Makyaj Ürünleri Carmina, Pastel, Flormar, Golden Rose Gibi Yerli Markalar

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ay o emily'i geçen sene for you dan almştım,bu kadar güzel göz kalemi olamaz, renklilerini kullanıorum ben, çok seviorum. bu arada kimse söledi mi bilmiorum ama flor mar made in France arkadaşlar...

kızlar, Pastel'in şuanda süren kampanyasındani bir terracota allık ile hediye vücut ışıltısı aldım, çok beğendim.
ilk kez bir Pastel marka ürün aldım ve bayıldım resmen.
Farları da muhteşem görünüyordu, far kullanan arkadaşlara tavsiye ederim =)

bu markalrdan concealer sitck olarak hangilerini önerirsiniz kızlar?

ben dün bunları aldım.. hepsi pastelin ilk defa kullandım ama hepsi harika..

allık no:232
ikili far no:65
tekli far no: 53 TS
lipgloss no:3

my.php
[/URL][/IMG]

ay o emily'i geçen sene for you dan almştım,bu kadar güzel göz kalemi olamaz, renklilerini kullanıorum ben, çok seviorum. bu arada kimse söledi mi bilmiorum ama flor mar made in France arkadaşlar...

Benim bildiğim flor mar türk malı.. hatta arkadaşım orda çalışıyordu üretim bölümüyle çok sıkıfıkıydı. Rimel fırçalarını falan belirliyolardı.
gerçi ben rimelinden hiç memnun kalmadım. hemen kurudu ve topak topak oluyordu sürdüğümde..

flor mar; göz-dudak kalemi, pudra, ruj, oje, fondoten, eyeliner, lipgloss ve farları var. yenilenmiş farları güzel.

pastel; kapatıcısını kullanıyorum. 3.kez aldım. ürün bozulmadıkça bu markada devam ederim. lipglossları var, onlardan da memnunum. ojeleri de çok güzel. yeni seri farlarından aldım, simli eyelinerlarından aldım. onlar da güzel. allıkları var, çok memnunum.

verita; farlarından kullanıyorum. çok güzel renkleri var. kullanımı da güzel. rujları da güzel.

cecile; farlarda favorim cecile oldu. çok güzel duruyor, renkleri ve kullanımı harika.

golden rose; dudak nemlendiricisi, bir de simli toz farları (2 çeşitler, tamamen toz olanları güzel, diğerlerini beğenmedim. siyahlı kapakları olanları beğendim ) var. palet farları var, idare eder.
emily; golden rose un yan ürünü galiba. kalemleri mükemmel...

carmina; farları çok güzel. mineralli pudrası da var. çok memnunum.

bu markalarda ihtiyacım olan herşeyi bulabiliyorum. mümkün oldukça bunlardan alacağım... yenilenmiş standlarını görmeden geçmeyin...

Son düzenleme:
lilywhite çok teşekkür ederim.tavsiyen üzerine pastel high perförmence satın aldım ve bayıldım.bu kadar kaliteli bir ürün açıkcası beklemiyordum.hem kalitesi çok güzel hem de fiyatı çok uygun.herkese tavsiye ederim.arkadaşlar pastel standına bir göz atın.mükemmel ürünleri var.

Bizim evdeki ojelerin çoğu şüphesiz Flormar'dır gayette memnunum
Annemin bildim bileli değiştirmediği kapatıcısı Pastel (ben kullanmadım)

En yakın zamanda Emily göz kalemi denemek istiyorum o kadar bahsetmişsiniz merak ettim :)

Bizim evdeki ojelerin çoğu şüphesiz Flormar'dır gayette memnunum
Annemin bildim bileli değiştirmediği kapatıcısı Pastel (ben kullanmadım)

En yakın zamanda Emily göz kalemi denemek istiyorum o kadar bahsetmişsiniz merak ettim :)

emily göz kalemini ben de kullandım arkadaşlar.çok güzel fakat çok yumuşak.özellikle yumuşak,sürümü rahat olduğu için aldım.Gözlerimde inanılmaz dağılma yaptı.sonra ögrendim ki çok yumuşak olması çok da iyi değilmiş.rahat uygulanabilen kalemler waterproof olursa akma dağılma yapmazmış.banada makyaj uzmanı tavsiye etti.pastel in metallics kalemini aldım henüz denemedim.ama daha önce çok güzel olduğunu duymuştum.

selam yeni bir maskara almak istiyorum. Volume olsun ama kirpiklerimi dolgun ve siyah göstersin. Tavsiye ettiğiniz bir ürün var mı arkadaşlar?

emily göz kalemini ben de kullandım arkadaşlar.çok güzel fakat çok yumuşak.özellikle yumuşak,sürümü rahat olduğu için aldım.Gözlerimde inanılmaz dağılma yaptı.sonra ögrendim ki çok yumuşak olması çok da iyi değilmiş.rahat uygulanabilen kalemler waterproof olursa akma dağılma yapmazmış.banada makyaj uzmanı tavsiye etti.pastel in metallics kalemini aldım henüz denemedim.ama daha önce çok güzel olduğunu duymuştum.

dağılıo ama bende hepsi dağılıo zaten, o yüzden takmıorum. bi de 1.5 tl lik kalem, aksa nolur akmasa nolurdelikafadulden diğer kalemler gibi gözümü çıkara çıkara sürmeme gerek lamıo, ondan seviorum ben. bu arada amdem konumuz yerli malı yurdun malı, o zaman söliim Classics'i de mutlaka dneyin arkadaşlar. Golden Rose'un firmasından çıkıyor ve kalite olarak da golden rose dan aşağı değil. ben eyeliner ve 3lü farını kullanıorum.far hem ıslak hem kuru kullanılabilio, renk seçenekleri de hoş. hem de çok ucuz...

emily göz kalemlerini bende 5 6 ay önce keşfetmiştim çok ucuz ve çok kolay sürülyo renkleride çok güzel bikaç rengini almıştım fakat ucu bitince açtıkça kırık çıktı acaba aldığım yerlemi ilgiliydi yoksa markadan mı kaynaklıyo sizlerdede kırık çıkıyomu

yok cnm bnmkiler sağlam, sen satın alana kadar yere düşmüşse 1 yada bikaç kez ondan kırılmış olabilir içi.ama çok yumuşak bişi, elinle şekil vererek yapıştırabilirsin.

yok cnm bnmkiler sağlam, sen satın alana kadar yere düşmüşse 1 yada bikaç kez ondan kırılmış olabilir içi.ama çok yumuşak bişi, elinle şekil vererek yapıştırabilirsin.

sağol canım ozaman başka yerden alaym bikere de çünkü çok memnunum yumuşaklığından

selam yeni bir maskara almak istiyorum. Volume olsun ama kirpiklerimi dolgun ve siyah göstersin. Tavsiye ettiğiniz bir ürün var mı arkadaşlar?

Canım Loreal Voluminious 4X veya 5X tam istediğin gibidir, bir dene istersen =)a.s

Emily'i ben de aldım. Çok güzel yalnız ben avdiden aldım. Sadece mavi ve yeşil vardı. Başka tavsiye edebileceğiniz renkler var mı?
Classics'in fondöteninden memnun olduğumu yazmıştım daha önce rimelleri de fiyatına göre iyi.

Geçenlerde flormar pudra aldım.Gerçekten çok güzel.Memnun kaldım.
Flormarın siyah göz kalemini hep kullanırım ondanda çok memnunum.
Ama kardeşim flormarın renkli göz kalemlerini almış insanın gözünü çıkarıyor hiç sürülmüyor.Acaba taklitmiydi bilmiyorum.Ama watsonsdan almış.
Bende emily'i elimin üstünde deneyip almıştım.Aslında ilk defa gördüğüm bi marka olduğu için karar verememiştim.Sonra 1 tane almıştım.Denedim süper gerçekten.
Demek golden rose'nin ürünüymüş.Gittiğimde her rengini alacağım 1,50 liraydı galiba.
Öje sadece flormar alırım.
Ben göz altı kapatıcısı istiyorum.Hangi marka alayım?
Bende avonun color serisinden var sürene kadar gözlerim tahriş oluyor hiç sevmedim.

Göz altı kapatıcı maybelin kullanıyorum. Pastel'inkini övüyorlar.

Göz ve dudak kalemi olarak emily aldım en son ve çok memnunum..çok yumuşak kolay sürülüyor ve iyi renk veriyor..

Son düzenleme:
X