can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

Bende senin gibi düşünüyorum , ailesinin fikri olduğuna eminim.
Zaten annesinin küçükken kapalı birini bulun dediğini anlatmıştı .
Ama günahlarını almayayım yine de. Çünkü sana kimse kapan demez demişti.
Gerçi o ailesine çok bağlı bir insanda değil ama bilemiyorum tabi.
Ben de istemezdim bir başkasıyla olmak ama bunları düşününce tüm artıları yok oluyor.
Değişmez o canım ben inanmıyorum , ona göre herşey normal çünkü
Sadece şu zaman geçsin bir an önce .

Hakkınızda hayırlısı olsu tarim
Az bi zamanda değil gerçi ama nasibin değilse olmuyor işte
İlla önüne bir şey çıkıyor gerçekleri görmen için

Hakkınızda hayırlısı olsu tarim
Az bi zamanda değil gerçi ama nasibin değilse olmuyor işte
İlla önüne bir şey çıkıyor gerçekleri görmen için

Senin ilişkinde hiç böyle sorunlar oldu mu ?
Artık heves de kalmadı zaten bende o yüzden ne kadar sevsemde karşıma biri çıksın istiyorum .

Kızlarrrrr hepiniz yorum yapın ablalar arkadaşlar:KK9::KK9:

bilindiği üzere ben tesettürlüyüm bu elbiseyi beğendim:44:ama tunik olarak giymek istiyorum sizce güzel mi hoş durur mu?

Eki Görüntüle 965443

canım alınma ama ben bu tür tesettürle alakasız kıyafetlerin üzerine başörtüsü, altına pantolon giyilmesini tesettüre aykırı buluyorum..

canım alınma ama ben bu tür tesettürle alakasız kıyafetlerin üzerine başörtüsü, altına pantolon giyilmesini tesettüre aykırı buluyorum..
yok alınmıyorum abla zaten bende öyle düşündüğüm için sormak istedim :26::26:

ayy en güzeli valla sıpayı büyütmekk :KK16::KK16:

benm yaş 28 hatta artk 29 sayılır, evlendikten sonrası için bile çocuk sahibi olmaktan korkuyorum biraz :KK17: sürekli sana baglı birinin olması fikri üskütüyor biraz, hiç sıkıntı oluyor mu :26::26:

sıkıntı olmaz olur mu.. ama benim en büyük şansım eşim. her konuda yardımcıdır sağolsun. bez değiştirmeye kadar.

çocuk işi biraz da deli cesareti istiyor. her ayrıntısına kadar düşünürsen cesaret edemezsin. koyver gitsin:KK53: inan zorlukları meyvelerinden daha çok değil..

X