Canı Sıkılan Gelsin :)

bizimkiler isyan ediyo valla. çalışma ortamı falan güzelde. tek sorun bizim mağazada personel az. yöneticilerin beklentileri çok. bu yüzdende strese sokuyolar

Yönetim kadrosuna atanma ihtimalin nedir peki ben bıraz tereddutle bakıyorum olaya gırıp gırdıgım gıbı kalmak ıstemıyorum terfınız yokmudur sızın?

Gazi üniversitesi sağolsun bize stajlarımız için kipa ıle anlaşma yaptılar da başvuru yollamadım ben uzak dıye genel mudurluk staj basvurularımızı alıp uygun görulen yerlere staj zamanı yerleştirecek:21::21:

ene bende gazi mezunuyum kineeee

Yönetim kadrosuna atanma ihtimalin nedir peki ben bıraz tereddutle bakıyorum olaya gırıp gırdıgım gıbı kalmak ıstemıyorum terfınız yokmudur sızın?
1 seneni doldurduktan sonra şeflik için başvuru yapıyosun. kabul edlirsen opsiyonlu şef yapıyolar seni. tabi bu süreçte başarılı olursan şef oluyorsun ama hiç kolay değil. opsiyona düştüğün an yandın demektir özellikle kuru gıda şefi olacaksan :KK70: hiç izin kullandırmıyolarmış. ben idari ofisteyim. herkesin gözünün olduğu yerde :) bizim bölümde sipariş,asortman,stok sayım ve benm bölümüm olan rtc var. ya asortmancı yada stokçu olmak istiyodum ama :/ bu denk geldi
Valla ben sana özendim:KK53::KK53:

kipa haricinde bi migrosta çalışmak isterdim. gerisi fıss:KK37: ağustosta işten çıkcam. belki geri almazlar diye. şimdiden iş ayarlıyorum kendime. algidacı kızın numarasını aldım:KK76:

Son düzenleyen: Moderatör:
İnşallah guzel bır işe yerleşirsin şirket olsun diye dusunuyorum başlayacağım yeri yani magazada çalışmak magaza muduru olmak gıbı falan bır hedefım yok esasında ofis işi olsun bana çocuklarım var izin kullanmam lazım :KK1::KK1::KK1: özellıkle market ve magazaların haftasonu calışması benı magdur eder

kurtluelma :) yarın bizim insankaynaklarına sorarım. stajla ilgili bilgiler alırım. bölümün neydi bu arada?

aslında bir sürü kipa var ankda. bilmem ankarada mısın?

polatlı,mamak,armada-batıkent,forum ankara,oran ve yeni açılacak olan konya yolu var

Oooo algida mıı orasıda iyi kızz
Niye ayrılacaksın ki işten anam biz seni böyle lafa tutuyoruz sen yorgunmuşsun
Hadi git yat bizde iş güç yok valla

kurtluelma :) yarın bizim insankaynaklarına sorarım. stajla ilgili bilgiler alırım. bölümün neydi bu arada?

aslında bir sürü kipa var ankda. bilmem ankarada mısın?

polatlı,mamak,armada-batıkent,forum ankara,oran ve yeni açılacak olan konya yolu var

ankaradaydim :KK1::KK1:forum ankara arabalarini hep gorur merak ederdim :KK70:

İşletme yönetimi canım ama ben istanbuldayım doğal olarak bızım basvurular istanbul olarak değerlendirmeye alınır

yani :44::44::44:kipa nerde ki :26:

batıkentteyim bn. enem sende mi ankdasın yoksaa:KK52:

İnşallah guzel bır işe yerleşirsin şirket olsun diye dusunuyorum başlayacağım yeri yani magazada çalışmak magaza muduru olmak gıbı falan bır hedefım yok esasında ofis işi olsun bana çocuklarım var izin kullanmam lazım :KK1::KK1::KK1: özellıkle market ve magazaların haftasonu calışması benı magdur eder
valla evli insanların en rahat edebileceği tek vardiyalı bölümler. sabah 8 akşam 4 vardiyası sabit onların. stokçular çok erken geliyo mağazaya :/ açılmadan önce merkezden mail geliyo mesela bugün kozmetik bölümünden şampuanları vs sayacasınız diye. sipariş bölümü biraz sıkıntılı gibi ama yapabilirsen kolay

Oooo algida mıı orasıda iyi kızz
Niye ayrılacaksın ki işten anam biz seni böyle lafa tutuyoruz sen yorgunmuşsun
Hadi git yat bizde iş güç yok valla

zaten ayrılma gibi bi düşüncem vardı.seneye 5 ay dershaneye gidip. ygs ye gircem. ordanda çalışmaya devam. kipaya geri dönemezsem diye şimdiden firmacılarla aramı iyi tutuyorum:KK1:

yarın ki mesai 15:30 da başlıcek. camış gibi uyurum 12 ye kadar:KK53:

batıkentteyim bn. enem sende mi ankdasın yoksaa:KK52:

valla evli insanların en rahat edebileceği tek vardiyalı bölümler. sabah 8 akşam 4 vardiyası sabit onların. stokçular çok erken geliyo mağazaya :/ açılmadan önce merkezden mail geliyo mesela bugün kozmetik bölümünden şampuanları vs sayacasınız diye. sipariş bölümü biraz sıkıntılı gibi ama yapabilirsen kolay

zaten ayrılma gibi bi düşüncem vardı.seneye 5 ay dershaneye gidip. ygs ye gircem. ordanda çalışmaya devam. kipaya geri dönemezsem diye şimdiden firmacılarla aramı iyi tutuyorum:KK1:

yarın ki mesai 15:30 da başlıcek. camış gibi uyurum 12 ye kadar:KK53:

evlenmeden once ordaydim :KK1::KK1::KK1:k.ören taraflari:KK53::KK53:

Bu ay sonu ankaraya geleceğim sınavlar için bır kahve mi içsek seninle
olarr:KK52:
ankaradaydim :KK1::KK1:forum ankara arabalarini hep gorur merak ederdim :KK70:

oturduğum yer ters oraya :/ bi kaç kere gittim hatırlamıyorum pek

İşletme yönetimi canım ama ben istanbuldayım doğal olarak bızım basvurular istanbul olarak değerlendirmeye alınır

hmmmm. kurtköy mağazasını hatırlıyorum sadece. ank diye biliyodum seni. artık bu kanıya nerden vardıysam:KK37: ama stajla ilgili bilgi alıp msj atarım yarın

olarr:KK52:

Tmama bende ankaraya gelırken mesaj atarım sana gercı tarıhlerım bellı mayısın son haftasının haftasonu oradayım =)

hmmmm. kurtköy mağazasını hatırlıyorum sadece. ank diye biliyodum seni. artık bu kanıya nerden vardıysam:KK37: ama stajla ilgili bilgi alıp msj atarım yarın

Yok yok ankara değil sevmezdım ankarayı ama bu sene alıştım ayak yolu yaptım resmen senede 4-5 kez gelınce.Şimdi fena gelmıyor banada 7.caddeye bayıldım ben yaa

bende oyleydim sonradan acildim ama o zamana kadar evlendim :KK53::KK53:
yokkkkk ben evlenemem. evde kaldımmm:KK5: nasıl karşılaştın eşinlee merak ettimm.
Yok yok ankara değil sevmezdım ankarayı ama bu sene alıştım ayak yolu yaptım resmen senede 4-5 kez gelınce.Şimdi fena gelmıyor banada 7.caddeye bayıldım ben yaa

bahçelievler güzel evet. :) beşevlerde güzel aslında

X