Canı Sıkılan Gelsin :)

Hadi hayırlı uğurlu olsun canım
Buraya eklediğin şeylerimi giydin nikahta
Sabretmek Kara bir dikeni yutmaktır.. Diken içini parçalayıp geçerken de hiç ses çıkarmamaktır.
Hani böyle derler ya sizinkisi tam bu hesap dayanmak çok zor
Hakkınızda bu hayırlı demekki
Eee vuslat ne zaman bitecek peki

uff beklemek çok zor ya allah sabrına sabır katsın inşallah

yok yok çekmedi :)) ben çok aşermedim ,hiç kusmadım hamile oldugumu bilmeden antibiyotikler kullandım 30 saat yolculuk yaptım ev taşıdım boyayla tinerle uğraştım hiç zahmeti olmadı bebişin bana sağolsun gurbet ellerde zorluk çıkarmıyo bana :) karnım bile daha bi haftadır belli olmaya başladı:) inşallah sizinde bebişiniz olurda sizde benim gibi rahat olursunuz

insAllah canim benim saol...

Hadi hayırlı uğurlu olsun canım
Buraya eklediğin şeylerimi giydin nikahta
Sabretmek Kara bir dikeni yutmaktır.. Diken içini parçalayıp geçerken de hiç ses çıkarmamaktır.
Hani böyle derler ya sizinkisi tam bu hesap dayanmak çok zor
Hakkınızda bu hayırlı demekki
Eee vuslat ne zaman bitecek peki

ne guzel dedin yaa tamda icimi okur gibi:KK43::KK43: hakimizda hayirli ins budur.. rabbim nasip ederse subartda vize islemlerine baslicaz:KK16::KK16: daha cok var subartda ama ins yilbasinda kocamin yanina gidecem cok mutluyum:KK16::KK16:

ya benim nikah bam baska bisi oldu:KK1::KK1: o kiyafetleri hazirliklarin hic birini giymedim:KK53::KK53: ama herseye ragmen cok guzel ve komik bi nikah torenim oldu:KK16::KK16:

insanın elinde değildir biliyorum ama bence çok takmayın kafanıza benim kuzenim 10 yıl uğraştı 7 kere tüp bebek denedi varını yoğunu harcadı en sonunda allah bana nasip etmeyecek evlat demekki dedi vazgeçti umudunu kaybetmek üzereyken adet olmadı tedavilerden adetim bile dengesini şaştı dedi doktora gitti ve sonuç hamileydi şimdi 1 yaşında kızı var onunda:) meğersem her tedavide aşılamada kendini tedirgin etmekten tutacağından çok tutmayacağına inandığından olmamış çocuğu.Tabi ben böyle yazıyorum yaşamadım bilemem ama ne bileyim ya böyle destek olmaya çalışıyorum bende

ne guzel dedin yaa tamda icimi okur gibi:KK43::KK43: hakimizda hayirli ins budur.. rabbim nasip ederse subartda vize islemlerine baslicaz:KK16::KK16: daha cok var subartda ama ins yilbasinda kocamin yanina gidecem cok mutluyum:KK16::KK16:

ya benim nikah bam baska bisi oldu:KK1::KK1: o kiyafetleri hazirliklarin hic birini giymedim:KK53::KK53: ama herseye ragmen cok guzel ve komik bi nikah torenim oldu:KK16::KK16:

Yaa ee şunun şurasında ne kaldıki şubata canımm:KK9:
Sayılı gün çabuk geçer inşallah
Yaa anlatsana hadii nasıl oldu??

insanın elinde değildir biliyorum ama bence çok takmayın kafanıza benim kuzenim 10 yıl uğraştı 7 kere tüp bebek denedi varını yoğunu harcadı en sonunda allah bana nasip etmeyecek evlat demekki dedi vazgeçti umudunu kaybetmek üzereyken adet olmadı tedavilerden adetim bile dengesini şaştı dedi doktora gitti ve sonuç hamileydi şimdi 1 yaşında kızı var onunda:) meğersem her tedavide aşılamada kendini tedirgin etmekten tutacağından çok tutmayacağına inandığından olmamış çocuğu.Tabi ben böyle yazıyorum yaşamadım bilemem ama ne bileyim ya böyle destek olmaya çalışıyorum bende

rabbim herseyi bilir herseyi gorur.. ins butun isteyenlere verir:nazar::nazar:
ve cok haklisin insan asla umutsuz olmayacak kendini umutsuzluga inandirmayacak..

Evrenim kuzum iyi olmaya calisiyorum kuzum.sen nasilsin.ozledim sizleri yaa.cok sagol balim.yatamadim bir turlu.maşallah oglumda icimde kipir kipir.

Sen bakma böyle konuştuğumuza
Hani konu bebekten açıldı ya o yüzden muhabbet öyle başladı
Yoksa çok kafaya takmıyoruz
Çünkü bizim elimizden gelen bir şey olmadığını ve Ancak Rabbim ol dediğinde olacağını biliyoruz
Kısmet meselesi bunalr

Bende ofeliya nere gitti dedim uykusu geldi galiba dedim
canım ya miden kötüyse git dinlen
Bi< senin yerinede sohbet ederiz burda:KK16: :KK1:

Yok mervem yaaa bilgisyarin şarji bitti gozum yemedi alf kata inmeye.mecbur telden girdim.aci su gibi bisey geligor yaaa.aşk olsun kustum.gideyim bari iyi geceler

Niye kız biz hamile değiliz diye bizim nefsimiz canımız yok miii:KK53:

Yaa ee şunun şurasında ne kaldıki şubata canımm:KK9:
Sayılı gün çabuk geçer inşallah
Yaa anlatsana hadii nasıl oldu??

mervem tatlim keske komsum olsaydinda beraber senle yapsaydik yeseydik:KK56:

yaa nikah ankarada olacakti ama kocisin ailesinin yanina gittik ve orda kiydik:KK53: ben biraz cekindim o kiyafeti giyemedim :KK17::KK17: normal ama sik bisiler giydim, guzel gecti :KK16::KK16:

mervem tatlim keske komsum olsaydinda beraber senle yapsaydik yeseydik:KK56:

yaa nikah ankarada olacakti ama kocisin ailesinin yanina gittik ve orda kiydik:KK53: ben biraz cekindim o kiyafeti giyemedim :KK17::KK17: normal ama sik bisiler giydim, guzel gecti :KK16::KK16:

Evrenim Beni Özlemedin mi ??

Merve Benim Komşum Ama Göremedim Bir Faydasını.. :63:

bende yatayım artık gözlerim kapanıyor görüşürüz yine kızlar öptüm hepinizi çok sağolun masadakileri bitirmeden gitmeyin :))))))

Evrenim kuzum iyi olmaya calisiyorum kuzum.sen nasilsin.ozledim sizleri yaa.cok sagol balim.yatamadim bir turlu.maşallah oglumda icimde kipir kipir.

futbolcu olacak o annesi dokunma yigenime:KK16::KK16: bende iyiyim canim ya herzamanki gibi ben gunleri yine sayiyom:KK1::KK1:
bende cokkk ozledim herkesi:KK16::KK16:

Yok mervem yaaa bilgisyarin şarji bitti gozum yemedi alf kata inmeye.mecbur telden girdim.aci su gibi bisey geligor yaaa.aşk olsun kustum.gideyim bari iyi geceler

AaAaa öyle deme canım yaa yok yokk gitme küsmee bak lütfennn:KK19:
Ben senin için söyledim hani bulantın varmış ya o yüzden yanlış anlama yoksa valla bak

X