can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

canım alınma ama ben bu tür tesettürle alakasız kıyafetlerin üzerine başörtüsü, altına pantolon giyilmesini tesettüre aykırı buluyorum..

Alinma pericik ama bencede öyle, tesettür deyince uzun elbise olmasi gerekir bencede, pantol üstü kisa elbiseler bolda olsa anlamini yitiriyor... Ama sende haklisin herkes öyle giyiniyor artik :97:

Bende senii sewimmmm :KK52::KK52:

Kankaa abimlere ew buldukk bakalımm kredi işlerini halletmeye çalşıyoruzz..
Birde eksper ewe gelip bakıcakk..
iNŞALAH aksilik çıkmazz :KK14:

Hayirliysa olsun insallah canim :KK9:
Eksper ne kiz yada kimmi demeliyim :26:

Son düzenleme:
sıkıntı olmaz olur mu.. ama benim en büyük şansım eşim. her konuda yardımcıdır sağolsun. bez değiştirmeye kadar.

çocuk işi biraz da deli cesareti istiyor. her ayrıntısına kadar düşünürsen cesaret edemezsin. koyver gitsin:KK53: inan zorlukları meyvelerinden daha çok değil..

önce eşinle ilgili bi nazar boncugu koyayım daaa :nazar::nazar::nazar:

asında deliyimdir ama cesaretini almamışım sanırım :KK1: çoxukları çok severim aslında komşumuzun veledi var, şimdi bizden biraz uzaga taşındılar amaa ben fırsat buldum mu direk kaçıyorum onlara :KK1: arada alıyorum getiriryorum bize bizde kalıyo falan ama işte sürekli beraber olmak sürekli ilgilenmek falan ne kadar becerebilirim bilmiyorumm :26::26:

sıkıntı olmaz olur mu.. ama benim en büyük şansım eşim. her konuda yardımcıdır sağolsun. bez değiştirmeye kadar.

çocuk işi biraz da deli cesareti istiyor. her ayrıntısına kadar düşünürsen cesaret edemezsin. koyver gitsin:KK53: inan zorlukları meyvelerinden daha çok değil..

Ay benimde sevgilim bez değiştiremezmiş :KK70: Allahım ya adam heryerden ofsayt :KK52:

nedense bence öyle değil superisi..
çok güzel kapalılar var gerçekten..çok yakıştıran..
ama bu şekilde de giyilmesi güzel oluyor.. tunik altına denim kotlardan...
tek önemli olan şey burada bence kıyafetin kaliteli olup kendini göstermesi..
bazıları abartıyor bu sınırı ama konumuz da o değil ki..

önce eşinle ilgili bi nazar boncugu koyayım daaa :nazar::nazar::nazar:

asında deliyimdir ama cesaretini almamışım sanırım :KK1: çoxukları çok severim aslında komşumuzun veledi var, şimdi bizden biraz uzaga taşındılar amaa ben fırsat buldum mu direk kaçıyorum onlara :KK1: arada alıyorum getiriryorum bize bizde kalıyo falan ama işte sürekli beraber olmak sürekli ilgilenmek falan ne kadar becerebilirim bilmiyorumm :26::26:

kendi çocuğun olunca nasıl becerirsin bir bilsen.. korkma, korkutanlara da aldırma.. evlattan güzel şey yok şu hayatta:KK16::KK16:

nedense bence öyle değil superisi..
çok güzel kapalılar var gerçekten..çok yakıştıran..
ama bu şekilde de giyilmesi güzel oluyor.. tunik altına denim kotlardan...
tek önemli olan şey burada bence kıyafetin kaliteli olup kendini göstermesi..
bazıları abartıyor bu sınırı ama konumuz da o değil ki..

ama abartanlar gerçekten çok itici duruyor yaa:KK19:

Hayirliysa olsun insallah canim :KK9:
Eksper ne kiz yada kimmi demeliyim :26:

Ewe gelip bakıyor eksper,
Ewe fiyat biçiyor..
Şu kadar kredi çekilmesi lazım diyor..
Ama abimin çekeceği kredi o ewi karşılayacak mı onaylayacak mı
Karışık işlerrr amannnn :KK14:

Ay benimde sevgilim bez değiştiremezmiş :KK70: Allahım ya adam heryerden ofsayt :KK52:

mecbur kalınca değiştirir, değiştirmeyip ne yapacak bekleyecek mi kndi kendine değişsin die :KK1::KK1::KK1:

kendi çocuğun olunca nasıl becerirsin bir bilsen.. korkma, korkutanlara da aldırma.. evlattan güzel şey yok şu hayatta:KK16::KK16:

allahımm isteyen herkese hayırlısı ise nasip etsin inşallahhh :KK16::KK16:

ama abartanlar gerçekten çok itici duruyor yaa:KK19:

doğru bana en itici gelen kısım da kafalarına bir saksı koyuyorlar ya.. dayanamıyorum nedense o kadar büyük olmasına. saçı kısa olanlar ne yapıyor acaba o saksı görünümlü model için?

doğru bana en itici gelen kısım da kafalarına bir saksı koyuyorlar ya.. dayanamıyorum nedense o kadar büyük olmasına. saçı kısa olanlar ne yapıyor acaba o saksı görünümlü model için?

Benim bildigim,bisi var, adini bilmiyorum :KK17: onu koyuyorlar, yoksa hepsinin o topuzu o sekle getircek kadar gür ve uzun saci yoktur, hatta kuaförlerde kullaniyor topuz yaparken doldun gözüksün diye ondan iste :26:
Günlük hayatta abarti oluyo bence ama dügün dernekte olabilir...

Son düzenleme:
X