Makyaj Ürünleri Carmina, Pastel, Flormar, Golden Rose Gibi Yerli Markalar

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
elite'in beyaz farını almıştım taş gibiydi attım malesef. Golden rose'un bir rimeli de çok çabuk bitti pek bir etkisi de yoktu. Yerli markalarda başka sorun yaşamadım

ben flormarın farlarını ve göz kalemlerini çok kullanıyorum öğrenciyim param ona yetiyo :) ama rimel fondötende başka markaları tercih ediyorum

bende bugün ceceile ürünlerine bakıcam..sonucu buraya yazarım ama fondöten ve rimelde max yada loreal kullanıyorum..

bende bugun flormar 92 numara pudra aldım beğendim gercekten cokta ucuz

kesinlikle ama kesinlikle bu markaların fondotenleri berbat,zamanında bi hata yapıp ucuza kaçtım,golden rose nin fondotenini aldım,yüzüm mayın tarlası gibi sivilce doldu,tövbe bi daha alırmıyım hemen çöpe attım,maxfactor aldım en ufak bi yan etksi olmadı,bidaha ucuza kaçmak yok yani,yüzümüze srdüğümüz herşey kaliteli olmalı bnce,ama far ruj oje kullanılabilr,gerçi ben sadece pastelin allığını aldım dierlerini kullanmadım...

kızlar bencede far,göz kalemi falan tamamda fond.,rimel için falan daha iyi kalitesini kendisini kanıtlamış ürünler almalıyız,Türk markalarıda daha yeni üretmeye başladı ve kimyalarının oturduğunu düşünmüorm zira flormar kendini yeniledi demekki kimyası tam oturmamış değiştirdi..alırken 2 3 4 kere düşünelimmkaydirigubbakcemile5
bu arada pastel'de indirim varmışş,pembe bi ruj aldım,7tl,çok güzel renkler var dokusu da çok güzell,bi bakın isterseniz opuyorumnanaktan

Daha önce de söylemiştim arakadaşlar...carminanın mineralli fondötenini aldım çok memnunum..kapatıcısını da aldım geçenlerde ama pek beğendiğim söylenemez:KK43:
Hüsrana uğradım resmen...mineralli compact kapatıcısını aldım göz altı olanını değil.
Ben yüzüm için kullanıyorum çünkü.göz altı kapatıcısı kullanmıyorum..
Ama hiç kapatıcılık etkisi yok.pudra gibi beyaz beyaz duruyo.ten rengimle aynı ama belli oluyo kapatıcı sürdüğüm.ben ufak sivilce lekelerimin üzerine noktalar halinde sürdüğüm için belirgin olmasını istemiyorum..
Neyse çok uzattım:)
Pek memnun kalmadım yani.çok kötü değil ama yetersiz bi ürün

Flormar ın rimelini aldım yeni ve çok memnunum :) Çok da ucuza aldın Watsons'da indirim vardı, hala devam ediyordur sanırım, ilgilenenlere duyrulur.
Ama bu yerli markaların pudra veya fondötenini kesinlikle almam (en azından önümüzdeki 5 yıl falan)
Golden rose un lip gloss ları çok güzel oluyor tavsiye ederim kesinlikle

ben bu hafta flormar'ın son çıkarttığı maskarayı aldım ama yok beğenmedim boyuyormu belli değil. bir de flormar'ın ojeleri daha yarısına gelmeden kuruyor. sizde yaşadınız mı aynı sorunu?

ben bu hafta flormar'ın son çıkarttığı maskarayı aldım ama yok beğenmedim boyuyormu belli değil. bir de flormar'ın ojeleri daha yarısına gelmeden kuruyor. sizde yaşadınız mı aynı sorunu?

evet, parlatıcı dışında hiç bir ojemin bittiğini bilmem, çok çabuk ağdalaşıyordu, atarken çok üzülüyordum:çok üzgünüm:. oje çözücü aldım, rahat ettim. tavsiye ederimkaydirigubbakcemile2. artık bitene kadar kullanıyorumzemuszemus

evet, parlatıcı dışında hiç bir ojemin bittiğini bilmem, çok çabuk ağdalaşıyordu, atarken çok üzülüyordum:çok üzgünüm:. oje çözücü aldım, rahat ettim. tavsiye ederimkaydirigubbakcemile2. artık bitene kadar kullanıyorumzemuszemus

oje çözücünün markası ne acabağ ? Her yerde bulunmuyor zannedersem. Ben bir ara ankarada bir pazarda görümüştüm.

oje çözücünün markası ne acabağ ? Her yerde bulunmuyor zannedersem. Ben bir ara ankarada bir pazarda görümüştüm.

markası mavala, dermokozmetik satan eczanelerde bulunuyor. ben gerçekten çok memnunum, 2-3 damla yeterli oluyor. bu arada merak eden olursa fiyatı 24 tlydi.

Golden rose'un köpük fondotenini kullanıyorum bence çok güzel kapatıyor ben çok memnunumm. flormar allık aldım yeni oda çok güzel şeftali renginde ojelerinide kullanıyorum ama arkadaşların dediği gibi hemen ağdalaşıyor golden rose daha başarılı bu konuda bence.. flormarın siyah göz kaleminide çok kullanıyodum oda ehh iştee akma konusunda ama simsiyah boyuyor dipliner'ini kullanıyorum çok hoşuma gidio.

Ben de flormarın farını kullananlardanım. Yapısı çok iyi fakat birkaç saat sonra göz kapağımın çizgilerinde toplanıyorlar ya göz kapağım yağlı ondan mı kaynaklanıyor acaba aynı sorunu yaşayan var mı benle? :sinifsinif:

Bu arada Flormar pudra, parlatıcı, göz altı kapatıcısı, oje, golden rose ruj ve lip gloss, cathrine arleyinde pudrasını kullandım gayet iyiler. Şimdi de tekrar flormar far ve pastel far almayı düşünüyorum. :ecrin_bebek:

bir süredir flormar ürünlerine takmış durumdayım
şu zamana kadar 3 tane maskarasını kullandım en çok x5i sevdim ama topaklanma yapmaya başladı bi süre sonra bende sürüp üzerinden fırça ile geçip düzeltiorum muhteşem görünüo hala :)
yeni maskarasını aldım oda güzel doğal bir görüntü elde ediyorum adını unuttum :)
2 tane far paleti aldım biri grili biri kahve tonlarında gri olanı sürekli kullanıyorum 9 tllik bir far için mükemmel henüz ıslak kullanım yapmadım dahası ultra black kalemini aldım ama ucunu inceltemiyorum uyuz oldum sürekli kırılıyor açtıkça :KK43:
ruj aldım onlarda gayet iyi beyaz tekli farım var kaş altına uyguluyorum birde göz pınarına harika :))) duruo

pastel ve carmina denicem en kısa zamanda :) birde golden rose :)

selamlar yine ben..çoktan yazmamışım buraya:)
en son carminanın compact kapatıcısını aldığımı yazmışım.ilk zamanlar yetersiz gelmişti ama ben compact kullanmadığım için öyle gelmiş.sonradan alıştım ve hala kullanıyorum çok memnunum:)
kötü olduğunu yazmışım üzüldüm:KK43:
ayrıca carminanın göz altı kapatıcısı ve pudrasını aldım.göz altından memnunum yalnız pudrayı kendi süngeriyle uyguladım.pek bi sonuç alamadım.hiç yok gibi..fırçayla sürmeyi deniycem bir de bakalım nasıl olucak..
pastelin de şeftali renkli allığını ve 1 numaraları gloss'unu aldım..ikisi de süper:) çok sevdim pasteli de.
tavsiye ediyorum kızlarrrr....

Golden Rose'un pudrasını kullanıyorum. Şimdilik memnunum.

Flormar'ın 91 numaralı tekli allığını almayı istiyorum. Kullanan var mı acaba? bilmiyorumkismile

Son düzenleme:
X