Capilex mi Karınca Yumurtasının Yağı mı ?

bioder ve capilexle ömür çürütemem.hem ucu hem en etkili karınca yumurtası yağı.1 ayda bitirdiğim bölgeyi capilex hele de bioder 1 sene de bitiremedi

Ya siz ciddi mi söylüyorsunuz? Ben capilexe başladım.Karınca yumurtası yağı konusunda bu kadar ciddiyseniz ben ona başlayayım ozaman. Aldığınız kyy.nın fiyatı ne civarlardaydı?Ona göre ben de belki sahtesi olup olmadıgını anlayabilirim. Bukonuda yardımcı olun lütfwen :KK43:

karıncayla ilgili bi sürü şey yazdık.en kısa sürede etki gösteren karınca yağı şu anda.ama herkese göre etkisi değişiyor.
sağlık bakanlığından onaylı olsun ben yağa güvenemem diyosanız capilex kullanın.
ama öyle hemen etki beklemeyin

limonu denedim birkaç ay sonra eski haline döndü(sabretmedim bıraktım ondan olabilir)bioderi düzenli kullandım hiççç faydası olmadı verdiğim paraya acıdım.bioder fiyasko olunca capilexi denemek istemedim.karınca yağının çok faydasını gördüm :sm_cool:kullanmaya devam..

Saatlerdir okuyorum. Capilex mi karınca yağı mı yoksa paraya ve zamana kıyıp lazere mi gitmeli? Denemekten bir şey çıkmaz denir üstelik ucuz da kabul ama hiç bir bilimsel temeli olmayan ne şartlarda hazırlandığı konusunda hiç bir bilgimiz bulunmayan malzemelerle vücudumuzun teması ne kadar mantıklı? Üstelik kılları alır almaz yani emilimin en fazla olduğu dönemde uygulanması öneriliyor. Bence çok riskli. Genital bölge temizliğinde (artık nasıl oluyorsa) Avrupada kadınlar tarafından kullanılan pudraların over kanserine sebep olduğu bilinen bir gerçek. Bunu kadar kanıtlanmış bir bilgi olmasa da stick deodarantların içerdiği pudraların partiküllerinin meme kanserleri çevresindeki dokuda mikroskobik olarak izlendiğini yazan bir çalışma okumuştum. Lütfen arkadaşlar dikkatli olalım. Tamam ben de sevmiyorum kılı tüyü ama maceraya atılmayacağım. Elimdeki kutu bitene kadar biodere devam. Sonrasında Capilex i deneyeceğim. Sonuçta eczanede satılan çözüm aktardakinden daha güvenilirdir değil mi? Genital bölgeye koltukaltına ya da yüzüme uygulamak gibi bir niyetim yok.sadece bacaklarımdakilerden kurtulsam bile yeter. Aslında sihirli formül diye bir şey yok. Sonunda anneannemin metoduna yani ağdaya ya da bir üst nesil mekanik kurtarıcıya yani epilatöre geçiş ihtimalini göz ardı etmemek gerek:)

karınca yum.yağına başladım yeni iki ay kullan dedi aktar
bacaklarım için kullanıyorum kol altıma lazer ep. yaptırdım 6.seansı da bitirdim sanırım bu son seansdı
sonuç olamazsam bacaklarım için de epilasyona gideceğim kararımı verdim fiyat yüksek diye erteliyorum (tüm bacak bikini dahil seansı 450 ytl 1 sanansda bile tüyler azalıp zayıflayacaktır)

Bende küçükken ağda ya da epilasyonla uğraşmaya üşenirdim jilet yapardım sonuç olarak bacaklarımdaki tüyler iyiden iyiye azıttı ağda yapmaya başladım sonraları ama çok acil durumlarda gene jilet yaptım malesef. Bioder ilk çıktığında bir heves aldım. Kokusu hakkaten çok kötü bir süre kullandım ancak o zamanlarda vaad ettikleri gibi tüyler tamamen yok olmadı ama gerçekten azaldı, fakat kullanmayı bıraktığım anda eski haline döndü -hatta sanki daha çoğalmiş olarak geri döndüler- hem de çok pahalı olduğundan verdiğim paraya acıdım, zaten sonra reklamlarını değiştirmişler "tüyleri yokeder" ibaresi "tüyleri azaltır" şekline dönmüş, bioderi hiç kimseye tavsiye etmiyorum.
Şimdi ben de karınca yağı aldım bugün ilk defa denedim. Kokusu yok, bulaşması yok temiz bir ürüne benziyor bakalım kullandıkça gerçekten yararını görecekmiyim... buradan sizlerle paylaşirim, (biraz zaman alacak ama ne yapalım:)) capilex i hiç duymadım, reklamlarını da duymadım. Doğal olan daha iyi geliyor bana kişisel fikrim ama neyin ne olduğunu bilemiyoruz gene de Allah korur inşallah bir zarar gelmez.

Bioder hakkında kesinlikle ben de hüsran içindeyim..Ama ince tüylerin geri sertleşeceğini sanmıyorum.Siz bioderi uzun bir süre kullanıp bıraktıktan sonra yeniden jilet gibi kökünden almayan işlemler uyguladıysanız elbet geri dönüşüm olmuştur diye düşünüyorum...

Ben şu an capilex kullanıyorum ama dedikleri kadar fayda görmedim.Acaba hormonel bir problemim mi var diye düşünüyorum.

O yüzden hormon testi yaptıracağım.Hormon testi yaptırmış olan bir arkadaşımız bana detaylı bilgi verebilir mi acaba?
Şöyle sorayım: hormon testi nasıl yapılıyor,ultrasonla karın bölgesine mi bakılıyor.Ve tüyün hormonel sebepten kaynaklanıp kaynaklanmadıgını anlamaları için tüyleri almadan mı gitmek gerekiyor.?Lütfen belirtin tşk.ederim

Bioder hakkında kesinlikle ben de hüsran içindeyim..Ama ince tüylerin geri sertleşeceğini sanmıyorum.Siz bioderi uzun bir süre kullanıp bıraktıktan sonra yeniden jilet gibi kökünden almayan işlemler uyguladıysanız elbet geri dönüşüm olmuştur diye düşünüyorum...

Ben şu an capilex kullanıyorum ama dedikleri kadar fayda görmedim.Acaba hormonel bir problemim mi var diye düşünüyorum.

O yüzden hormon testi yaptıracağım.Hormon testi yaptırmış olan bir arkadaşımız bana detaylı bilgi verebilir mi acaba?
Şöyle sorayım: hormon testi nasıl yapılıyor,ultrasonla karın bölgesine mi bakılıyor.Ve tüyün hormonel sebepten kaynaklanıp kaynaklanmadıgını anlamaları için tüyleri almadan mı gitmek gerekiyor.?Lütfen belirtin tşk.ederim
canım ultrasonla karın bölgesinde bakıyorlar evli olmayanlar için ben de 1,5 yıl önce yaptırmıştım bol bol su içiyosun neredeyse altına kaçıracak gibi nedeni yumurtalıkların ultrasonda görünmesi için doktor ona göre sana test yap ya da yapma diyor testi de adetin 3 . günü istemişlerdi benden

yag karisimlarina harciyacagimiz parayi lazere ayirsak yada igneli epilasyona yüzde yüz sonuc aliriz yerimseniben

merhaba acaba capilex le birlikte karınca yağını da kullansak daha hızlı ve etkili sonuç alırmıyız? ikisini aynı anda kullanmıs olanlar var mı acaba ? ben denemeyi düşünüyorum fakat birbirinin etkisini azaltabilir mi diye de düşünüyorum ne yapsam ? teşekkürler şimdiden :)

mrb,
şu karınca işi bayağı dikkatimi çekti. yaklaşık 6 senedir lazer epilasyona gidiyorum. döktüğüm parayı tahmin bile demezsiniz. iğneydi lazerdi eşsiz tecrübelerim var :p isteyen arkadaşlarla paylaşabilirim.

koltukaltı bitti, bikini inanılmaz derecede yola girdi, neredeyse bitti. Sakın ama sakın, üst kol çalıştırmayın. lazer üst koldaki ince tüylerde geri dönüşü olmayan bir yan etki gösterebiliyor. benim başıma geldi. eski tüylerinize geri bile dönemiyorsunuz. bendeki tecrübeden sonra gittiğim salon, kesinlikle hiç bir hastaya üst kol çalışmıyor. inceler kalın ve uzun tüyler haline dönüşmekle kalmadı, sınırı omuzuma çıktı ordan da sırtıma geçti :KK43: aynı şey yüzdeki tüylerde de oluyor, sınırı çeneden boyuna iniyor.

lazerde mantık çok basit, rengi çok koyu kalın tüyler hemen cevap veriyor. ama onlar yanarken arada lazerin değdiği inceler kalınlaşıp basınıza bela oluyor. ve seansların uzamasına sebep olan tüyler bunlar. sorusu olan arkadaşlar yazsınlar. ben göğüs hariç (Allaha şükür bi orda yoktu, şimdi orda da tektük hareketlenme var sanki korkuyorum) tüm vücut çalıştırdım. Daha etkili olduğunu bildiğim başka bir yöntem olmadığı için de, bunca olumsuzluğuna rağmen, iyiki yaptırmışım diyorum. psikolojim bozulmuştu, ne büyük dertti. şimdi 4 ayda bir falan gidiyorum. o da tüylerim alınmasa bile rahatsız edici görüntüde değiller. koparmak istemediğim, tekrar artmalarından korktuğum için lazere devam ediyorum. tek sorun artık bu uzun yıllardan sonra korkuyorum, sağlığım için. ek bir takviyeyle bu iş çözülse ya da hızlansa ii olacak.

bioder sivilceniz varsa azdırıyor, yoksa da çıkarabiliyor. firmayı arayıp sordum evet, öyle bir yan etkisi olabiliyor dediler. kokusunun iğrenç olduğunu söylemem gerek bile yok, herkes biliyor. o yeni çıkan versiyonu, hani şu 3 kere sürülen, yapış yapış. hadi ona da katlandık denedim ama 1 aydan öteye kullanamadım.

karınca yağı okuduklarımdan sonra dikkatimi çekti, deneyeceğim.
karınca yağının orjinali mi kokusuz, yoksa o gaz kokulu olduğu söylenen yağ mı orjinal. iran dan geldiği söylenen o ürünün adıyla türkçe siteler açmışlar. güvenemedim acaba orjinalini nasıl anlayacağız?
bi sitede kokusuzdur, işte kapağında kırmızı yazı var, altında mg yazıyo falan demişler. kullanıp da faydasını gören arkadaşlar, sizin şişelerde de koku var mıydı?

ben karınca yağını 2 aydır kullanıyorum çok memnunum bioderın 1 yılda yapamadığını karınca yağı 2 ayda yaptı % 50 azalttı.capilex kullanmadım ama karıncay yağından çok memnunum.

kullandığın yağda koku var mı? orjinalini nasıl ayırt edicem bi türlü bilemiyorum. internetten almayı düşünüyorum. 6 şişe 50 YTL. ama kokusuz olduğunu yazmış satıcı. ehh kullananların bir kısmı da kokudan bahsetmiş.
kullanıp da faydasını görenlerin, şu koku işini açıklığa kavuşturmalarını rica ediyorum.

Arkadşalar bende karinca yumurtasi yaği kullanmay yeni başladim bakalim ne olcak capilexi duymamişim ama bioderi kullandim hiç faydaisni görmedimmm boşuna gitti paralarim inş karinca yumurtasi yaği ii gelir bekliyoru mbakalim

Ama şöle bi gerçek var ben killardan biktim ve inş bu karinca yumurtasi yaği ii gelevcek inaniyorum buna denemekten bişi çikmaz buarada karinca yaği kullanan arkadaşlarim nerden aldiniz ve markasi nedir?

aktarlarda bulunuyor cnmm. fiyatı degişiyor. herkes kafasına gore satıyor .. 5 ytl de alan var 15 ytl ye de... original yazmalı üstünde.. kokusu gaz gibi kokmamalı.sahte oluyor bazen...

ben karınca yumurtası yağı kullandım bi işe yaramadığını gördüm..

malum bölge için capilez jel aldım. gerçekten işe yarıyor diyebilirim. seyrek çıkıyor.

bacaklarım için de gutto karınca yumurtası kremi kullanıyorum bacaklarımda azaldı bayağı.hemde çok güzel nemleniyor.ama yağ iğrençti vıcık vıcık..

X