Capilex mi Karınca Yumurtasının Yağı mı ?

yardımcı olmaz mısın canım çok sağol:çiçek:.denicem ben de capilexi iyice methini duymaya başladım.

tatlım umarım memnun kalırsın ama benım canımı şu kötü niyetli kişi çok bozuyor her yere msj atmış lutfen şunu protesto edelim benı cok ama cok sinirlendırdı ya karşısındaki insanları safmı sanıyor bu kafaya taktım ben bunu klava: klava: klava: klava:

sağol canım paylaşımın için.kullanan arkadaşların yorumları çok önemli.

bir de arkadaşlar biz konumuza devam edelim.boşverin alım-satım işiyle uğraşanları.it ürür kervan yürür...

karınca yumurtası yağı ilginç bir şeye benziyor ama sanki biraz da para tuzağı gibi geldi bana..internetten bulduklarım şöyle:
KULLANIMI:
Kıllar tercih edilen bir yöntemle (ağda, cımbız, makine vs.) alınır. Bölge temizlenir. Karınca yumurtası yağı bölgeye sürülür.
genelde tüyler alındıktan sonra 3 veya 4 gün tüylerin alındığı bölgeye yağı sürmek yeterli olmaktadır(yatmadan önce)....

Tüylerde ilk ayda belirgin bir azalma görülür. Daha sonraki aylarda tüyler tamamen yok olur.

Ürün İran'dan getirilmiş.

Satıcıdan alınan bilgi :

[ Yağın hiçbir yanetkisi yok tamamen dogal we orjinal bir ürün, yag tüyler kökünden alındıktan sonra masaj yaparak sürülüyor ve bu işlemi etkili olması için tüyler yeniden cıkana kadar tekrarlanıyor,,etkisini 1 ile 2 ay içerisinde gösteriyor, sonraki aylarda tamamen yok oluyor ]

karınca yumurtasının yağı fiyatı şişesi 30 ytl,, 1 aylık kullanıma 1 veya 2 şişe yetiyor,,, ilk 1 -2 ay içinde etkisini gösteriyor daha sonraki aylarda düzenli kullanım sonucunda tüyler yok oluyor..
gitti gidiyor sitesinde bulabilirsiniz

bende karınca yumurtası yağı kullanamam rüyalarıma girer karıncalar.
capilex in bütün ürünlerinimi aldın.(jelini,kremini,losyonunu) yoksa sadece krem kolaltı ,bacak falan filan her tarafa sürülürmü?
çok kararsız kaldım bi an önce kullanmaya başlamak istiyorum.
lütfen yardım et bana...:çiçek::çiçek::çiçek::çiçek::çiçek::çiçek:

hepsini kullanmana gerek yok.yanlış bilmiyosam jel hassas bölge ve yüz için.ayrıca krem tüpte losyon da aynı ürünün sprey başlıklı olanı.daha rahat sürülebilmesi için.zaten bu ikisinin arasında fiyat farkı 2lira.
eczanelere yeni dağıtılmaya başlanmış bu ürün ama eczacınıza gidin söyleyin hemen bulur.ben öyle yaptım buldu hemen sağolsun.

bu arada kullanan arkadaşlar ürün kılları yok ediyo di mi sadece geç çıkarmıyor yani:1rolleyes:

:çiçek:Selam arkadaşlar internetten capilex.com.tr adresine girerek tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Ben de sizler gibi merak edip araştırdım. Bu ürün eczanelerde satılıyor. info@capilex.com.tr adresine de mesaj atarak sitede cevabını bulamadığınız sorulara cevap bulabilirsiniz. Ben de hafta sonu Kadıköy'den almayı düşünüyorum...:çiçek:

Hoşcakalın....

canım ya hep aynı cevaplar verilmiş orda.kullananların yorumları daha önemli bence çünkü sitesine girip sorsak kimse ayranım ekşi demezyerimseniben

arkadaşlar irandan bi arkadaşım geliyo onu bekliyorum dört gözle alıp karşıma konuşucam ordaki kadınlar karınca yağını kullanıyomu içinde yararlı zararlı ne gibi maddeler var gerçekten işe yararmı illiğini çıllığını araştırıcam sizide bilgilendiricem pazar günü türkiyede :teytey::teytey::teytey:

karıncalar rüyama girer diyorsunuz da karıncaları öldürüp sıkıp ta yağınımı çıkarıyorlar sanki. yumurtaları oluyormuş yuvalarının etrafında o yumurtaları alıp sağını çıkarıyorlarmış kızlar yaaaaaaaaaaaaa

yaaa canım bende aynı fikirdeyim yazık o hayvanlara ister kendisini ister yuvasını bozsunlar sonuçta aynı şey bide o yağın icine kimyasal bir çok madde ekliyorlar bunlarında testlerı yapılıp yapılmadığı hakkında bilgimiz yok ben uzun süredir capilex denilen tüy azaltıcı krem kullanıyorum çok ta faydasını gördum şu an elimde olsa kullandığım bölgelerı gösterecem ama malum :sm_confused:
ben bu konuda bir çok msjda attım hatta biliyormusun bu yüzden beni satıcısı bile sandılar eğer faydasını görmeseydim kimseyede önermezdim o yüzden senin yazılarınıda destekliyorum kimsenin bizi kek yerine koymaya hakkı yok

selam pancake inanmayabilirsin ama çorumda capilex bulamadım
ecza depolarına kadar sordurdum ama yok canım yaa.
bende bioder aldım.
umarım oda işe yarar.olmazsa bunu kullanıp bitirdikten sonra capilex e geçerim.

eczacılarda fayda olmadı bana

emla kremde aldım onuda ilk kullancam perospektüsü okudum ama bişey anlamadım eczacının tavsiye ettiği kadar deneyecem artık.Kullanınca yazarım.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.

ya canım keşke söyleseydin belki güvenmezsin diye bişey demek istemedim ama sana yollardım kargoyla.ben de yeni aldım capilexi.hatta karınca yumurtasının yağını bile aldımsırnaşık şey.ne bulursam alıyorum zaten ama henüz denemişliğim yok.

karıca yumurtası yağını nerden aldın?
kokusu güzelmi?bioderinki çok tuhaf elimden bile yıkama ve kolonyalamadan sonra çıkıyor.
kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı
eczacılar çok soran var capilexi getirtelim bari dediler.lütfedip getirteceklermiş.

karınca yumurtası yağını bioder gibimi kullancaksın?

:içelim:

selam canım

bu sefer bioderle idare edecem.kokusu hiç hoşuma gitmedi amakafamçokkarıştı

karınca yumurtası yağını mısır çarşısındaki aktardan bir arkadaşıma aldırdım.bilmeyen arkadaşlar için de söyleyeyim arslan baharat.fiyatı da yükselmiş galiba:))

kokusu için şunu söyleyeyim gül kokmasını beklemiyodum zaten.yi bir kokusu yok.daha denemedim ama senin için kokladım şimdi:))

kullanımı için de kılları aldıktan sonra 3ya da 4 akşam yatmadan önce sürücem.zaten ondan fazlası gözenekler kapalı olduğu için işlemez diyolar.ben de onların yalancısıyım.

bioder için olumsuz çok fazla şey duyduğum için almadım.capilex gözüme daha hoş göründü.manyaklık parayla değil hoş ne gelirse onu alıyorumsırnaşık şey
neyse öyle işte daha sorun olursa bildiğim bişeyse cevaplarım.sen de kullandıkça haberdar et bizleri...

he bi de son olarak ekleyeyim eğer capilexi denemek istersen veya karınca yumurtasının yağını ve bulamadıysan yollayabilirim.tabi güvenirsen.merak etme ikisinin de satıcısı değilim.alış fiyatından yollarım.istersen sonra açar sorarsın fiyatını.maksat yardımcı olmak kıl derdi olan arkadaşlara...

panki
aklımı bulandırdın şimdi bioderden olumsuz neler duydun söyle banada bende biliyim.
bide karınca yumurtası yağı 4 gün sonra gözenekler kapalı olması sebebiyle işlemiyorsa bioder krem nasıl işler.işe yaramazmı acaba
capilex için mutlaka sana haber veririm.
bu arada karınca yağı ne kadar

çok mu sor sordum

kızlar ben de burdan heveslendim capilex kullanmak için. bir kac eczanaye sordum. adını duymayanlar, ne ilacı diye soranlar da oldu hatta. bir eczanede de " biz de bioder var, bu daha iyi, popüler" diye bana onu satmaya kalktı. ben daha önce bioder kullanmıştım, bulaşık bulaşık oluyor kullanınca onu istemedim (gerçi ben de o da işe yaramıştı, bunu duymasaydım onu alacaktım) sonunda bir eczanede buldum. onda da sadece jeli varmış. koltuk altı, bikini bölgesi vs. için aldım. bugün basladım kullanmaya, güzel kokuyor ve kullanımı cok pratik, umarım işe yarar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…