Çatlaklar Çatlaklar İçin Çözüm Önerisi Olan Var Mı?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
Çatlak aslında basit bir olay deği Kilo sonrasında yıtılan yani çatlayan çizgi oluan yer melamin (pigment ) renk veremiyor Bütün sorun bu yoksa kese fırça hepsi boş tedavi olan varsa yardımcı olurum Çünkü bendede vardı 2 ayda çoğunu halettim.

2 ayda hangi tedaviyle hallettin

hepimiz çatlaklarımızdan kurtulmak için can atıyoruz

Günlerdir okuyorum konuyu baştan sona ancak bitirdim.
Bu konu istismara açık bir konu yani her ürün öle hemen kullanılmaz ne bilim kafam çok karıştı.:26:
Hamilelik sonrası oluşan kahverengi çatlaklarım var yani birkaç aylık.
Şimdilik kakao yağı kullanıyorum. Bakalım..

ben çok küçükken çok kiloo aldığım için vucudumn her yerınde çatlak oldu şimdi hala var yıllardır okuyorum edıyoum napabılırım dıye .. herkes çatlağın çözumu yok fılan diyor ama asıl hıkaye olan bu. benım yöntemım biraz acılı ama kesinlikle benm karnımdakı çatlakları geçirdi... yazın havuza gıttığimde guneşin altında çok fazla kalmıştım. ve kolumun bir kısmı soyuldu çatlak olan kısmın bır sure sonra orda olmadıını gördum başlarda canım çok yandıından bepanthene kullandım. sonra yazın gözumu karartıpp size cahilce gelsede guneşin alltına yazttım havun başındkı kız bıle sızz çok yandınız dedı( bebeyağı vazelın saolsun) 3 gun ölumune canım yandı ama istediim oldu kağıt gıbı derım soyuldu ondan sonrada devamlı madecassol surdum.. karnımda çok derınnn (parmak gırecek buyuklukte olanlar) incecik ve ten rengıme çok yakın bir şekle geldiler ince olanlar iste gittiii... 3 gunluk acıya dayanabılırsenız kesın bir yöntem..
uzun uzadıya yazdım..

bi kadın anneme ozon yağını 2 ay kullandıgını ve kalçasında 1 2 çatlak kaldığını soylemiş çokta düzenli kullanmamış üstelik rengi ne ama çatlakların onu bilmiyorum işe yararmı acaba:KK31:

Son düzenleme:
kızlar gecenlerde dr. feridun kunak showu izliyodum. orada catlaklara karsı yaglardan olusan tarif verdi yazdım ama daha kullanmadım isteyen olursa yazabilirim şu an oriflame nin catlak kremini kullanıyorum onu bitirince baslayacagım

Son düzenleme:
kızlar gecenlerde dr. feridun kunak showu izliyodum. orada catlaklara karsı yaglardan olusan tarif verdi yazdım ama daha kullanmadım isteyen olursa yazabilirim şu an oriflame nin catlak kremini kullanıyorum onu bitirince baslayacagım

nasılmış bu tarif bi alalım bakalım :) nasıl bir etkisi varmış?

bugday yağı, kantaron yağı, ozon yağı, kayısı yağını karıstır ve catlak olan yere cimcikleyip masaj yapın dedi

bi baska tarifinde 1corba kasıgı mısır unu, 1 tatlı kasıgı bugday-kayısı-ozon,kantaron yağı, yeteri kadar süt ile karıstırarak yine cimcikleyip surun dedi :)

bendede bol miktarda çatlak olunca kulak kesildim telefonuma kaydettim hemen ne dediyse yazdım etkisi var mı bılemem ama insallah vardır :)

Son düzenleme:
bugday yağı, kantaron yağı, ozon yağı, kayısı yağını karıstır ve catlak olan yere cimcikleyip masaj yapın dedi

bi baska tarifinde 1corba kasıgı mısır unu, 1 tatlı kasıgı bugday-kayısı-ozon,kantaron yağı, yeteri kadar süt ile karıstırarak yine cimcikleyip surun dedi :)

bendede bol miktarda çatlak olunca kulak kesildim telefonuma kaydettim hemen ne dediyse yazdım etkisi var mı bılemem ama insallah vardır :)

yağlar yağlar sıkıldım bende salıverdim kendimi 3 şeyle devam ediyorum onlardanda sıkılmazsam inş , boyle çok komplex işler bunaltıyo beni yapamıyorum :KK1:

ben çok küçükken çok kiloo aldığım için vucudumn her yerınde çatlak oldu şimdi hala var yıllardır okuyorum edıyoum napabılırım dıye .. herkes çatlağın çözumu yok fılan diyor ama asıl hıkaye olan bu. benım yöntemım biraz acılı ama kesinlikle benm karnımdakı çatlakları geçirdi... yazın havuza gıttığimde guneşin altında çok fazla kalmıştım. ve kolumun bir kısmı soyuldu çatlak olan kısmın bır sure sonra orda olmadıını gördum başlarda canım çok yandıından bepanthene kullandım. sonra yazın gözumu karartıpp size cahilce gelsede guneşin alltına yazttım havun başındkı kız bıle sızz çok yandınız dedı( bebeyağı vazelın saolsun) 3 gun ölumune canım yandı ama istediim oldu kağıt gıbı derım soyuldu ondan sonrada devamlı madecassol surdum.. karnımda çok derınnn (parmak gırecek buyuklukte olanlar) incecik ve ten rengıme çok yakın bir şekle geldiler ince olanlar iste gittiii... 3 gunluk acıya dayanabılırsenız kesın bir yöntem..
uzun uzadıya yazdım..

hmm çok mantıklı bi arkadasta demişti güneşlenmek yanmak iyi geliyo bencede cilt soyuluyo alttan yeni cilt çıkıyo tazeleniyo ve sıkılaşıyosun haliyle çatlaklarında görünümü hafifliyo

ama çok güneşlenmek cilde zarar vermyormu ilerde sornlar yaşanabiliyormuş... :KK43: bendede var çok kilo alıp verdm çatlklr olştu cilt doktrna gttğimde tek çözmün lazer olduğunu söyledi.

lazer kesn çözm de,l.sonuçta der,inin 8 kat altı çatlak we onu en fazla lazer azaltablir görünümünü küçültür.

arkadaslar benımde bacak aramda baldırımda kırmızı cizgiler var sankı tırmıklamışın gibi onlar çatlaklıklar mı oluyor yanı..????cvp verırsenız severım

arkadaslar benımde bacak aramda baldırımda kırmızı cizgiler var sankı tırmıklamışın gibi onlar çatlaklıklar mı oluyor yanı..????cvp verırsenız severım

büyük ihtimalle oyledir ,yaşın kaç bilmiyorum ama ergenlik donemindeysen boy uzamasında , veya kilo alıp vermekten oluşmuş olabilir

yaşım 22 sanırım kılo alıp vermekten öle oluyor,pekı nasıl giderebilirim.. bende alerjı fln oldum snaıyordum :KK43: bebek yağı ıse yarar mı ??

yaşım 22 sanırım kılo alıp vermekten öle oluyor,pekı nasıl giderebilirim.. bende alerjı fln oldum snaıyordum :KK43: bebek yağı ıse yarar mı ??

evet kilodandır o zaman boyunadır muhtemelen o çatlaklar , bacagını her banyodan sonra nemlendir bebek yağı bunun için iyi diyolar ben kullanmadım ama , acnelyse ve medacassoluda bi araştır konusuna bi bak, bebek yağı daha çok oluşumunu onler. başlıkları bi karıştır ne kafana yatarsa onu yap :) şimdi kırmızıyken onlar alternatif daha çok galiba lazer secenekleri arasında

X