Canı Sıkılan Gelsin :)

RABBIM SANA EN KISA ZAMANDA BIR MELEK VERSIN INSALLAH BITANEMM

ayyy çok güzelmişşşş benim kızımda böyle tatlı olurmu acaba :) kafayı yedim ben bu ara bütün gün düşünüyorum bebek karnımda ne yapıyo canı sıkılmıyo mu taş olsa çatlar ben sıkılıyorum onu düşünürken garibim o ne yapıyodur içerde acaba ben bu gidişle erkenden doğurcam herhalde :))))))

Aynen hah tamam o yeter sana bacım:))
Fazla oldumu tadı kaçıyo bu işlerin

Kiz napican sen onu birak elleme o iyi yeterki sen iyi ol
InsAllah kolay dogum olur canim,ben cocuk dogursam yirtarim kendimi biliyorum ondanda korkuyorum ama simdi diyorum tek rabbim versede yirtinsam

Hahaha böyle düşünen bir anneyle ilk defa karşılaştımm:44:
ilginçç
Kız asıl onlar doğdukları vakit dünyayı bir tuhaf buluyorlar
Alışmaya çalışıyorlar

mervem tatlim benimmm ne yapiyon yaaa nerelerdesin hic gorunmuyon, yada ben mi gorunmuyom

ozledim kiz seniiii

Memleketteydim canım epeydir yoktum
Ama ben seni görüyorum
Maşallah canım
Facedeki resimlerinize bayılıyorum
ve snein mutlu olmana gerçekten çok seviniyorum
Çok bekledin sabrettin canım benim
Resmi nikah oldumu

InsAllah kolay dogum olur canim,ben cocuk dogursam yirtarim kendimi biliyorum ondanda korkuyorum ama simdi diyorum tek rabbim versede yirtinsam

Bencede elleme
Kız biz evlat hasreti çekiyoruz ya
Doğum sancısı ağrısı felan fıs gelir bence bize

dikkat etmeye çalışıyorum bende yırtına yırtına doğurcam mecbur yumurta dayanınca gerçi mecbur çıkacak :)) kilo almamaya çalışıyorum normal doğum istiyorum ama doktor ne derse o tabi allah isteyen herkese versin çocuk istemeyene vermesin çıkarıp çıkarıp sokağa salıyolar çocukları hayret ediyorum onlara

Memleketteydim canım epeydir yoktum
Ama ben seni görüyorum
Maşallah canım
Facedeki resimlerinize bayılıyorum
ve snein mutlu olmana gerçekten çok seviniyorum
Çok bekledin sabrettin canım benim
Resmi nikah oldumu

ay gece gece duygulandirdin beni canim ya.. cokk tsk ederim guzel sozlerin icin evet kiydik nikahi cok sukur
nikahi kiydik kiymasinada yine ayriyiz benim biraz daha sabretmem lazim,, bu ayrilik surecinde bunu ogrendim
sabir herzaman insana geri donuyo

Hahaha böyle düşünen bir anneyle ilk defa karşılaştımm:44:
ilginçç
Kız asıl onlar doğdukları vakit dünyayı bir tuhaf buluyorlar
Alışmaya çalışıyorlar

allah allah bence diğerleride düşünüyodurda dile getirmiyolardır :)) valla doktora gittikçe doktoru oyalayımda azcık daha fazla bakayım ne yapıyo içerde diye uğraşmaktan göbeğim çatlıyo :)) tabi keyfi yerinde ekmek elden su gölden çiş derdi yok kaka derdi yok içim lağım kuyusu gibi olmustur çoktan :))

Amin canim insallah,bize de dua et olur mu bizi evlatsiz koymasin rabbim
Bencede elleme
Kız biz evlat hasreti çekiyoruz ya
Doğum sancısı ağrısı felan fıs gelir bence bize

Valla aynen oyle kuzummm

Hadi hayırlı uğurlu olsun canım
Buraya eklediğin şeylerimi giydin nikahta
Sabretmek Kara bir dikeni yutmaktır.. Diken içini parçalayıp geçerken de hiç ses çıkarmamaktır.
Hani böyle derler ya sizinkisi tam bu hesap dayanmak çok zor
Hakkınızda bu hayırlı demekki
Eee vuslat ne zaman bitecek peki

amann canin neyi ceker gizzz bakma senn
Ayy kuzum canin mi cekti

yok yok çekmedi :)) ben çok aşermedim ,hiç kusmadım hamile oldugumu bilmeden antibiyotikler kullandım 30 saat yolculuk yaptım ev taşıdım boyayla tinerle uğraştım hiç zahmeti olmadı bebişin bana sağolsun gurbet ellerde zorluk çıkarmıyo bana :) karnım bile daha bi haftadır belli olmaya başladı:) inşallah sizinde bebişiniz olurda sizde benim gibi rahat olursunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…