Capilex mi Karınca Yumurtasının Yağı mı ?

arkadaslar ben capilex kullanmaya devam ediyorum. hassas bölgeler için olan jelinden çok memnun kaldım. tüyler çok geç çıkıyor yani 2 hafta gectikten sonra ancak çıkmaya basladı. çok inceldiler, cansızlaştılar, bu nedenle alırken hiç zorlanmadım, canım eskisi gibi acımadı. memnun kaldığım için sprey losyonunu da aldım, bacaklarımda kullanmaya basladım. (yalnızca alt bacaklarımda kullanıyorum. üst bacaklarımda selülit kremi kullanıyorum) ama batıklara iyi gelmesi söz konusu değil, yine de tavsiye ediyorum.

kızla r ben 5aydır bıoder kullanıorum 1ay daha kullanıp capilexe gecmeyı düşünüyroum.bıoder öyle bariz bı azalma falan gostermedı bende ama bende baya kıl tuy war dıye ürünü suçlamak ıstemıyorum yanı kişiye göre değişir.bıodere guwenıyorum ama capilex hakkında pek bılgım yok bıolen warmı acaba CAPİLEX BİTKİSELMİ?bırazda onu denıyım bari ya

selamlar evet bende kararımı verdim capilex kullanacağım umarım işe yarar yararsa kesin hepinize müjdeyi vereceğim :))

sonuç alamazsam karınca yumurtası yağı oda olmadı tuz-limon oda oladı kıl köklerimi aldırabileceğim bi tekniğin çıkmasını bekliycem

arkadaşlar merhaba ben yeni üye oldum bu capilex nasıl bişey bilen varmı karınca yumurtası yağından daha mı etkili bişey nerden bulabiliriz ,fiyatı nekadardır cevaplarınızı bekliyorum

capilex krem 42ytl,capilex spery 44 ytl,capilex jel 22 ytl eczanelerden temin ediliyomuş canım

Kesinlikle karınca yumurtası yağını dene.Ben bu siteden aktarda da bulabileceğimi öğrendim ve yazandan Allah razı olsun diyorum.Sırf bu yüzden belki bende başkalarına yardımcı olabilirim diye tecrübelerimi yazıyorum.Bikini bölgesindeki tüyleri kökünden aldıktan sonra 1 şişe bitene kadar her akşam düzenli olarak kullandım.Neredeyse bir daha hiç tüy çıkmadı.Çıkan çok ince birkaç taneyide aldım bir şey kalmadı.Ben bunu kadıköyde mısır çarşısından 15 ytl'ye aldım kredi kartıyla hem de.Şu anda da kollarım için kullanmaya başladım.

CANIM DUN SENIN YAZDIGINI GORUNCE BENDE ALMISTIM ONU ACIP KULLANDIM . BU BIRAZ KOKULU GAZ YAGI GIBI. SENIN KULLANDIGIN NASILDI ? KOKUYOMUYDU BOYLE ? SAHTELERI VAR DIYOLAR DOGRUMUDUR ACABA ?

ya ben bıoderı baya arstırıdm kullananla riyi fln dlyo capılexı ilk burda duydum merak ettım arastırcam karar evrdım capılex jell i alıcam bıkını bölgesı için olan jeldı demı bacaklar içinde bioderı hangısı ıse yararsa ona devam edıcem bence ikisi arasında kalanalrda öle yapmalı cunku hemen hemen ikisinide fıyatı aynı bioderde o kdr pahalı deıl öle sanıldıgı kdr

böyle yzmışım 4 ay önce umudum falan kalmadı artık senağlama

Ben de internetten gördüm nane çayı iyi geliyormuş,hatta bir dk bulayım ve kopyala yapıştırrrr

11/7/2007 - İstenmeyen tüye nane çayı formülü
Kategori: Guzellik
Phytotherapy Dergisi tarafından yayınlanan araştırmaya göre, günde 2 fincan nane çayı, kadınlara istenmeyen tüylerden doğal yoldan kurtulma imkanı sunuyor. Tüylerin oluşumunda etkili olan hormonların gelişimini durduran nane çayını içen kadınların yüz, karın ve göğüs bölgelerindeki koyu renkli tüyler belirgin şekilde azalıyor.

Profesör Tamer, yaşları 18-40 arasında değişen 21 kadın üzerinde çalıştı ve bu kadınların 12’sinde tüyleri artırıcı hormonların hızlı gelişimi sonucu ortaya çıkan Polikistik Yumurtalık Sendromu vardı.

Sonuçta yapılan kan testlerinde, testesteron hormonunun yüzde 29 oranında azaldığı görüldü. Başlıca İngiliz gazeteleri The Guardian, The Sun, Daily Telegraph’ta yer alan haberlerde, nanenin, mevcut tedavilere iyi bir alternatif olabileceği yazıyor. Türk ekibi, söz konusu araştırmayı yapmaya, uzun süre nane çayı içen erkeklerin libidosunun azalmasından yola çıkarak başladı.

capilex mi karınca yumurtası yağı mı? Tabiki capilex arkadaşlaar...kyy orda burda satılan ne olduğunu bilmediğimiz ortada sahtesi dolaşan sağlık bakanlığı onayı olmayan bir ürün,capilex eczanede satılan yasal ve ne olduğu ortada olan bir ürün...tüylerden kurtulucaz diye sağlığımızdan olmayalımmm...ben de denedim kyy 1 şişe ve çok pişmanım

ben karınca yağını 2 aydır kullanıyorum çok memnunum bioderın 1 yılda yapamadığını karınca yağı 2 ayda yaptı % 50 azalttı.capilex kullanmadım ama karıncay yağından çok memnunum.

bence bu tür ürünler kişiden kişiye değişir hemde bu tür ürünlerde daha da bariz olur çünkü kıllar sonuçta hormonel. iğneli yada lazer operasyonlar bile önerilmiyor çünkü adet düzensizliğinden bile kıllanma görülebilir benim ablamda epilasyon düşünüyo ama 21 kadar bekle dediler
tatlicadiarzu

hhıh neyse bu ara da asıl soru sorucaktım ben bu capilexi hiç duymadım acaba bioder gibi mi? ne kadar süre de etki ediyor ? fiyatı ne kadar?

bioder ve capilexle ömür çürütemem.hem ucu hem en etkili karınca yumurtası yağı.1 ayda bitirdiğim bölgeyi capilex hele de bioder 1 sene de bitiremedi

capilex kullanmadım bilmiyorum ama karınca yağı kullandım, etkili olduğunu gördüm halaetkisi devam ediyor, kıl kökleri o kadar zayıf ki, hemen kopuyorlar
ancak devam edemedim, yine alacağım ve bu kez düzenli kullanacağım, 5-6 şişe beni tamamen kurtarır.
capilexden çok daha ucuz, ama sahtesi olmamalı.Türkiyede herşeyin sahtesi anında yapılıyor:1no2:
gittigidiyorda gördüm ama kokusuna bakmadan anlayamam, o yüzden bir aktara gidip alacağım,iade edemem falan başıma kalır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…