Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri careffin parafinli sütyen kullananlar 2 ayda 2 beden

kızlar, benim kullanalı 6 gün oldu. ilk günler sitede yazdığı gibi belirtiler vermeye başladı, önce göğüsümde bir yumuşaklık ve hafif kaşıntı oldu ve eğer psikolojik değiilse 2 gündür büyümeye başladı. göğüslerimin şiştiğini hissediyorum. bazı arkadaşlar reklam kokan haraketler demişler, o yüzden yazmaya bile çekindimmm ama 2 gündür resmen büyüdüğünü hissediyorum :)) bakalım 20 günde ne kadar sonuç alıcamm. duruma göre senede 2 ya da 3 kutu alsam ne kaybederim ki. yeterki büyük olsun :21:

kızlar, benim kullanalı 6 gün oldu. ilk günler sitede yazdığı gibi belirtiler vermeye başladı, önce göğüsümde bir yumuşaklık ve hafif kaşıntı oldu ve eğer psikolojik değiilse 2 gündür büyümeye başladı. göğüslerimin şiştiğini hissediyorum. bazı arkadaşlar reklam kokan haraketler demişler, o yüzden yazmaya bile çekindimmm ama 2 gündür resmen büyüdüğünü hissediyorum :)) bakalım 20 günde ne kadar sonuç alıcamm. duruma göre senede 2 ya da 3 kutu alsam ne kaybederim ki. yeterki büyük olsun :21:

canım sen etkileri yazmaya devam et muhakkak merakla bekliyorum, ben telkini de dinliyorum ama olsun ona destek olarak bunu kullanabilirim, senden sonuçları okuyalım canım burda, ihmal etme yaz olur mu

daha uzun süre kullanıp eski haline dönüp dönmediğini ne kadar sürede döndüğünü paylaşsa çok ii olacak kullanan ve bırakan varmıı

kızlar ben bir kutuyu bitirdim ve yarım kadar büyüme oldu. kalıcılığını bilmiyorum ama şimdi 2 paket daha sipariş verdim. sonra 6 ay kullanmıcam bakalım kalıcılığını o zaman görürüm. :KK69:

başka kullanan yok mu ya ?
böyle bir tek ben yazıyorum. sanki ürünü tanıtır gibi kendimi kötü hissettim :)

kızlar ben bir kutuyu bitirdim ve yarım kadar büyüme oldu. kalıcılığını bilmiyorum ama şimdi 2 paket daha sipariş verdim. sonra 6 ay kullanmıcam bakalım kalıcılığını o zaman görürüm. :KK69:

başka kullanan yok mu ya ?
böyle bir tek ben yazıyorum. sanki ürünü tanıtır gibi kendimi kötü hissettim :)

ben nedense sende yarım beden göğüs büyütmüş gibi bir heyecan göremiyorum.buradaki herkes yarım bedeni bırak hafif bir dolgunlukta deliriyor mutluluktan.yarım bedenden bahsediyoruz birde.bu forumda kimseye muhalefet yapmadım ama sana pek inanmadığımı belirtmek isterim...

eskı halıne donücekse ne anladım ben bu işten ... üstelık sarkar we catlama olabılır..

bu tepkilerden çekindiğimi daha önceden de belirtmiştim, inandırma zorunluluğum yok :87:

ben @nilimm etkilerini yazmaya devam et dediği için aradan 15 gün geçtikten sonra yazdım. reklam yapıyor olsam daha önce de yazardım :KK1:

ürünün reklama ihtiyacı olduğunu da sanmıyorum shopping tv de cayır cayır satıyorlar :))

bu tepkilerden çekindiğimi daha önceden de belirtmiştim, inandırma zorunluluğum yok :87:

ben @nilimm etkilerini yazmaya devam et dediği için aradan 15 gün geçtikten sonra yazdım. reklam yapıyor olsam daha önce de yazardım :KK1:

ürünün reklama ihtiyacı olduğunu da sanmıyorum shopping tv de cayır cayır satıyorlar :))

evet yaz tatlım ben inanıyorum sana, reklam olduğunu düşünmedim, yaz ki ben de düşünüyorum almayı, şimdi telkin dinliyorum ama belli olmaz. herkes fikrini söyleyebilir burda, kullanmayı düşünenlere fikir olması açısından yazmaya devam edersen seviniriz

Yıllardır denemediğim yöntem kalmadı diyebilirim. Üzüm çekirdeği, yağlar, haplar, kremler... uzun zamandır da durumu kabullenmiş hiçbişi yapmıyordum, tesadüfen bu ürünü gördüm, 1 ayda etkisini gösteriyosa deniyim, bi büyüsün de ben onu küçültmemek için pür azim çabalarım dedim ve ürünü aldım. Uzun bi giriş oldu özetle ürünü 10 gündür kullanıyorum hiç beklemediğim kadar memnumum. Bugüne kadar hiçbir ürün 10 günde bu kadar etki etmemişti. Aman aman bir büyüme yok elbette ama bi dolgunluk var, psikolojik bişey olmadığı kesin. 20 günden sonra tekrar yazarım.
Bu arada benim göğüslerim çok küçük olduğu için, 70A kullanıyorum, bir kullanımlık paketini 2 kez kullanabiliyorum. Ki eminim buradaki birçok kişi 2 kez rahat rahat kullanır.

Siteye yeni üye olduğum için özel mesaj gönderemiyorum, nilimm ürünü kullanmaya devam ediyor musun, nedir sende durumlar paylaşırsan sevinirim...

Yıllardır denemediğim yöntem kalmadı diyebilirim. Üzüm çekirdeği, yağlar, haplar, kremler... uzun zamandır da durumu kabullenmiş hiçbişi yapmıyordum, tesadüfen bu ürünü gördüm, 1 ayda etkisini gösteriyosa deniyim, bi büyüsün de ben onu küçültmemek için pür azim çabalarım dedim ve ürünü aldım. Uzun bi giriş oldu özetle ürünü 10 gündür kullanıyorum hiç beklemediğim kadar memnumum. Bugüne kadar hiçbir ürün 10 günde bu kadar etki etmemişti. Aman aman bir büyüme yok elbette ama bi dolgunluk var, psikolojik bişey olmadığı kesin. 20 günden sonra tekrar yazarım.
Bu arada benim göğüslerim çok küçük olduğu için, 70A kullanıyorum, bir kullanımlık paketini 2 kez kullanabiliyorum. Ki eminim buradaki birçok kişi 2 kez rahat rahat kullanır.

üründen memnun kalmana ve etkisini görmene çok sevindim canım..bende aynı dertten muzdaribim burdaki herkez gibi aynı şekilde benimde kullanmadığım ürün kalmadı..bu ürünü bende alıp denemeyi çok istedim ama herkes farklı bişi söyleyince sonra vazgeçtim hayal kırıklığı yaşamaktan korktum..gelişmelerden bizi mutlaka haberdar et ne olur gerçekten ilerleyen zmnlrda etkisini görürsen kesinlikle bende alıcam..şimdiden çok tşkr edrm.

ilgilenen olur olmaz bilemem ama mutlaka yazıcam... aslında sitenin çok eski bir müdavimiyim ve burada yazılan edilen nerdeyse herşeyi biliyorum diyebilirim denemedğim yöntem kalmadı ve insanların bir umut diye nelere saldırdığını çok iyi biliyorum. kısa sürede gerçekten etki gördüğüm için paylaşmak istedim ama ürünün kalıcılığı konusunda da hiçbir şey diyemem şimdilik ama yıl da geçse mutlaka tekrardan buraya yazarım. ben bi 3 ay kullanmayı planlıyorum gelişmeler böyle devam ederse..

cok sacma yaaa inanmayın böyle şeylere şahsen ben gögüs boyutumdan memnunum belki olmasaydım inanırdım haklısınız insan inanmak ister ama malsf benim bir arkdşm da bu tip birsy almıştı ve hic bir etkisi olmadı para tuzagı

Son düzenleme:
ilgilenen olur olmaz bilemem ama mutlaka yazıcam... aslında sitenin çok eski bir müdavimiyim ve burada yazılan edilen nerdeyse herşeyi biliyorum diyebilirim denemedğim yöntem kalmadı ve insanların bir umut diye nelere saldırdığını çok iyi biliyorum. kısa sürede gerçekten etki gördüğüm için paylaşmak istedim ama ürünün kalıcılığı konusunda da hiçbir şey diyemem şimdilik ama yıl da geçse mutlaka tekrardan buraya yazarım. ben bi 3 ay kullanmayı planlıyorum gelişmeler böyle devam ederse..

canım bende sitenin eski müdavimiyim hemen hemen burda yazılan herşeyi bende denedim..ben inanıyorum sana gelişmelerden lütfen bizide haberdar et olurmu..

slm ben bu careffin parafinli südyen+kremi kullanıyorum ilk bende ürktüm ama süper bir ürün artık 90 beden oldum gerçekten inanılmaz hiç bir yan etkisi yok çevremdeki tüm tanıdıklarıma tavsiye ettim onlarda kullanmaya başladı ve bunların sadece büyütücüleri yok çatlak ve sakma için olan ürünleride var ve ürünü araştırıp kullandım dünyada tek ve patentli bir ürün ben herkese tavsiye ediyorum.beh tv den aldım ve onların şimdi kendi sitelerini buldum süper bunlar ya rüyalaım gerçek oldu hanımlar:))))) artık güvenim yerinde ne giysem acaba demeden özgürce her istediğimi giyip çıkıyorum.:KK66::KK36:

gerçekten mi ya ? ama sizinki büyüktü belki de, biraz daha büyüdü ? öyle mi oldu nası oldu

tatlım gulrum kullanıyordu ürünü, benden ondan haber bekliyorum :)

Bende bekliyorum gelişmeleri kızlar.Nilim yaza girmeden telkin dinlemeye başlamıştın hatta sen 3. dinlemeyide yapmıştın galiba telkinin etkisi sana nasıl oldu? ben 2 defa dinledim ama 1 hafata arayla değil 2 hafta arayla dinleyebildim.

X