Canı Sıkılan Gelsin :)

bende cinir oluom bu aralar kocama almıs bi dıgıurk lıg tv cart curt millet daha dolusmaya bahane arıyor kırıp atacam bir gün bu cumartesi gene onlar basımda :KK15: nefret ediom :KK4:

konu ne ya dizi filimlerdeki gbi karsıdaki bekler oburu uzatır durur anlatmaz kocan sen nie bu kadar sinir etti de anlat hadi :KK53:

bende cinir oluom bu aralar kocama almıs bi dıgıurk lıg tv cart curt millet daha dolusmaya bahane arıyor kırıp atacam bir gün bu cumartesi gene onlar basımda :KK15: nefret ediom :KK4:

hahayyyt aynı sorun bızde de mavcut ne kdr dıgıturku olmayan es dost wrsa mac gunlerı ewı stada cewırıolarr :))Ay goruosunuz kızlar dımı can sıkıntısının aslında en buyuk etkenı ERKEK MILLETI...

konu ne ya dizi filimlerdeki gbi karsıdaki bekler oburu uzatır durur anlatmaz kocan sen nie bu kadar sinir etti de anlat hadi :KK53:

5 aylık evlıyım evlendıgımız gunden beri iş iş iş iş bu aksam da sehır dısına cıkmıs haberım yok :):) bıde arıyo benı ben yoldayım gıdıyommgelde katil olma:)

Kızlar sewgılılerınız yada kocalarınızın en nefret ettiğiniz huyları neler yada cabalayıp duzeltebıldıgınız huycukları varmıdır???

Kırıp atsan bu defa dışarı gidip izler

dısarda izlesin zaten kahve parasınıda verrim inanki yeterki alsın akrabasınıda bilmem nesinide gitsin kahveye ben caycımıyım bunlrın basında bide gecen hafa evi bastılar bi bitsede kurtulsak b hafta gene ailesi birde iş yerindeki adamıda cagırmıs :KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4:

Kızlar sewgılılerınız yada kocalarınızın en nefret ettiğiniz huyları neler yada cabalayıp duzeltebıldıgınız huycukları varmıdır???

sevdiğimde var sevmediğimde en sevmediğimyanı şin içine ailesi girdimi cok pis bencil oluyor tek kusuru bu zaten :KK47:

5 aylık evlıyım evlendıgımız gunden beri iş iş iş iş bu aksam da sehır dısına cıkmıs haberım yok :):) bıde arıyo benı ben yoldayım gıdıyommgelde katil olma:)
pöf ben edinci ayı bitirdim bak tavimimde var assaddaa ama söke söke hakkımı alıorum artık ne bu yeaaa:KK4:

dısarda izlesin zaten kahve parasınıda verrim inanki yeterki alsın akrabasınıda bilmem nesinide gitsin kahveye ben caycımıyım bunlrın basında bide gecen hafa evi bastılar bi bitsede kurtulsak b hafta gene ailesi birde iş yerindeki adamıda cagırmıs :KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4:

Kabul etme ne işleri var evin kahvemi alsın götürsün kahveye ben eşin tek izliyor zannettim

sevdiğimde var sevmediğimde en sevmediğimyanı şin içine ailesi girdimi cok pis bencil oluyor tek kusuru bu zaten :KK47:

zaten bı tek onların aılelerı en kıymetlı oluyoo senınkılere mutlaka bı kulp bulurlar olaya hıc genıs acısından bakmayıp bıldıklerını okurlar.

bu ünkü sohbet iyi aslında tamda on numara döküşün kızlar ben olsam yetkim olsa kanun cıkarcam zaten bu bencilliğe artık dur demek için:KK31:

Valla benimki bu günlerde ailesiyle gizli işler çeviriyor evede haftada bir uğramaya başladı bilmiyorum Allah sonunu hayır etsin

işkoliklikten yana ben de dertliyim...

sadece işten konuşur olduk...tamam seviyorum ben de.. ama hep de değil yaaa..

X