bacaklarımda hatta belimde bile var.Doktora gittm ilacların etkili olmadığını lazer uygulanması gerektiğini söyledi gittim ve yaptırdım yakıyolar ağrı acı var biraz bi kaç güne gececeğini söylediler 15 gün sonra tekrar gelmemi söylediler 2 gün oturamadım bile cok acıyodu daha sonra yara gibi olmaya basladı kabuk bagladı sonrada döküldü ama bazı yerlerde iz kaldı 1 ay oldu gecmiyo doktor gececegni söylemsti ve catlaktan da kötü görünüyor arastırdım ve esmer tenliler icin daha farklı bi lazer tedavisi uygulanmalı aksi taktirde iz kalabilecegnden bahsediliyor esmerim bende iz kaldı hic bir değişiklkde olmadı catlaklarda, acıkcası acı cektigimle kaldım yani.Catlaklarım hızla artmaya devam ediyor ne yapıcagımı bilmiyorum tekrar devam edicem spor yapmaya ama tek basına etkili olacagını sanmıyorum cünkü baya cok ve büyükler *Contractubex i önerdiler yara izlerini geciriyormus catlaklarada faydası olabilecegni düsünüyorum hem lazerden kalan izlerimide gecirir yani umarım :/ Contractubex hakknda bilgilerinizi paylasırsanz sevinirim.

bende kullanmayı düşünüyorum okuduklarım benim umutlarımı yeşertti eşimde çok istiyo ben ondan daha çok istiyo ama emziriyorum sütüme felan geçermi bu kremler geçmezse hemen alıp hemen kullanmak istiyorum geçene kadar devam edip geçmesini istiyorum

sız sız olun sakın tv reklamı olan almayın bııse yaramıyorkafamçokkarıştı

sız sız olun sakın tv reklamı olan almayın bııse yaramıyorkafamçokkarıştı
Bu televizyon reklami degilki kafamçokkarıştı eczanelerde hep bulunan kremlermis vede cok ucuz diyor kullanan arkadas hepsini toplasan 15 tl'yi gecmiyor

ya kızlar hepiniz kullanmıssınız ama neredeyse bir hafta olmş cevap yok...söyleyin lütfen...sağlık ocağı yazıyor mu yoksa uzman doktora mı yazdırmak lazım acnelyse ve medicassol u?

şaşırdım gerçekten sonuçları bu kadar mükemmel olduysa üstelik aktarlardan alınan uygun ürünlerle geçtiyse denemenin hiç bir zararı olmaz:)

ya kızlar hepiniz kullanmıssınız ama neredeyse bir hafta olmş cevap yok...söyleyin lütfen...sağlık ocağı yazıyor mu yoksa uzman doktora mı yazdırmak lazım acnelyse ve medicassol u?

sağlık ocağına git yazdır
medicasolü ücretsiz alırsın ama acnleyseyi yazmıyorlar zaten 3 lira mı ne

kıslar slm bende kullanıyorum medicassol ü bende bi işe yaramadı 3 ay önce doğum yaptım ve vücudum harita gibi ama devam edicem çünkü daha ikinci tüpe yeni geçtim bana bi arkadaş tavsiye ettioda 2 yıl olacak doğum yapalı tabi onunkiler beyazlamış benimkiler daha kıpkırmızı aslında benimkilerin daha çabuk geçmesi gerekmezmi onda bişey kalmamış bugün gördüm bacaklarını acaba beyazlayıncamı işe yarıyo ne garip şey birde bi krem daha tavsiye etti ama hatırlamıyorum adını o 65 tl falanmış o biraz sulu bKlım nSIL OLcak.gece sürüyorum sabah azalmış gibi duruyo akşam yine sanki çoğalıyo gibi anlamadım ama devam ikinci tüpe bu gece geçicem sadece geceleri sürüyorum siz nasıl yapıyoosunuz

ben uzun zamandır bıraktım kullanmıyrm
gerçekten beyaz çatlakları geçmiş mi?

umudum olmadığı için bıraktım ben..

ben şuanda kahve+limon duyumunu uyguluyorum çatlaklarım sadece 1 aylık kilo alıp vermeden kaynaklanıyor .. kremleri ne şekilde uyguladığını biraz daha ayrıntılı bir şekilde açıklarsan birde bir uzman tavsiyesi almamızı gerektiren bir etkisi varmı (yan etki vsvs gibi) eğer cevaplarsan çok mutlu olucam:)

merhaba sabah aksam krem surdun tamam gunde iki kerede kese mi yaptin aciklarmisin birde cilt tipin ne yazarmisin sagol

bu salyangoz özlü kremleri doğumdan sonramı kullancaz ben hamilelik sürecinde önlem almak gerek diye biliyorum bi de badem yağıda iyi diyolar ben çatlak istemiyorum ya zaten bacaklarımda var bide karnımda olmasınnn

ben beyaz tenliyim benim çatlaklarım ergenlikten beri olmayı başladı ve üzerinden bayağ bi sene geçti. çatlaklarım beyaz ama sonuçta dokununca hissediliyor ve bayağ belirgin ben görünümün azaltmasına bile razıyım.. yani bende de işe yarar mı bu ilaçlar acaba?

arkadaslar bende 2 haftadan beri kullanıorum kızardı kasınıo ins geçer herkese basarılar...

Bu mucize bişey lütfen detaylı bilgi verirmisiniz.18 yaşındayım ve çok kafaya takıorum çok yok ama bu devamı gelmicek anlamınada gelmiyor ilerde zor durumda olmak istemiyorum.Tşk ederim paylaşımız için:Saruboceq:

arkadaslar berylla dan baska sonuc alan biri varmi. sanirim cocugunuz uygulamaya basladi fakat gelismeleri yazan yok. catlaklarim yok oldu diyen varmi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…