Çatlaklar Çatlaklar İçin Çözüm Önerisi Olan Var Mı?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
Eczaneden arkadaşım:)) acnelyse 3-4 TL, madecassole 8-10 TL civarında olsa gerek. Acnelyse acayip soyar ve tahriş eder tek başına kullanıldığında, ilk kez kullanacaksın sanırsam, uyarayım da.

Bende kaşıntı olmuyor. Ama ben çok sık kullanmıyorum. Her gün kullanılırsa belki bir miktar kaşıntı yapabilir. Çok yağlı bir karışım olduğu için cildi germiyor sanırsam. Tabi banyoda soyulma görülebilir, kullanılan bölgede. İrritasyon seviyesinde olacağını sanmıyorum kaşıntının.

teşekkürler cevap için.birde sen hiç faydasını gördünmü normelde de soyulma oluyormu yoksa sedece banyoda suda yumuşadığı zamanmı soyuluyor ben kaşıntı ve iz bırakması yüzünden bırakmıştım acnelseyi ama böyle bir sorun yaratmıyorsa karıştığı zaman diğer ürünlerle deneyebilirim.

Rica ederim. Normalde soyulma olmadı bende. Yalnızca duş esnasında gözlemledim. Tabi sizde farklı etki gösterebilir, yanlış yönlendirmek istemem. Herkes farklı cilt tipine sahip sonuçta. Nereniz için kullanacağınız da önemli bence. Mesela göğüs bölgesine kesinlikle sürmem. Deneyip görmek en iyisi.

Rica ederim. Normalde soyulma olmadı bende. Yalnızca duş esnasında gözlemledim. Tabi sizde farklı etki gösterebilir, yanlış yönlendirmek istemem. Herkes farklı cilt tipine sahip sonuçta. Nereniz için kullanacağınız da önemli bence. Mesela göğüs bölgesine kesinlikle sürmem. Deneyip görmek en iyisi.

evet doğru.deneyip görmek en güzeli umarım faydasını görürüz.

pragnacare diye badem yağı gibi oraya buraya,elbiselere bulaşmayan bi krem var.isminden de anladığınız gibi hamileler için.yani bebeğe zarar vermesin diye hiç bi kötü madde yok içinde,vitaminlerden oluşuyor.her tarafıma sürüyorum ama popomun sol tarafına sürmek zor geliyor sağ elimle sürdüğüm için.geçen gün sadece sol popomun çatlaklar içinde kaldığını görünce şok oldum, mor mor hem de.sağda hiçbişi yok.demek gerçekten krem işe yarıyor.bööle acı bi tecrübeyle öğrendim.çatlak olduktan sonra boşuna parçalanmayın,şu ana kdr hiçbi tedavi yöntemi bulunamadı.

Arkadaşlar ; ben acnelyse ve madecassole kullanıyorum ve ınanın bende cıddı bır etkısı oldu . dırek bacaklarımın arkasında belımın yanlarında bacak ıclerın dız arkamda anlayacagınız her yerımde catlak var. sımdı bu ılacları suruyorum. yazın tatıle gıtmeden once baslmıstım ama duzensız acnelyse ı suruyordum sonra baska bı zaman kafama esıyor madecassol u suruyordum. tatıle gıdıcem dıyede tamamen kesmıstım cunku o donem kasındı bır de dızlerımın arkasını koyulastırdı. sonra bırgungozume carptı bır baktım bır bolgede catlaklar tamamen gıtmıs o catlak yıgınının ıcınde yuvarlak bır bolum nasıl komık gorunuyor anlatamam :)))) o zaman gercekten bu ılacların ıse yaradıgını anladım.gercekten sımdı duzenlı kullnıyorum. nasıl kullandıgımı da anlatıyorum;

once soguk su ve sert bır fırcayla resmen bacaklarımı desıyorum buz ıbı suyu tutarak ama korkmayın cok eglencelı oluyor (tabı soguk suyu sevıyorsanız :))) )
arkasında acnelyse ı tum catlak olan bolgelerıme sutuyorum.
genelde ısten eve gelınce aksam yapıyorum bu ıslemı. tam yatmadan oncede madecassole suruyorum aynı yerlere kı sanırım o yuzden yara ve kızarıklık olmadan gecırmeye basladı;dah once boyle yapmamıstım. )

bu ıslemı 2 gunde bır yapıyorum. dıger gunlerde ıse acıbadem sutunu suruyorumhatta ona surmek denemez resmen 1 tabaka olustuyorum vucudumda :))))

grcekten bu ıslemler gozle gorur sekılde bende ıse yaradı ! ! ! tabı senın catlakların yenıdır kesın dıye dusunebılırsınız valla ben kendımı bıldım bılelı var bu meletler :KK43:

bu arada benden tavsıye sakın gunese cıkacaksanız kullanmayın yanlıslıkla elımde kaan kremı yuzume surmustum zıyan olmasın dıye :ppP su an dudagımın solu yara onun ıcınde sureklı loqoıd suruyorum kı o her derde deva bılgınız olsun.

sımdıden yapacak arkaslara bol sans ve catlaksız gunler dılerım. :))

ya 3gün oldu kremlere başlayalı dün bitti hemen bitiyo sabah aksam madecassol gece 1kez acnelys sürüyorum acaba benım çatlaklar çok yaygın ondan mı hemen bitti yoksa ben çok mu sürüyorum anlamadım :umursamaz: popo full çatlak bacak arkası iç bacak diz kapağım ve arkalar surup yediriyorum fisfisfis e bu kadar çatlağa kremler dayanır mı bugun yine alcam zahmetlerimiz boşa çıkmasa bariii :Saruboceq:

:Saruboceq:kızlar bende acnelyse ve madecassol kullanıyorum sanki biraz silikleştiler gibi ama yan taraflarımda hafif soyulmalar basladı ama diz kapaklarımın arkasında soyulma olmadı daha neden acaba 3haftadan beri kullanıyorum ne zaman soyulurdurlar ki yaa offff şu çatlaklar neden şunlara bi çözüm bulamıyolar ama ben inanıyorum allah her derdin dermanını vermiş bununda vardır ama biri bi çıkarsa ortaya bi bulsalar bu çatlaklarıda bişey geçiriyodur elbet ama nedir o şey allahım nedir şu lanet çatlakların demanı
:Saruboceq:

ben çareyi topuk taşında buldum dermaroller falan almadım onla yapıp sürüyorum silverdini tamam

ben dermaroller aldım bir kere yaptım ama uzun süre sabredemeyeceğimi düşündüm, o yuzden topuk taşı yaptım sonra da madecassol sürdüm, şu anda çatlaklarım yara halindeler :) sen kaç defa topuk taşı yaptın faydası oldu mu

silverdin süper bi yara ve yanık kremi madecassol gibi benım elıme baza düştü derim mahvolmuştu bileğim kırılcaktı az daha bu kremi kullandım ne iz ne bişi hiç bişi kalmadı kızlar yalan sanki o olayı hiç yaşamamışım gibi oldu ama çatlaklara iyi gelir mi bilmem deneyin zararı olmaz

kızlar doktor sitesinde bi bayan dermaroller ardından retinol kullanarak gençleştiğini yazmış retinoll deneyen varmı

lierac kullanmak isteyenler ne zaman çatlak kremi kullanmaya başldnz bölümünde bi bayan doktorum en başında lierac ın kıllanma yapabileceğini söyledi ve gerçekten de kıllanma oldu diye yazmış
bu ürünü kullanan veya kullanmak isteyenler bunu da göz ardı etmesinler

selamlar kızlar benimde belimde ve kalçalarımda malesef çatlak var ergenlikten kalma hadi kalçalar bi derece ama beldeki çatlaklar canımı çok sıkıyo geçen gün girdim forumdaki bu konu üzerine yazıları okumak için contractubex i bi deniyim dedim dün aldım ve kullanmaya başladım uzun kullanmak gerekiyomuş o yüzden bi mucize beklemedim hazır çatlaklarla uğraşmaya başladım selülitede bi çare bişi yapim dedim bikaç yağ almak için aktara gittim kadın bana çatlaklar için bi yağ verdi eğer çatlaklarının kalınlığı öyle parmak kalınlığında değilse sana garanti veriyorum düzenli kullanırsan 2 ay sonra gözlerine inanamıycaksın dedi yağ bildiğiniz kutu içinde markası AKSER bitkisel çatlak yağı yazıyor hemen gelip paylaşim dedim sonuçta sağolun her biriniz bana farkında olmasanızda çok yardımcı oluyosunuz:asigim: ben bugün kullanmaya başlıorum contractubexede devam edicem 2si birden sanırım daha etkili olur diye düşünüyorum bu arada çatlaklarım rahat bi 7 senelik eğer olurda bi gelişme olursa koşa koşa gelip yazıcam öptüm hepiniziiopuyorumnanaktan

selamlar kızlar benimde belimde ve kalçalarımda malesef çatlak var ergenlikten kalma hadi kalçalar bi derece ama beldeki çatlaklar canımı çok sıkıyo geçen gün girdim forumdaki bu konu üzerine yazıları okumak için contractubex i bi deniyim dedim dün aldım ve kullanmaya başladım uzun kullanmak gerekiyomuş o yüzden bi mucize beklemedim hazır çatlaklarla uğraşmaya başladım selülitede bi çare bişi yapim dedim bikaç yağ almak için aktara gittim kadın bana çatlaklar için bi yağ verdi eğer çatlaklarının kalınlığı öyle parmak kalınlığında değilse sana garanti veriyorum düzenli kullanırsan 2 ay sonra gözlerine inanamıycaksın dedi yağ bildiğiniz kutu içinde markası AKSER bitkisel çatlak yağı yazıyor hemen gelip paylaşim dedim sonuçta sağolun her biriniz bana farkında olmasanızda çok yardımcı oluyosunuz:asigim: ben bugün kullanmaya başlıorum contractubexede devam edicem 2si birden sanırım daha etkili olur diye düşünüyorum bu arada çatlaklarım rahat bi 7 senelik eğer olurda bi gelişme olursa koşa koşa gelip yazıcam öptüm hepiniziiopuyorumnanaktan

peki fiyatı ne kadar cnm?

X