Canı Sıkılan Gelsin :)

hosbulduk canim
cook canim sIkILIyor yaa sorma bunalim moduna girmis durumundayiiiim :KK43::

ne yemegi aksam aksam masallahhh hic usenmiyosunuzz taktir ettim su an siziiii:KK54:

Hoş geldin ben tepeme dikileni uyutup geleyim
Öp kocanı ıyı geceler dıle çişini yapmışmı sor bide söyle üstünu açmasın tototsu açıkta kalırsa kabus görur mazallah.
hosbulduk canim
cook canim sIkILIyor yaa sorma bunalim moduna girmis durumundayiiiim :KK43::

ne yemegi aksam aksam masallahhh hic usenmiyosunuzz taktir ettim su an siziiii:KK54:

Aaa bu yemek degılkı sadece atıstırıyoruz yemek gece 4 ten sonra patates kızartması falan oluyor :KK1:
neden bunalımdasın nen var anlat bakalım varmı yapabılecegımız bısey

Aaa bu yemek degılkı sadece atıstırıyoruz yemek gece 4 ten sonra patates kızartması falan oluyor :KK1:

cok sagol canim ya
aslinda sinirlerimin son zamanlarda bozuk olmasi.. cevremdeki insanlar diyeyim :KK43:
dost, arkadas dediklerim, onlarin mutlulugunu paylastigim insanlar, benim mutsuzlugumdan mutlu oluyor :/
artik kacinci defa deniyorum bunu dikkat ediyorum, onceleri konduramadim ama en sevdigim dostum bile boyle yapinca cok kotu etkilendim
kendimi cok yalniz hissediyorum :KK14:

cok sagol canim ya
aslinda sinirlerimin son zamanlarda bozuk olmasi.. cevremdeki insanlar diyeyim :KK43:
dost, arkadas dediklerim, onlarin mutlulugunu paylastigim insanlar, benim mutsuzlugumdan mutlu oluyor :/
artik kacinci defa deniyorum bunu dikkat ediyorum, onceleri konduramadim ama en sevdigim dostum bile boyle yapinca cok kotu etkilendim

evet bu zamanda hickimseye guvenmeyeceksin
ama insan bir derdi oldugunda uzgun oldugunda bir dost eli ariyor, paylasmak istiyorsun dostuna anlatmak istiyorsun
yani insan dostlarina bile mutlu rolu yapmak zorunda mi olacak
neden insanlar boyle hic anlamiyorum :KK14:

Gerek kalmadı gitti uyudu canım bende bı sigara yaktım oh be dünya varmış
Gözun aydın darısı basıma
cok sagol canim ya
Kazık yemeden arkadaslıklarını devam ettıren kackısı var merak edıyorum ama bende bu ısten cok bunaldım sımdı valla baktım benı kazıklamaya calısıyor hemen kesıyorum alakamı gecenlerde 22 yıllık arkadasıma laf soyledım anlatsam gulersınız benım dustugum duruma :KK43:
Bu zamanda insanlar çok tuhaf olmuş dost diyorsun arkandan vuruyor ben okadar darbe yaşadımki yakınlarımdan ve dost dediğim insanlardan anlatmaya kalksam kelimelere sığmaz hiç kimse ye güvenmeyeceksin

öyle ama guvenıyoruz yınede ben herkes aynı degıldır dıyorum aynı cıkıyor meretler

evet bu zamanda hickimseye guvenmeyeceksin
ama insan bir derdi oldugunda uzgun oldugunda bir dost eli ariyor, paylasmak istiyorsun dostuna anlatmak istiyorsun
yani insan dostlarina bile mutlu rolu yapmak zorunda mi olacak
neden insanlar boyle hic anlamiyorum :KK14:

Canım dost yok derdini anlatıyorsun bide bakıyorsun anlatmadığı kimse kalmamış

Gözun aydın darısı basıma

Kazık yemeden arkadaslıklarını devam ettıren kackısı var merak edıyorum ama bende bu ısten cok bunaldım sımdı valla baktım benı kazıklamaya calısıyor hemen kesıyorum alakamı gecenlerde 22 yıllık arkadasıma laf soyledım anlatsam gulersınız benım dustugum duruma :KK43:

öyle ama guvenıyoruz yınede ben herkes aynı degıldır dıyorum aynı cıkıyor meretler
Güvenme kardeşim ben kaç yıldır güvenmiyorum herkes benden tırsıyor artık ne önceden aman kırılmasınlar şöyle yapayım böyle yapayım en azından derdimi anlatıyorum diyordum meyerse arkamdan herkese anlatıp eylemiyorlarmış

X