Makyaj Ürünleri Carmina, Pastel, Flormar, Golden Rose Gibi Yerli Markalar

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
:icecream:Kızlarrr ! Bugün Carmina'dan Fondöten aldım.

Bilirsiniz tüm dünyayı mineral makyaj modası sardı. Doğal olduğu söyleniyor, ve de gözenekleri tıkamadığını.

Çok pahalı bu mineral makyaj. Artık yurt dışından sipariş vermektense Carminadan uygun fiyata alabilirsiniz. Yapısı hafif. Cilt tonuma uygun olanı aldım ve de üstelik fiyatı inanılmaz ucuz..

Tavsiye ediyorum.. Yaşasın Carmina.

Kızlar forumları sıkı sıkı takip ettim. Catharine Arley pudra resmen olay olmuş. Deneyenler %99 memnun kalmış diyebilirim. Çok pahalı pudralar kullananlar bile artık bu pudraya dönmüşler. Kötü yanı renklerine bakabileceğimiz bir web sitesi yok. Ürünleri de her yerde bulunmuyor. Çoğu kişi forumlarda nerede satıldığını bulamadıklarını sormuş. Bende bulamıyordum sonra fark ettim ki standı olmadığı için yok sanıyormuşum. Sorunca çekmeceden verdiler. Başkalarına da böyle olmuş bilginize...

Bir de1 numaralı beyaz/transparan pudrasından bahsediliyor. Bilgisi olan varmı?

Cnm catherine arleyin sitesi alfar kozmetik olarak geçiyo, burdan renklerine bakabilirsin.
Bende pudrasından çok memnun kaldım 2 ve 4 numarasını kullanıyorum.Gerçekten yüzde pütür pütür durmayan,çok kapatıcı, harika bi pudra alkisalkisalkis

Carmina nın mineral pudrası ve bronzer ı gerçekten güzel denedim..
Yerli markalardan tavsiye edilecek bir marka
..

pastel - göz kalemi hastasıyım birçoğunu kullanıyorum ve memnunum.
golden rose - eyeliner , renklileri vardı hatta hala var mı bilmiyorum

Carmina'nın yeni çıkan mineralli fondötenini aldım.çok beğendim tavsiye ediyorum kızlar!!!
çok hafif ve pürüzsüz yapıyo..mineralli olması da insanın içini rahatlatıyo.fiyatını ztn söylememe gerek bile yok..kalitesine göre sudan ucuzzzzzz

carmina'yı çok seviyorum ben;şu anda baska marka purda ve kapatıcı kullanıyorum ama bitmek üzereler ve ben yine carmina almayı düşünüyüyorum.kapatıcı;pudra;göz kalemi;terracota far ve allık;üçlü ve palette far hala kullandıgım carmina ürünleri..etrafımdaki arkadaslarıma da tavsiye ederim ve izmire geldigimde parfümerilerden onlar için alışveriş yaptıgımdada mutlaka bi kampanyasına rastlar;hediye ürün denk getiririm..şu anda da kampanyası var;mail geldi geçenlerde..

kızlar ben de carmina nın farını aldım bayılıyorum gerçekten çok güzel farları. flormar ın da farları güzel. renk seçeneği de fazla. pastel in siyah kalemini kullnıyorumç akmıyor. cecile kalemin de akmadığını duydum ama denemedim daha.

Carmina'nın yeni çıkan mineralli fondötenini aldım.çok beğendim tavsiye ediyorum kızlar!!!
çok hafif ve pürüzsüz yapıyo..mineralli olması da insanın içini rahatlatıyo.fiyatını ztn söylememe gerek bile yok..kalitesine göre sudan ucuzzzzzz

evet, fondöten almak isteyen carmina mineral fondöteni alsın denesin. mutlaka !

Ben şimdi carminanın mineralli pudrasını almak istiyorum birde kapatıcısını..
kullananlar arkadaşlar memnun musunuz?
ama özellikle mineralliyi kullananlardan cevap bekliyorum.çünkü ben onları alıcam.
Ayrıca ben fırçalı rujunu aldım (10 numara) şeftali rengi çok beğendim.kalıcılığı güzel fiyatı da tabi ki uygun:KK66:

ben carmınanın mınerallı pudra ve kapatıcısını kullanıyorum.pudradan cok memnunum.ben pudrayı fırcayla suruyorum yalnız.cok guzel duruyor hc maske goruntusu yok.kapatıcıda guzel gozaltında topak topak olmuyor.ayrıca ınce cızgılerede dolmuyor.ben ıkısınden de memnunum fıyatlarıda cok uygun.pudra 14.50 kapatıcıda 12.50 ydı.

Arkadaslar akmayan göz kalemi tavsiyeniz nedir acaba? flormar demeyin onu kullanıorum bende cok akıyor :S

Allık konusunda carminayı tek geçerim arkadaşlar.. bence harika bi ürün kullandım ve çok memnun kaldım ben .

golden rose nin pudrasını cok sevdim gayet güzel ve pastelinde founteteni muhteşem flormar ında far ve kalemlerini kullandım gayet memnunum

Flormarın 6 lı palett farlarını kullanan var mı ?

sürüşü nasıl ve de kalıcı mı ?

ben aldım canım o paletlerden ama hiç memnun kalmadım ...sürümünü beğenmedim oydum paleti resmen aplikatöre almak için ama:umursamaz:kalıcılığı ise sıfır :kızgın: sabah sürdüm iki saat sonra bi baktım eser yok uçmuş gitmiş,ama kalemleri güzel flormar'ın fara göre :jeyyar: tavsiye etmem yani canım .. ay ne konuşasım varmış :kedi:

tekli farları gerçekten çok güzel flormarın.

Ama demekki paletler öyle değil. Çünki ben de bir defasında bir standın başında şöyle bir denedim elime. kıvamını beğenmedim..

evet tekli farları güzel ben onlardan almayı düşünüorm ama palet olarak başarısız,palette cecile,sabah sürüorm akşama kadar kalıo süper onu tavsiye ederim zemuszemus

evet tekli farları güzel ben onlardan almayı düşünüorm ama palet olarak başarısız,palette cecile,sabah sürüorm akşama kadar kalıo süper onu tavsiye ederim zemuszemus

Cecile in ürünlerini inceledim nette. gerçekten çok muhteşem renkleri varmış. tavsiyen için teşekkürler canım. alıcam opuyorumnanaktan

flormarın supershıne serisindeki rujları süper kızlar tavsiye ederim

X