Canı Sıkılan Gelsin :)

ılk 3ay co kotuıydu yenı yenı duzeldım.yok yaa bizde uzun zaman oldu goruşmeyelı

Eee canım oda normal artık ne yapacaksın işte hamileliğin getirdiği şey
Kelke bende hamile kalsam sağlıcakla yavrumu alsam kollarıma
Nişan yaptımı onlar

anam ne cabuk ilerlediniz,ev isi yapsam az barimee bide kilamadigim namazlarim var onlari kilarim
Bende iyim iste topikleri geziyom terkedilmisler tercihim

Sohbet akti bi anda annem:)
Hee iyi dedin valla ben hala yatsıyı kılmadım
Kız terkedilmişleri niye tercih ediyosun

kızzzz senii nasıl unuturum batmandaki kabus dolu ilk gecemde destek olmustunuz:)) hamileyim canım doğurcam nerdeyse :)

kızzzz senii nasıl unuturum batmandaki kabus dolu ilk gecemde destek olmustunuz:)) hamileyim canım doğurcam nerdeyse :)

Aferin sana evladım
Canım ya 1 sene oldumu sen veleneli daha olmadı değilmi?
Maşallah bebeğine
Kucağına aldığın günüde görürsün inşallah canım benim

yine yalnız bi gece teselli bulmaya geldim :)) hem doğum günüm hem eşim il dışında görevde

Yalnız değilsinki iki kişisiniz:):)
Canım ya işte malum eşlerimizn mesleğinden dolayı bende yalnızım bu gece
İYİ YAPTIN NE ZMANADAN BERİ YAZIŞMIYORDUK SENİNLE
Doğum günün kutlu olsun nice sağlıklı huzurlı mutlu yıllara eşinle ve çocuğunla(çocuklarınla yada)

Aferin sana evladım
Canım ya 1 sene oldumu sen veleneli daha olmadı değilmi?
Maşallah bebeğine
Kucağına aldığın günüde görürsün inşallah canım benim

resmi olarak 1.5 sene ama düğünümüz olalı daha bir yıl olmadı valla çocuk da yapmasam patlayıp çatlayacaktım ben burda allah sanada nasip etsin inşallah canım tez zamanda, belki size göre bişey yoktu o gece de ama benim için çok önemliydi o yüzden unutmam mümkün değil sizi bebiş için hep dualarımdasınız fatoyla ikiniz allah kabul eder inşallah dualarımı

evet aslında sık sık giriyorum görüyorum yazdıklarınızı tam konuya giriyorum yazıcam bakıomki çıkmısınız kimse kalmamış bende uzaktan takip ediyodum :) çok sağol canım hep beraber inşallah

Yok canım olurmu öyle şey sen çok korkmuştun o gece
Benim çok başıma geliyo valla özelliklede eşimin evde olmadığı geceler
Gece 2'de pat elektrikler gidiyo fenerim var aslan gibi valla bi açıyorum onu
Sağolasın canım Allah razı olsun senden
Bebeğin cinsiyeti ne bayramda memlekete gittinizmi?

Aaa yok bacım uzaktan takip etme öyle deme üzülürüm bak
Gel gir pat diye dal konuya

bebeğin şansına imkansız olarak baktığımız lojman çıktı bize lojmana geçtikte rahatladım artık korkmuyorum:)
bayramda çalışıyodu eşim haziranda gittik izine 10 gün ayırdık doğumdan sonra da gitmek istiyoruzda bakalım nasip kısmet , bebişin cinsiyeti kız olacak allah gönlüme göre verdi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…