Çatlaklar Çatlaklarımdan Kurtuldum

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
kıslar ben 1 ocaktan beri kullanıorum bu kremleri düzenli olarak. bazen deli gibi kaşındı acıdı soyuldu ama yine de bırakmadım. ben şöyle uyguluorum sabah madecassol akşam acnelyse sürüorum. çok soyulduu anlarda sadece madecassol kullanıorum. acısı ve kızarıklık azaldıında ikisinede dewam ediorum.
sonuca gelince... kollarıma karnıma ve göğüslerime kullanıorum ben. kollarımda gerçekten görüntüsünde azalma oldu beklediimden çok daha fazla hemde. bu kdarı için bile kullanmaya değer dogrusu. göğüslerimde sanki biraz azldı gibi karnımda pek etkisini görmedim. ayrıca ben beyaz tenliyim ve bu çatlaklar bende yıllardır var. ergenlikte aşırı kilo alıp vermekten oluştu. ben kullanmaya dewam ediyorum. yaza kdr görüntüsü azcık daha azalsa yeter bana.
kullanıp kullanmamak size kalmış. ama ben genel olarak memnunum...:lepi::lepi:

arkadaşlar uygulayıpta sonuç alan başka kimler var bilgi verebilir misiniz?

arkadaşlar bende kullanmak istiyorum ama çok tırsıyorum kızarıklık ve soyulma olduğu için madecassol tek kullansam faydasını görür müyüm çünkü acnelyse den korktum kızarıklık falan yapıyo ya bide bepanten kantoran yağının ne özeelliği var ve faydası ne onlarıda kullanıyım mı yoksa tek madecassol u mu kullanıyım lütfen yardım edin zaten az var ve beyaz renkli ama rahatsız oluyorum :S

Kızlar 1 yıl önce bu siteden okumuştum ben bu uygulamayı denedim ve gerçekten çok canım yandı hatta kremlerden sonra sert kese yaptığım için kabuk kabuk oldu çatlaklarımın üzeri inanın o yaralar hiç geçmicek sanmıştım ammaaaaa şu anda o kadar silikleşmiş durumdalarki inanamazsınız. Ben böyle uygulamalara inanmazdım olmaz zannederek başladım gerçekten sonuçtan çok çok memnunum sadece 1 ay uygulamaya dayanabildim oda haftada 2 kere ACIYA DAYANIKLIYIMDIR diyenler denesinler :dance: :sm_cool:

MEMNUN KALICAKSINIZ :lepi:

Acı benim göbek adımmmsempatiksalakcinni diyerek olaya arabesk yaklaşimm birazz . Ben de alim da bir bakiyim ozaman ne kadar dayanıcam ve ne kadar geçicek. Ben daha önce farklı bir krem kullanmıştım görünümü bayağ hafifletti ama tam geçirmedi .... Bir de bunları deneyelim...

arladaşlar deriyi soyucu kremlerle derinize kalıcı zararlar verebilirsiniz dikkat. birde popolin pişik kremi yada canbebenin içinde çinko oksit içeren bir pişik kremi var bi deneyin fiyatı çok uygun ve hiçbir zararı yok

bunlarda mı çatlakları geçiriyor,yoksa deri soyulunca acımasın diyemi?

Bende uygulamak istiyorum fakat cildim çok hassas ve kuru korkuyorum düzelteyim derken daha kötü olur diye ..

bende 1 haftadır kullanıyorum düzenli olarak az önce göbek deliğim kaşındı kaşıdıkça elime bişiler geldi bende kir sandım alla alla flan derken ucundan bi tuttum derimmiş caaart diye soyuldu tabi :) şok oldum sanırım orası ince olduğu için soyuldu diğer yerlerde bişi yok daha ama bayağı kaşınıyo... benim de karın bel kol göğüs nerde ararsanız var ama önce karında denemek istedim orda işe yararsa kollarıma da yapcam... bakalım nolcak ama deriyi soyduğuna göre biraz azaltabilir diye düşünüyorum....

ya kzlar bişey sorcam siz acnelyse gerçekden çokmu az sürüosnz yoksa bolmu. burda okuyup korkdum iz kalır bişe olur rengi deişir vs. die o yüsden az sürüorm ama 2 3 aydır çook az soyulma oldu bi ara daha fazla sürüodm daha çok soyuluodu. nası sürmem gerek ve renk deişikliği yaparmı acaba??? bundan çok korkuorm şu an bacaklarımn arkası koyu kırmızıı

bak sn 1 haftada derin caart die çıkmş bnm 2 ayda toplam çıkan deri o kadar diiildir heralde

arkadaşlar bende bu konuda dertliyim gördüğüm herşeyi okuyorum be dediğiniz acnelyse de nedir. nerde bulunur.

valla kızlar ben kullanmayın derim 2 hafta kullandım göbeğimi soydu attı ama soyulan yerler böyle pişik gibi oldu feci acıdı kaşındı sonra bıraktım ve şimdi sürdüğüm yerler kahverengi resmen bekliyorum ama geçer mi bilmiyorum... çatlaklar en azından çok belli değildi kaş yapim derken göz çıkardık :S

:ecrin_bebek:kızlar
benim 20.günüm
ben sabırla kullanıyorum
kullandıkça şunu farkettim acnelyseyi çok ama çok az sürmek gerekiyormuş
ben önce bol bol sürüyodum ama şuan azalttım
benim sadece popo kısmımda var sabırla denemeye devam edicem görüntüsünde azalma oldu soyulmalar oldukça daha da azalıyor
yanlız kıpkırmızı bi hal aldı bu geçecekmi bilmiyorum kullananlar yardımcı olsa bize :ecrin_bebek:

başka bir dermatoloğun sitesnde adam lekeler,koyu renklilik tedavi bitince geçer demiş, kullananlarda geçtiğini söylemiş.Olmazsa çok tahriş olunca acnelyse'i bir süre bırakıp medacassola devam edin ama lekeler kabuklar geçiyomuş adamın dediğine göre.

evet kızlar bende okudum
ben inatla kullanmaya devam ediyorum

ben de bir zamanlar kullandım az bir zaman kullanmama ragmen biraz da olsa etki etmişti o kahverengi lekelerde bir süre sonra geciyor ayrıca korkmayın

ben de bir zamanlar kullandım az bir zaman kullanmama ragmen biraz da olsa etki etmişti o kahverengi lekelerde bir süre sonra geciyor ayrıca korkmayın

bırakınca eski haline geri döndümü tatlım
yoksa iyleştiği şeklinde kaldımı

arkadaslar bu krem yeni oluşan catlaklar için mi? benm basen ve gögüslerimde 5 6 yıldır catlaklar var bunun için çok mu geç?:uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…