Çatlaklar hakkında

kızlar deriniz esnek değilse hamile kaldığıznızda çok zayıfsanız ve daha önce hiç kilo almadıysanız çatlaklar kaçınılmaz malesef ne yaparsanız yapın çatlarsınız arkadaşım 45 kiloyla hamile kaldı denemediği şey kalmadı ama her tarafı çatlak birde bebbeği kiloluydu kalçası karnı bacakları önüne geçilmiyor malesef

ben badem yagı vazelin kullandım ama banamısın demedi.vallahi bacaklarım o kadar mahvoldu ki anlatamam.resmen baldırlarım kenarlar vs heryeri catladı.

amannn badem yagina dikkat et bende duydum onu ama o tüg cikartmiyormuu :eek:klava:
catlaklardan koruncaz diye tüglenmeyelim sonra :eek:klava: :roflol: :roflol:

amannn badem yagina dikkat et bende duydum onu ama o tüg cikartmiyormuu :eek:klava:
catlaklardan koruncaz diye tüglenmeyelim sonra :eek:klava: :roflol: :roflol:

evet badem yagı tüy yapıyo bana dr da söylemişti gerçekten tüylendim.ama kullanmayı bıraktıktan sonra geçiyormuş öyle duydum. dr zeytin yagı kullanmamı önerdi.

Ben tüp bebek ile hamileyim.(48dim,65im)17 kilo aldım su ana kadar. Karnımda, göğsümde yeşil damarlar çıktı bol sayıda ama çatlamadım çok şükür.Daha öne hamile kalanlara sorduğumda çatlayacaksan krem sürsen de sürmesende çatlarsın, yapı meselesi demişlerdi.Ben şimdilik hiçbirşey sürmüyorum ama bende selülit oldu yaaa

ben de daha çatlamadım sayılır, çatlayacağım diye çok korkuyorum ama şimdilik sadece 3cm uzunluğunda bir taneceik çatlağım var, ona da alıştım, çatlaksız göbek çok güzel duruyor yaaaww

ins. dahada catlamazsin aybukecim
bendede yok daha bisey ama ilk hamileligimde belimin iki kenarindan bir iki catlak var :KK43:
onlarda doguma 2.3 hafta kala ortaya cikti

Ben tüp bebek ile hamileyim.(48dim,65im)17 kilo aldım su ana kadar. Karnımda, göğsümde yeşil damarlar çıktı bol sayıda ama çatlamadım çok şükür.Daha öne hamile kalanlara sorduğumda çatlayacaksan krem sürsen de sürmesende çatlarsın, yapı meselesi demişlerdi.Ben şimdilik hiçbirşey sürmüyorum ama bende selülit oldu yaaa

evet damarlar bende de çıktı. umarım eski halimize dönebiliriz.

Kizlar ben catladimmmmmmsenağlama inanin cok uzuldum ama elden gelen bisey yok:çok üzgünüm:,her iki bacagimdada ince kirmizi cizgi gördum.Insallah karnim felan catlamaz.Biliyorum en önemlisi bebisimin sagligi o yuzden fazla uzulmemeye karar verdim demekki hangi kremi kullanirsan kullan catliyosun, yinede kremlere devam edicem ama cok sey beklemeden tabiki:Saruboceq:

Ya kizlar unnutunuzmu bu catlak konusunu, kimse yazmiyo artik , halbuki artik bu dönemlerden sonra catlamaya baslicaz, senağlama
Bende catlamalar simdilik durmus gibi görunuyo:dance:, daha öncede dedigim gibi her bir kalcamda kucuk ince birer catlak var insallah dahada cogalmaz.:Saruboceq:

henüz çatlak yok ben galiba son ayda çatlıcam sadece bebe yağı kullanıyorum banyodan sonra peki canınız acıyormu kızlar

benimde henüz çatlağım yok duş esnasında bebek yağı kullanıyodum ama artık kullanmıyorum baştan çok güzel yapıyo emiyo ama daha sonra derim pul pul dökülüyo o yüzden vazgeçtim şimdi doktorun verdiği excipial lipo yu kullanıyorum çok güzel nemlendirici ama işte gebelik grubu c kafamçokkarıştı

çok şükür bendede daha çatlak falan hiç olmadı krem yada baska bişide kullanmadım son ayıma giriyorum olursa bu ay kesin olurmus cok dikkat ediiyorum şimdi düzenli kilo alınca olmuyor ayrıca

kızlar benim göebeği daha çatlamadı da, kalçalarımda başladı, inşallah fazla çatlamam, çok su içiyorum çatlamayayım diye, krem falan da kullanmıyorum, sevmiyorum ayy o ne öyle yapış yapış

Arkadaşlar bende 28+1 haftalığım benim göbeğimin altında kasığa yakın bölgede damarlar çıktı dr sordum çatlaklamış onlar :)) o kadar da krem sürüyorum bu arada ben pregnacare cream kullanıyorum memnunum ama çatlayacağı varsa çatlıyor arkadaşlar 100 ml 22 ytl..

bende henüz çatlak olmadı 28+6 haftalığım.... nemi kullanıyorum :)) hamileliğim basladı tarihten beri bebe yağı (johnson) kullanıyorum...gecen hafta lierac krem aldım...vede arada badem yagı vazelin acıbadem sütü falan sürüyorum...
sabahları aksamları lierac....öğle ve aksam üzerine doğru bebe yagı...aralarda badem yagı acıbadem sütü vazelin...zaten banyoda lavobonun üzerine koymusum bebe yagını her wc ye gittiğimde sürüyorum vallahi....insallah catlamam cok korkuyorum..catlaklar ve kilo konusunda takıntılıyım...yazın bikinileri nasıl giyeriz yoksa...bebeğim için canım feda olsun....fakat vücudumda kötü olmasın yani

bu arada tekin acarda lierac krem fiyatı düşmüş 49 ytl... haberiniz olsun kızlarrrr

X