Canı Sıkılan Gelsin :)

Bayramda imkansız gibi zatende bir umut sordum genede işte
Vayy lojman çıktı desene ee bu süper olmuş valla
Ee epeki sıabildinz mi lojmana nasıl geniş mi?
Kız mı olacak:nazar:
Küçük cimcime geliyo desene:emir_bebek:

cou8hy2.gif
DOGUM GUNUN KUTLU OLSUNNNNNNNNNNNNN.....
IYI KI DOGDUNNNNNNNNN............

çoookkk teşekkküürrrr ederimmmm :KK52::KK52::KK52:

Banada yap çabuk gül,Bizde tüp bebek tedavisine başlıyoruz
Tedavin hayırlı olsun diye birşeyler yap bakalımm istiyorum bananee:84: :84:

Bayramda imkansız gibi zatende bir umut sordum genede işte
Vayy lojman çıktı desene ee bu süper olmuş valla
Ee epeki sıabildinz mi lojmana nasıl geniş mi?
Kız mı olacak:nazar:
Küçük cimcime geliyo desene:emir_bebek:

valla 80m2 amerikan mutfak ama sığdık mecburen 2 oda var zaten odanın biri kiler gibi oldu koltuklar halılar ıvır zıvır tek kişilik baza vardı 2 tane onları da bekarlara verdik bi oda yatak odası salon mutfak bir yemek masasını kaldırdım sığdık sayılır da işte bebeğin beşiğine yer yok onu düşünüyorum kara kara çocuğumun bi beşiği bile olamayacak böyle giderse :)

valla 80m2 amerikan mutfak ama sığdık mecburen 2 oda var zaten odanın biri kiler gibi oldu koltuklar halılar ıvır zıvır tek kişilik baza vardı 2 tane onları da bekarlara verdik bi oda yatak odası salon mutfak bir yemek masasını kaldırdım sığdık sayılır da işte bebeğin beşiğine yer yok onu düşünüyorum kara kara çocuğumun bi beşiği bile olamayacak böyle giderse :)

AY canım ya işte bende lojmanların bu yönünü sevmiyorum ne o öyle itiş kakış
Eşyaları geçtim sen sığamıyosun doğru düzgün
Aaa beşiksiz olmaz annem bebek nerde uyuyacakk:KK52:
Ne kadar ödüyosunuz siz şimdi

valla bir oda da olsa eşyaları satar yine gelirdim :) çünkü hiç komşuluk yoktu dışardayken eşim günlerce olmuyo bi başıma koca evde kafayı yiyecektim ki çocuk yapmak geldi aklıma :) 130 ödüyoruz galiba bilmiyorumki tam maaştan kesiliyo ya sormadım hiç 1300 de olsa yine umursamazdım :)) en azından şimdi çıkıp dolaşabiliyorum bahçede :)) bizimkilere yeni lojman yapılıyo 1.5 yıla bitecek oraya geçicez sonra orası daha rahat olacak imkanlarıda çok olacak gerçi bu geldiimiz lojmanda yeni ilk biz girdik tokinin evleri :)
bebeğe beşik illaki olacakta nereye koyacam işte inan varya iğne koymaya yerim yok :)) portatif bişeyler alırım yatağın yanındaki komidini kaldırıp beşiği oraya koyarım herhalde :)

valla bir oda da olsa eşyaları satar yine gelirdim :) çünkü hiç komşuluk yoktu dışardayken eşim günlerce olmuyo bi başıma koca evde kafayı yiyecektim ki çocuk yapmak geldi aklıma :) 130 ödüyoruz galiba bilmiyorumki tam maaştan kesiliyo ya sormadım hiç 1300 de olsa yine umursamazdım :)) en azından şimdi çıkıp dolaşabiliyorum bahçede :)) bizimkilere yeni lojman yapılıyo 1.5 yıla bitecek oraya geçicez sonra orası daha rahat olacak imkanlarıda çok olacak gerçi bu geldiimiz lojmanda yeni ilk biz girdik tokinin evleri :)
bebeğe beşik illaki olacakta nereye koyacam işte inan varya iğne koymaya yerim yok :)) portatif bişeyler alırım yatağın yanındaki komidini kaldırıp beşiği oraya koyarım herhalde :)

Vayy tokininse süper işte canım
Keşke bizede denk gelse:)
Bizimde İstanbulda son senemiz
Ya bir tane bebeğimiz olsada tez vakitte:)
Eee komşuların nasıl iyimi anlaşabiliyormusun
Çokta komşu tutma derim 2'yi geçince afedersin illa bokluk çıkıyor:KK9:
Yaşadım geldi başıma:)

Vayy tokininse süper işte canım
Keşke bizede denk gelse:)
Bizimde İstanbulda son senemiz
Ya bir tane bebeğimiz olsada tez vakitte:)
Eee komşuların nasıl iyimi anlaşabiliyormusun
Çokta komşu tutma derim 2'yi geçince afedersin illa bokluk çıkıyor:KK9:
Yaşadım geldi başıma:)

inşallah olur bebişiniz tez zamanda :) komşularım yine yok aslında benim gibi sıcak birini soğuk buluyolarmış :))) ayak üstü muhabbet iyi arkadas oldugum bi kişi var ya ben onda ya o bende geçinip gidiyoruz yetiyo bana da zaten bi tane :))

Ayy gülüm bu çok güzelll:KK52::KK52::KK52::KK52:
benden önce sana versin inşallah canım arkadaşım
Seninle tiwime tüm isteyenlere inşallah
teşekkür ederim jestin için:KK54::KK16::KK19:

X