Carnivale'nin Başarı Öyküsü 21 Kilo Verdi

Ekincik,
bu topikte senin mesajını görünce nasıl heyecanlandım carnivale döndü diye..

Sonra okuyunca sende günlük gibi yanlız bırakmamışsın carnivaleyi..İnşallah en kısa zamanda döner aramıza...

zeynocum bu aralar hem sağlık problemi hem de genel bir isteksizlik nedeniyle yazamadım sana. bi ileri 2 geri gidiyorum gibi geliyo. havalar sıcak kendine dikkat et.

özgürlükle buluşmak yakın sadece motivasyon olarak biraz uzagız, yaşasın özgürlük, yaşasın özgürlük yolunda her gün bir şey yapabilenler... zannederim bizim özgürlüğümüz şişman bedenlere hapsolmuş zayıf kadınlar...

çok tebrik ediyorum
boyun uzun sanırım 1 kg veren bile farkedilir
inş istediğin kiloya ulaşırsın canım

cnm gercekten azmine hayran kaldım yaaa nasıl başardın bunu bıraz açıklayabılırmısın hergun belırlı bı mıktar su ıctın mı mesela???darısı benım başımaaa

Maşallahhh canm ya ne güzel zayıflamışsın ben 18 yaşındayım 12m kılodaym keske senın azim amcanda bana ugrasa bende zayıflasam neler yaptın bızede acıklarmısın lütfen boyunda 1.75 kurtarıyosun masallah ya:18::18::18:

her ne kadar carnivale başarı öyküsünü yazarken 21 kilo ile başlamışsa da hali hazırda 50 kilo verdi, umarım kısa zamanda da yanımıza dönüp, bize katılacak...

topikteki tüm arkadaşlarımız seninle ilgili güzel bir şeyler duymak istiyor

özgürlük onun bedelini her gün ödeyenindir.
zor mu acaba bir kuş kadar özgür olmak
hayır ne yapıyorsak hapsediyoruz beynimizdeki korkulara kendimizi
özgürlük bir adım kadar uzakken

ya nerdesin çabuk geri dön bizim zayıflamak için tecrübeli bir arkadaşın nasihatlarına ihtiyacımız var....Çıldırmak üzreyim üstüme yapışım kalan 10 kilodan kurtulamıyorum....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…