çar çur har hur deli gibi deli gibi

obezzto

Nirvana
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2008
11.731
26.235
bayılıyorum bu reklamaaaaaaasırnaşık şey ne güzelde anlatmış beni ve çevremdeki çoğu kadını..sırnaşık şey heleki anneler günü öyle bir çar çur yaptım kiii:sm_cool: anneme ,ananeme, babaneme,kaynanama deli gibi ,deli gibi alışveriş yaptımmkafamçokkarıştı annelere feda ossun beaa..nasılsa faturaları ben ödemicimmmjeyyar

benimde son zamanlarda izlediğim en güzel reklam biz kadınlar biraz seviyoruz galiba çar çur har huru

ben ve eşimde cok sevıyoruz o reklamı özellıkle eşim ilk gördugunde baya güldü..

valla benimde çok hoşuma gidiyor :sm_cool:hele sonunda paraları kalmayınca suratlarının aldığı hal çok komik :roflol:en beğendiğim sahnede kadının delirmiş gibi parfümleri sıkması tatlicadiarzu

kesinlikle bence de çok başarılı bir reklam. hele şimdi artık elimizde kredi kartları da olduğu için nasıl paranın saçıldığını daha zor görür olduk..

ya bi tek benmi sinir oldum o reklama..aslında anlatılanlar doğru ama ne bilem sinir oldum işte..

ya bi tek benmi sinir oldum o reklama..aslında anlatılanlar doğru ama ne bilem sinir oldum işte..

canım ben kadınları veya genelleme yapmıyorum kimi kadınları diyelim bu kadar iyi anlatan bir reklam olduğu için yapanları tebrik ederimm sırnaşık şey örnekleri çevremde o kadar çokkiii sırnaşık şey

reklam sinir bozucu olabilir zaten gerçekler hep öyledir :)..har vurup harman savururken elimizde üç kuruş kalmayınca bunada sinir olmuyor muyuz zaten?..harcamaktan çok biriktirmekten zevk alalım reklama baktıkça harcadığımız liralara sinir olalım :))).

ben çok anlamlı buldum reklamı.insanların tutumlu olmalarını gerektirdigini hissettirdi bana....

:roflol:ben nasıl görmemişem o reklamı hayret
eeeeeeeeee tabi pc başından kk dan ayrılabilsem seyretcem desırnaşık şey
neyse seyretmesemde olur jeyyar

Bende Sevdimm O reklamıı Her çıktığında adama Eşlik ediyorumm Çar çur çar çur paralara paraları deli gibi deli gibi saç saç saç saç tatlicadiarzu

kızlar eşim reklamı görünce kızıma ne diyor biliyormusunuz..sırnaşık şey bak kızım bak annen çıkdı..:eek: napiim harcayınca stres atıyorummjeyyar

Bayıldımm bendee bu reklamaa.Arabada radyoda çıkınca erkek arkadasımla hangimiz doğru söyliycek yarışması yapıyoruz .Çok eğlencelisırnaşık şey

kızlar siz yinede yorganınıza göre saçın..çok fazla kendinizi kaptırmadan saçın..ne kadar eşlerimiz ödesede faturaları ucu yine bize dokunuyor..benden söylemesiiia.s..

X