Capilex mi Karınca Yumurtasının Yağı mı ?

panki
aklımı bulandırdın şimdi bioderden olumsuz neler duydun söyle banada bende biliyim.
bide karınca yumurtası yağı 4 gün sonra gözenekler kapalı olması sebebiyle işlemiyorsa bioder krem nasıl işler.işe yaramazmı acaba
capilex için mutlaka sana haber veririm.
bu arada karınca yağı ne kadar

çok mu sor sordum :eek:

ayy aman bulanmasın aklın kafanı karıştırmak istemem.ama benim arkadaşlarım kullandı onlar memnun kalmadılar.hatta yüzünü aldı bir arkadaşım sırf tüyleri yok edecek diye ama sonra pişman oldu.forumlarda okuduğum kadarıyla ikiye ayrılmış vaziyette yarayıp yaramayanlar.işe yaradığını düşünenler belki kızacaklar ama ben bioder yerine bunu tercih ettim.

karınca yumurtasının yağı için her yerde okuduğum ve kullananların söylediği kadarıyla 4gün falan yeterliymiş.şişenin üstünde yazılanları çevirtenlerden biliyorum.ama mesela capilex her gün sabah akşam sürülecek bir ürün.bioder hepsinin kullanım şekilleri etkilerine göre değişiyordur.şimdi diceksin karınca y.yağı etkili değil mi?zaten tırsıyorum onu kullanmaya aksini yapacak diye.iranlı bir tanıdık bile o bebekken yapılıyor,şimdi sahteleri dolu demişti.

daha fazla kafanı karıştırmayayımkafamçokkarıştı

bu arada fiyatı 10liraydı benim aldırdığımda.

ayy aman bulanmasın aklın kafanı karıştırmak istemem.ama benim arkadaşlarım kullandı onlar memnun kalmadılar.hatta yüzünü aldı bir arkadaşım sırf tüyleri yok edecek diye ama sonra pişman oldu.forumlarda okuduğum kadarıyla ikiye ayrılmış vaziyette yarayıp yaramayanlar.işe yaradığını düşünenler belki kızacaklar ama ben bioder yerine bunu tercih ettim.

karınca yumurtasının yağı için her yerde okuduğum ve kullananların söylediği kadarıyla 4gün falan yeterliymiş.şişenin üstünde yazılanları çevirtenlerden biliyorum.ama mesela capilex her gün sabah akşam sürülecek bir ürün.bioder hepsinin kullanım şekilleri etkilerine göre değişiyordur.şimdi diceksin karınca y.yağı etkili değil mi?zaten tırsıyorum onu kullanmaya aksini yapacak diye.iranlı bir tanıdık bile o bebekken yapılıyor,şimdi sahteleri dolu demişti.

daha fazla kafanı karıştırmayayımkafamçokkarıştı

bu arada fiyatı 10liraydı benim aldırdığımda.

inşallah işime yarar boşuna para vermek istemiyorum.Kokusu cidden kötü kafamçokkarıştı
sen capilexi almakla çok iyi etmişsin bende bulabilseydim keşke.ben bioderi bitirince ona geçmeyi düşünüyorum.bi yan etkisi olmaz dimi?

:KroNick:

inşallah işime yarar boşuna para vermek istemiyorum.Kokusu cidden kötü kafamçokkarıştı
sen capilexi almakla çok iyi etmişsin bende bulabilseydim keşke.ben bioderi bitirince ona geçmeyi düşünüyorum.bi yan etkisi olmaz dimi?

:KroNick:

vallahi yan etkisi olur mu bilmiyorum canım ama sanmıyorum.bugün ilk defa capilexi denedim kokusu gerçekten çok hoş ve yağlı bir his bırakmadı.aslında önemli olan koku falan değil de etkili olması.

bu arada kullanan arkadaşlar siz de yorumlarınızı paylaşın lütfenn...

ben daha önce de söylediğim gibi capilexin hassas bölgeler için olanını kullanıyorum. pompalı şişede olduğu için cok rahat kullanılıyor. şeffaf bir jel halinde, sürünce hemen kuruyor, hiçbir yere bulaşması söz konusu değil, hatta elimde bile kalmıyor. ama hatırlatayım, ben hassas bölgeler için olan jeli kullanıyorum, kremi hakkında hiçbir fikrim yok.

sen bilirsin canım ben bioderden memnun kalmadığım için capilexi öneriyorum aralarından dağlar adar fark var bence capilex harika sevgiler

biliyorum arkadaşım saol.Senin satış amaçlı olmadığınıda biliyorum sadece fikirlerini söylüyosunki buda en normali diğer yorumunu okudum memnunsunki capilexi tavsiye etmişsin.Başkalarının alıp almamaları kendi problemleri.

çorum da capilex bulamadım eczacılar depolarına kadar sordular
yokmuş herkes çok soruyo getirelim bari dediler.

bende mecburen bioder aldım.Kokusu cidden rahatsızlık vericikafamçokkarıştı
bitince mutlaka capilex alcam çorumda bulamasam bile internetten getirtirim.

:1closedeyes::1closedeyes::1closedeyes: :1closedeyes:

capilex kullanan arkadaşlar nerelere kayboldunuzfisfisfis
bir sorum olacak,capilex batıklara da iyi geliyor mu?bi de derdim batıklar.
onlar için de yeni bir ürün gördüm internette.pfb vanish adında bir ürün.
boşuna almasam mı acaba size danışayım dedim...

bu arada capilex ya da karınca yumurtası için satış amaçlı konuşmalar oluyo diye laflar geliyo.hiç öyle bir derdim yok kendi adıma konuşayım.sadece temin edebilirim dedim diye yanlış anlaşılmasın.kendim kızdım başta satış yapanlar bizi kek mi sanıyolar diye.ben yardım amaçlı yaparım kazancım yok ama öyle bişey düşünülürse banane milletin kılından tüyünden ister azalsın ister fışkırsın yardım için olsa bile hayatta...:dilcikar:

arkadaşlar ben foruma yeni üye oldum. Bu karınca yumurtası hikayesi ilgimi çekti. ben doğduğumda denemiş bizimkiler, tüysüz olurum diye umutla beklediler ama sonuç olumsuz. işe yaramadığı tecrübeyle sabittir. ama şimdiki ürünler nasıldır bilemem.

capilex kullanan arkadaşlar nerelere kayboldunuzfisfisfis
bir sorum olacak,capilex batıklara da iyi geliyor mu?bi de derdim batıklar.
onlar için de yeni bir ürün gördüm internette.pfb vanish adında bir ürün.
boşuna almasam mı acaba size danışayım dedim...

bu arada capilex ya da karınca yumurtası için satış amaçlı konuşmalar oluyo diye laflar geliyo.hiç öyle bir derdim yok kendi adıma konuşayım.sadece temin edebilirim dedim diye yanlış anlaşılmasın.kendim kızdım başta satış yapanlar bizi kek mi sanıyolar diye.ben yardım amaçlı yaparım kazancım yok ama öyle bişey düşünülürse banane milletin kılından tüyünden ister azalsın ister fışkırsın yardım için olsa bile hayatta...:dilcikar:

canım bır yere kaybolmadık burdayız ben kendı adıma cevap vereyım sadece bu aralar bıraz sağlık prblerım vardı ondan takıp edemıyordum ama döndüm sorunun cevabına gelınce bende kıl donmesı falan yapmadı hala kullanmaktadada devam edıyorum sonuclar gıt gıde ıyıye gıdıyor bu kadar kısa zamanda bu kadar sonuc alacağımı beklemıyordum sanırım bu yaz bıkınımı daha gonul rahatlığıyla gıyecem diğer konuda artık yorum yapma gereğı bile duymuyorum kım ne pazarlarsa pazarlasın ben kendı doğrularımı biliyorum geriside benı ilgilendirmiyor sen canını sıkma:emir_bebek:

arkadaşlar bende yaklaşık bir aydır capıleks kullanıyorum ve şimdiden yer yer az ama kellikler oluştu sanki bilmiyorum işe yarıyacak gibi sizlerlerle paylaşmak istedim gerisi size kalmış artık deneyimlerimizi dahi paylaşmaya korkar olduk yaa

pınarcığım sana geçmiş olsun umarım ciddi bir sağlık sorunun yoktur.sağol bilgilerini paylaştığını için lütfen kullandıkça bizi aydınlat.ben daha kullanmaya başlayamadım kıllar çıksın diye bekliyorum hala.
filizciğim hadi inşallah senin de ileriki günlerde daha iyi sonuçlarını duyarız.yer yer değil de komple kel kaldı bacaklarım dersin inşallaha.s

pınarcığım sana geçmiş olsun umarım ciddi bir sağlık sorunun yoktur.sağol bilgilerini paylaştığını için lütfen kullandıkça bizi aydınlat.ben daha kullanmaya başlayamadım kıllar çıksın diye bekliyorum hala.
filizciğim hadi inşallah senin de ileriki günlerde daha iyi sonuçlarını duyarız.yer yer değil de komple kel kaldı bacaklarım dersin inşallaha.s
ahh canım benim inşaalah yaw :teytey:umarım kullanan tüm arkadaşlarıma yarara.s.a.s.a.s.

arkadaşım bende lazere gittim döktüğüm parayla harcadığım zamanla ve çektiğim acıyla kaldım bu k.yumurtası yağı nerde satılıyor peki nasış temin edecez.

arkadaşım bende lazere gittim döktüğüm parayla harcadığım zamanla ve çektiğim acıyla kaldım bu k.yumurtası yağı nerde satılıyor peki nasış temin edecez.

karınca yumurtası yağından ümit kesiliyor artık galiba.2-3 seans kullanan arkadaşlar pek umutlu değiller.bende de var ama hiç kullanmadım henüz.ankarada alan arkadaşlara danışmak lazım ama çok pahalı değil max 15 liraya alıyor çoğu kişi.

ya ewet karınca yumurtası valla ıyıce kafa karısıtırdı ben ıkı seans uyguladım bakalım sonuc ne olacak kararlııym 4. seansıda yapıcam. inş işe yarar..

kızlarrrrrr
izmirde bu yagı nerden alabılırımmm ??? bı kaç yere sordum yok dedıler
nerden aldınızz ????
yer soylermısınız ???
lütfennnnnn:uhm::uhm:

kimisi biodere iyi diil diyo kimisi iyi diyo.ben kime inancagımı sasırdım.5 ytl lik bişeyde diilki alıp deneyim.sasırdım gercekten.karınca yumurtası bebekken daha tüy cıkmamısken sürülüyor bildigim kadarıyla.bu yasta sürünce faydası olurmu bilmem.bebekler için karınca yumurtası gibi fare yavrusuda duymustum.tabi kim uygular bunu bilemem!!!!:)))

kızlarrrrrr
izmirde bu yagı nerden alabılırımmm ??? bı kaç yere sordum yok dedıler
nerden aldınızz ????
yer soylermısınız ???
lütfennnnnn:uhm::uhm:

hangi yağdan bahsediyosun arkadaşım karınca yumurtası yağından mı capilexten mi?

bu arada capilex kullanan arkadaşlar nasıl gidiyor?
ben bir haftadır kullanıyorum.sizinki ne kadar gidiyor
arkadaşlar?1ay falan yetiyor mu bir tüp ya da sprey?

X