Çatlaklar Çatlaklar İçin Çözüm Önerisi Olan Var Mı?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
fazla para vermeyin ben göğsümdeki çatlakları vazelinle geçirmiştim bacagımda çıkmış meretler şimdi bacagıma da sürmeye başladım önemli olan kurumamasını saglamak

pes etmeden yapın! 4. uygulamam ve 10 yıllık çatlaklarım daralmaya ve derinliklerini kaybetmeye başladı. Mucize gibi! Üzerine elime ne geçerse sürüyorum. medicasol mesela iyi geliyor.
kahve limondan önce de cildi biraz fırçalamak ya da ponza taşıyla hafif hasar vermek çok faydalı oluyor.
o kadar ümidim yoktu ki, hiç uğraşmamıştım geçmesi için. Şu an inanamıyorum resmen!

deneyin mutlaka.

3 tatlı kaşığı Türk kahvesinin üzerine 1 limon suyunu sıkıp çatlakların üzerini ovacaksınız. 10 dk filan bekletip yıkayacaksınız.

inşallah dediğin gibidir banyodan önce yapmaya calışıcam şu kahve limon işini benımde 10yıllık olmuştur çatlarlarım

kızlar bende çatlak derdinden muzdaribim ve internette 1 araştırma yaparken buldum ve medacassol ve acnelyse tedavi yöntemini koştum eczaneye hemen aldım ikisindende ve 3 gündür bol bulamaç sürüyorum aklıma geldikçe önce medacassol kullanıyorm arkasından yarım saat içinde acnelyse sürüyorum. bazı arkadaslar kaşıntı yaptıgını yazmış ama bende ne kaşıntı var ne bişey. herneyse bilmiyorum öyle görmek istediğimden mi ama sanki çatlakların rengi tenimin rengine dönmeye başladı gibime geliyo . ayrıca bu çatlaklar ergenlik dönemimden kalma çatlaklar sedef renginde baya bildiğiniz çatlaktı yani. şüphesi olanlar varsa hiç durmasın alsın bu iki kremi çok araştırdım bu medacassol mucizevi bi kremmiş yanık çizik çürük ne varsa hepsine derman oluyosa ağrısız sızısız catlaklarda en azından görünümünü hafifletir .bol masaj yaparak kullanıyorm kafasında soru işareti olan arkadaslar varsa düşünmesin bence denemeye değer. sonuçları da yazıcam sizlere

cnm ben aylarca kullandım o 2 kremi,malesef cildimi tahriş etmekten başka hiçbir işe yaramadı bence hem vaktine hemde parana yazık edersin ,gene de kendin bilirsin umarım işe yarar

inşallah dediğin gibidir banyodan önce yapmaya calışıcam şu kahve limon işini benımde 10yıllık olmuştur çatlarlarım

canim bunu hergun mu yapicaz,????,,, kizlar ben suan bi tedavi goruyorum... allahim,, yavas yavas catlaklar duzeliyoorrr.. ayrintilari yazicammm . tedavim bitsin, herseyi yazicam...

canim bunu hergun mu yapicaz,????,,, kizlar ben suan bi tedavi goruyorum... allahim,, yavas yavas catlaklar duzeliyoorrr.. ayrintilari yazicammm . tedavim bitsin, herseyi yazicam...

cevabını dört gözle bekliycem cnm hadi bakalım insallah tamamen kurtulursun

cevabını dört gözle bekliycem cnm hadi bakalım insallah tamamen kurtulursun

canim tedavimin bitmesine bir ay kaldi,, herseyi yazicam size.... benim catlaklarim parmak kadar.. dusun 174 boy, 58kilo... ve karnim ve bacakarim bu catlak dolu... dogumdan oldu, ve asiri kilo almaktan... bitsin tedavim, hemen giripp yazicam,, ama yemin ederim, onceki kadar degil artik.... herseyi yazicam... ben cok umutsuzdum artik, ama maser kadin.. oyle bi umut verdi ki... heyecanlandirdim galiba sizi

merhaba gamzesk,

çatlaklarının doğum nedeniyleolduğunu yazmışsın.

doğumdan öncede varmıydı çatlakların, yani yatkınmıydı vücudun çatlamaya?

bu arada gördüğün tedavin umarım başarılı olur. burada binlerce kişi var güzel ve kesin sonuç bekleyen

canim evet oncedende catlaklarim vardi, yani ergenlik cagindan kalma... keske tedavi baslamadan fotograf cektirseydim, gercekten inanilmaz derecede degisti ki benim artik umudum yoktu... cok uzuluyordum.. nisan sonunda herseyi yazicam.. soz. kizlar.. benim hic umudum yoktu... ama bu tedaviden sonra cok umutluyum. butun gecmesede umrumda degil, suan ki neticede super :))) benim catlaklarim 1 parmak kadar kalindi ve cok derindi....

tatlım o tedavi ne bende merak ettm benmkilerde baya baya azaldı yarısı gtti son vuruşu yapmak istiorum bian önce :))

tatlım o tedavi ne bende merak ettm benmkilerde baya baya azaldı yarısı gtti son vuruşu yapmak istiorum bian önce :))

vucuduma, yani catlaklarima kolagen vurduruyorum... herseyi detayli anlatacam :) bi arastir... estetik salonlarinda yapiyor olabilirler, ben yurtdisinda yasiyorum, ve bu ulkede ilk bu kadin basladi bu tedaviye,(ve basida ben cekiyorum ) ama gecen sordugumda, bana dedi ki yurtdisinda cok yayginmis diye... herseyi yaziicam,, link falan da ekliycem.... belki bu tedaviyi bulamazsniz, yani aynisini, ama mutlaka ona benzeyeni vardir.. ama kizlar cok aciyor var ya,, oluyorum diriliyorum yane oyle :)) ama bosver , ben mayista bikini ile gezimde , umrumda degil aci falan... suan pek yazmak istemiyorum, bu hafta 2kere daha gidicegim, ve haftayada 2 kere, ve ondan sonra utu var daha.. suan tam kesin sonuc almadim.. ondan detaylara girmek istemiyorum... sekerlerim.. ama diyebilirim ki, karnimdaki o parmak kadar catlaklar neredeyse tatamiyle doldu,, cunku cok derindiler, ve kirmizi renk falan.. suan dokunuyorum da,, kendi cildimden pek fark hissetmiyorum, suan daha catlak hayla gorunuyor.ama zaten bu kolagen ile oralari butun dolduruyoruz, ve sonra utu yaparkende, o catlaklar kuculcek, cekilicek :) cok heyecanlaniyorum yazdikca :) onceki halinden, yani cok cok cokc cok daha iyi!

umarım okursun benim ergenlikten kalma bütün vücudumda çatlaklarım vardı. çok da kilolu değildim ama herhalde vücudum müsaitti. hamileliktede karnımda oluşur diye çok korktum ve aktardan badem yağı aldım. sadece 2 küçük şişe bitirdim ve karnım hiç çatlammadı. oysa çok sivri bi karnım vardı .sadece 13 kilo almıştım belki bununda bi etkisi olmuştur. ama badem yağını tavsiye ederim

benim hamileyken kullanmadigim krem , yag kalmamisti, eczanelere bi ton para verdim, ama ben 20kilo almistim,, valla fazla kilo almamak gerekiyor.. gercekten.. ve ben butun donem catlamiyordum,o kadar yag krem vardi ki vucudumda, mutlak guneste gobegimde kizartma yapabilirdim :))))) yani dusun ... son 2 haftada olan oldu yani.. canim, moralini bozmak istemedim, gercekten,, suan var ya,, o catlaklarimi onarmak icin bi ton para oduyorum, eger, 100tl ise bence gozden cikar,, sonra varya.... dahada pahali.. sen bi yinede dusun.. bende bagdem yagini duydum...

tatlım ben biçok şey denedim derma roller kullanıyorum bio oil sürüyorum doktor bi karışım verdi onu sürüyorum madecassol sürüyorum :)) arada peelingle soyduruyorum ama epey epey azaldı inceck oldu ama tümden gtsn bian önce yaz gelio çatladım ay ayrıca pilates yapıyorum sıkılaşmak çatlaklara iyi gelio :) ama bu tedavni bekliorum dört gözle

ya bende niye oluyo bu çatlaklar anlamadım:44: incecik bi vücudum var, öle çok sık kilo da alıp vermiyorum. ayrıca selülitlerim de var. çatlaklarla selülitler bir arada çok kötü bi görüntü oluyo offf yaaa napıcam ben :2:

kizlar benim terapim ile ilgili konu actim, eger aranizda merak eden varsa , okusun...

KONU ISMI : Catlaklarim, DERMAROLLER, kollajen ve benim savasim

2 aydır düzenli olarak kullanıyorum faydasını gördüm kızlar hem fiyatı uygun hemde faydalı.

Eklentiler

• $1505_buyuk.jpg
    30,9 KB · Görüntüleme: 78
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…