Makyaj Ürünleri Carmina, Pastel, Flormar, Golden Rose Gibi Yerli Markalar

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
flormar.91 numara en yenilerden bir ama şimdiden bir efsane oldu herkes çok methediyor. Ultra black güzel ancak çok fazla kapkara yapıyor fazla yumuşak kanımca. Flormar yeni ürünler çıkardı. Ben en çok tekli farlarını kullanıyorum. Yağlı bir cildim olduğu halde sabah sürüyorum gece hala topaklanmamış oluyor. Cahrine arley 5 numara pudramdan da çok memnundum ama kırıldı malesef.

bnde en yakın zamanda pastel ve carminanın göz kalemlerini ve pastelin 55 nolu rujunu denemek istiyorummm.:)

kızlar flormarın ojesi hariç her şeyini beğeniyorum ama ojesi hiç kalıcı olmuyor malesef... golden rose ojeyi tercih ederim...

flormarın geçenlerde rimellerinden birini aldım fırçası filan hoşuma gitti bide ultrablack göz kalemi süper

golden rose un bi rujunu rujunu aldım rengini çok beğenp ama çok sertti ruj kullanamadım :KK43:

flormar ın longwear rujlarını gözüm kapalı tavsiye ederim

yumuşacık dudakları kurutmuyor aksine nemlendiriyor ve renkleri süper

Rujlarımın çoğu Golden Rose (üstelik çok ucuz 5 tl her yerde)
Ojelerim genelde Pastel bulamazsam Golden Rose alıyorum.Flormar'ın ojeleri dayanıksız.
Sadece göz kalemlerim Flormar.Onlardan memnunum.
Dudak kalemlerim Golden Rose.
Lipgloss she marka kullanıyorum.(Yapış yapış yapmıyor,çoğu lipgloss gibi tatlı bir tat bırakmıyor bu yüzden de tercih ediyorum.)

bayanssulusmile

golden rose pudra fiyatına göre çok iyi renk seçeneği fazla,rujunu glossunu dipliner ını da kullanıyorum memnunum. carmina altın serisi ambalajda göz kalemleri hiç akmıyor simli ve mat çeşitleri var. ojelerim de bu markalardan. flormarın eyeliner kalemi suyla bile zor çıkıyor yaz için ideal. ayrıca başka yerli markalar da var kızlar mesela elite ve catherine arley de iyidir.
ucuz diye avon alacağınıza bu markaların ürünlerini kullanın. buradan tavsiyeleri okuyarak uygun fiyata çok güzel ürünler alabilirsiniz. pahalı ürün güzel üründür diye bir şey yok. pahalıya alıp hiç beğenmediğim bir sürü malzemem var evde veya çöpte. o ürünlerin pahalılığı da yurt dışından gelmesinden vergi vb.lerden kaynaklanıyor yoksa mükemmel değiller!

goldeb rose'un rujlarında renk skalası çok geniş bu yönden güzel ama yapısı kuru geliyor bana da pek çok kişi de böyleyazmış. Daha iki gün önce rengine bayılıp ruj aldım yine pişman oldum.

ruj , göz kalemi, far setleri pastelde çok güzel, flormarın allık-pudra fırçası ve ojeleri fiyatına göre baya kaliteli, golden roseninde ojeleride güzel :)

Pastel'in göz kalemeri , Golden Rose 'un glossları , özellikle de farları çok beğendiğim ürünler arasındadır.

Son düzenleme:
Yerli marka demişken Cathrine Arley'in pudrası harikadır. Kapatıcılığı çok iyidir ama her yerde bulunmuyor ne yazık ki.
Bir de Pastel'in fondöteni arkadaşımın bozuk cildini harika yapıyor. Görünce çok şaşırdım ben de.

carminanın parfümünü kullanmıştım ben çook hafif bir kokusu var tavsiye ederim hoşlanıyorsanız:)

sanırım çok eskilerden kalma carmina ve golden rose marka farlarım var.çok memnunum.onun dışında flormar'ın göz altı kapatıcısını ve farını da kullandım.fena sayılmazdı. ama genelde pastel ve flormar'ı oje olarak kullanıyorum ve ikisinin de kalite ve renk çeşidini tek geçerim.

X