Çatlaklar Çatlaklarımdan Kurtuldum

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
arkadŞlar cİddİmİsİnİz szden rİcam kremler neler ve kullanım yÖntemİ nasıl oluo tam anlatırmısınız

madecassol sabah ve akşam 2 kere,acnelyse sadece akşam sürüyosun.tam olarak şöyle; sabah madecassol, akşam önce acnelyse, yaklaşık 1 saat sonra üstüne madecassol tekrar.ertesi gün yine aynı.acnelyse'in akşam sürülmesinin sebebi, tahriş eden bir krem olması ve güneşe maruz kalmaması gerektiği. akşam önce mutlaka acnelyse sürüyosun etkisini göstermesi için. aradan 1 saat geçtikten sonra madecassol tekrar sürüyosun. yoksa etkisini kaybeder. ve hiçbir şekilde yıkamıyosun. banyo yapacaksan bile, banyodan sonra uygula kremleri. mesela kremleri uyguladıktan hemen sonra duş alma. ya da duştan sonra uygula. vücuttaki etkisinin sürmesi gerekli. ayrıca şu da önemli, eğer takviye bir bitkisel yağ falan kullanacaksan,akşam acnelyse sürdükten sonra sürme yağı. madecassolla birlikte sürebilirsin. ama acnelyse ye biraz zaman ver vücudunda. tedavideki en önemli detaylardan biri bu. ben bu konu açıldığı günden beri bütün yazıları takip ediyorum ve bu tedaviyi öneren doktorla bütün detaylar üzerine özelden yazıştım.. yeterince açık değilse sorabilirsin bana başka sorun varsa..

bu konuda herşeyi biliyorum ama yaptın mı derseniz, 1,5 sene önce başladım, 1 ay yaptım, inancımı yitirdim ve bıraktım. iyi geleceğine çok inanmadım. ama şu da var, doktor bu tedavinin aylar, hatta yıllar alacağını söylemişti ama ben sabırlı olmadım. bazı arkadaşlarda işe yaramış. benim de inancım yerine geldi, tekrar heyecana kapıldım ve tekrar başladım. 2 haftaya yakın kullandım, sonra başka bir konuya takıldım burada ve kremleri bıraktım, 3 gündür onu yapıyorum. nedense çok heyecanlandırdı konu beni, denemek istiyorum. deneyimler süper çünkü. kahve-limon...belki duymuşsunuzdur.

Kakao ve badem yağı gibi yağları kullanmayın derim ben... Vücutta kıllanmalara yol açıyor! Bi sorunu yok ederken ötökiylede uğraşmak zorunda kalırsınız:KK43:

bu gerçekmi:1shok: arkadaşlar bu kremlerin yan etkeisi yokmu yani herşey bu kadar kolaymı neden daha önce hiçbir doktor tarafından tavsiye edilmemişCADIARZU tabiki görüntü önemli ama önce sağlık gelir..umarım deneyenler fayda görürsünüz ve bize yazarsınız..ve umarım ciddi bir yan etkjisi yoktur..
çatlağın tedavisi yok diyen doktorların bu uygulamaya ne diyeceklerini çok merak ediyorum..bu işin uzmanlarına sordunuzmu.??

deriyi yeniliyorsa bu sistem yara izi uzerinde veya ameliyat izi uzerinde de kullanilabilirmi bu sistem?

tatlım evıgen e vıtamın ampul seklınde bır kutuda 5 ampul var kutu 5 tl -bu evıgen sacada kullanılıyormus arastır ıstersen netten!!bu arada ben aczaneden bunları alırken ogrendımkı zaten bunlar cok tutuluyomus bılen bılıyormus yanı:))süprizzzzz

pekii bu evigenide aynı şekilde krem gibii sürüyormuyuz???:bbo:

canım acnelyse çok güzel soyuyor ama dikkatli sürmek lazım 4senelik çatlaklarda uzun süre kullanımında etkili olacaktır muhakkak ama cildini tahriş etmeden kullan!

bende bu ilçları kullanmaya yeni başladım acnelyseyi tavsiye etmiyorum özellikle yeni oluşan çatlakaları kırıştıryor ve bellirginleştiriyor:KK43: benim diz kapagımın arkadasındaydı ve cok dikkatli bakınca gözüküyordu şimdi ise cok belirginleştii ve inanılmaz birşekilde yanıyor.mirmirmirmir.ben sadece madacessi kullanmayı düşünüyorum.birde ilgilenenlere kahve limon karışıımın okuyun.ayrıca buzlu tedaviyi yanlız cok tuzlu gelebilir:KK43: acnelyse ile
ilgili eklemek isteyenler lütfen yazsınlar.gerçekten kırışıklıga sebeb oluyor muu

arkadaslar bende baslıcam ama cok acıyomu cok korkuyorumda bende ıkı dogum yaptım karnımda bacaklarımda ve goguslerımdede catlak var goguslerede sursek olurmu ama cocuk emzırıyorum acaba cocuga zararlı bı etkısı olur mu? yardımcı olursanız sevınırım arkadasım bu konuyu bızımle paylastıgın ıcın tesekkur ederım yardımlarınızı beklıyorum

canım bence sen sadece madecassol kullan ben acnelyseyi bırakıyorum cok yanıyor o yandıkça benim pskolıim bozuluyor daha cok yırtılıyor zannediyorum:KK43:(:-)1no2:

kızlar ben medicassol renüe ve bepanthen kullanıorum sabah akşam sanki çatlaklarım biras daraldı gibi delikafadulden ama hergün düzenli şekilde plateste yapıorum .. gelişmelerden haberdar ederim sizi sevgiler..a.s.

bende tam onu soracaktım enim çatlaklarımın en büyük sebeblerinden biride bana göre sporu bırakmam ve vücudumun sarkması eger diyorum tekrar spor yapsam vücut yeni oluşacak çatlakların önüne geçebilir miyiz?bir fikri olan varsa yazsın lütfen

canım mutlaka faydasını görürsün ben doğum yaptığım için benim göbeğimin alt kısmındaydı çatlak o bile beni rahatsız ediyordu ama inanki şimdi bir tane bile yok birde bacağımın iç kısmında eski çatlak vardı eski görüntüden eser yok inanması güç geliyor herkese ama deneyince hak vereceksin banayerimseniben

canım paylaşımın için cok teşekkür ederiz ama sen nekadar sürede kullandın birde iki kremi birden mii kullandın?çünkü ben sadece madecassol kullanmayı düşünüyorumda cevap yazarsan sevinirm.

kızlar ben doğum yapmadım ama size çatlaklarda tavsiyem bepanthene ve maddecassol,ayağımda yanık vardı ve yara düştükten sonra kapkara kaldı izi,,,şimdi miiii çok açık bi leke belli belirsiz madecassol sayesinde...şimdi basende 1 tane beyazlamış çatlağım var onda kullanıyorum işe yarayacak gibi ya bakalım.sonuç alınca yazarım buraya...acnelyse ye gelince ben yüzümdeki sivilce izleri için kullandım ama ölüp ölüp dirildim,yüzüm resmen yara oldu yaaaazemuszemus

babam emekli sandığına bağlı olduğu için ben ona yazdırıyorum
medicasol bedavaya geliyr,SSK da 2 ytl gibi bi ücret ödüyorsunuz
acnelyce yuvarlak hesap 3 tl
evigeni bıraktım almıom bile

derya eczaneden alacaksın

hayır yıkamıyorsunuz,23.den önce yapın masajınızı çünkü 23 den sonra vücut kendini yeniliyor..

cnm sende işe yaradı mı benim diz kapağımın arkasındaydı ve cok belirgin değildi şimdi 5gündür kullanıyorum daha bbir belirginleşti ve kırıştılar?:1no2:

cnm sende işe yaradı mı benim diz kapağımın arkasındaydı ve cok belirgin değildi şimdi 5gündür kullanıyorum daha bbir belirginleşti ve kırıştılar?:1no2:

henüz bir işe yaramadı,1 yıl , belkide daha uzun sürer diyor,öneren dr..

peki bu kremlerin bir kutusu ortalama nekadr zamanda bitiyor?

renüe alma canım parana yazık valla ben kullanıyorum hiç bi işe yaramıyo .. vicdansızlar insanları nasılda kandırıyolar reklamda geçiriyo gibi gösteriyolar :eek:klava:
canım bende alacaktım o lanet kremden bir gün reklamlarını izliyordum .iyice inceledim ve şok oldun...
kadının kremi ilk sürdüğü günlerde karın rengi gayet normal ama daha sonraları müthiş bir flaş var karnında çok dikkatli bakarsanız zaten görürsünüz. ben kaydetmiştim reklamı.tekrar tekrara baktım çevremdekilere eşime gösterdim onlarda aynı fikirdeler benimle.
heleki son aşamasındaki resim kadının yüzü ve karnı arasında dağlar kadar fark var. şimdi anlamayabilirsiniz beni ama reklamı çıkınca dikkatlice bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız.. sakın almayın paranıza yazık dünyanın parası yawwwwwwww...
şerefiszler kadınların zaaflarını kullanarak onları kandırarak para kazanıyorlar zehir zıkkım olsun inşallah hepsi!!!...:eek:klava:kötükedihüsokaydirigubbakcemile

yawww kızzlar imdi beni çok iştahlandırdınız da tam deniz mevsimi şu ana uygulayamam ki sonbaharda başlarım artık seneye yazın istediğim vucuda kavuşurum umarım.hihoyyyt
4 sene önce doğum yaptım . sürekli soğuk duş ve kese yapıyorum bayağı bir azalma var ama tamamen geçmiş değil hala fark ediliyıor... taaaaaaa geçen sene okumuştum bu kremleri ama nedense uygulamaya cesaret edemedim canım çok tatlıdır benim ... ama cesaretimi toplayım uygulayacağım inşallah etkiisni görürüm...
kremleri kullananlar sizleride üstün cesaretinizden dolayı tebrik ediyorum!!!...vereliniortak

yawwwww nedir biz kadınların çektiği be kardeşimmmm!!!...delikafadulden-tatlicadiarzu-:enbuyukkk:

arkadaşlar ben evlide değilim çok kilo aldım karnımda kocaman çatlaklar oldu geçermi bu ya böyle.

X