can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

maşallahhh diyeyim de eşimden bir örnek vereyim:KK70::KK70:D:KK70::KK70:::KK70:
benim eşim her konuda yardım eder bana.. aklınıza gelen her şeyi yapar.. WC temizliği dahil..
hatta geçen hafta izindeydim ben de yemekten sonra masayı toplamaya başladı. akşamları birlikte topluyoruz.
ay ben rahatsız oldum o toplayınca hani evdeyim ya..:KK9: sen geç içeri dedim:KK70:

maşallah:nazar::nazar::nazar::nazar:

maşallahhh diyeyim de eşimden bir örnek vereyim:KK70::KK70:D:KK70::KK70:::KK70:
benim eşim her konuda yardım eder bana.. aklınıza gelen her şeyi yapar.. WC temizliği dahil..
hatta geçen hafta izindeydim ben de yemekten sonra masayı toplamaya başladı. akşamları birlikte topluyoruz.
ay ben rahatsız oldum o toplayınca hani evdeyim ya..:KK9: sen geç içeri dedim:KK70:

bende önce bi maşallah diyeyimm eşine ve sana :nazar::nazar:

zaten olması gereken bu canım benim, herkes insan eşit şartlarda yaşamamız gerekiyor. tamam yemekleri yapsın evi temizlesin demiyoruz daa insan en azından bi ucundan tutar, ufak tefek şeyler de olsa yardım eder. ben erkegim ben yapmam zihniyetindeki erkekler mumkunse analarının evinde kalsınlar da evlenip karılarını zor durumda bırakmasınlar :KK47:

ben geldim merhabalar:KK3::KK3::KK3:

hoşgeldin mutlukız, bak burda da karşılaştık :KK1::KK1:

zaten olması gereken bu canım benim, herkes insan eşit şartlarda yaşamamız gerekiyor. tamam yemekleri yapsın evi temizlesin demiyoruz daa insan en azından bi ucundan tutar, ufak tefek şeyler de olsa yardım eder. ben erkegim ben yapmam zihniyetindeki erkekler mumkunse analarının evinde kalsınlar da evlenip karılarını zor durumda bırakmasınlar :KK47:

o erkekler var ya 5 kız kardeş içinden en küçükleri. analarının paşarı modunda olan tipler. hiç tahammülüm yok..

diğer arkadaş evlimutluydu, bu arkadaş mutlukız:KK23::KK23: ne oldu kii?:26:

mutlu kısa devre yaptı sanırım kafamda:KK6:
evli mutlu eski nick değiştiren bir üye mi yoksa kendi halinde evli mutlu olup hiç karşılaşmadığım biri mi onu çözmeye çalışıyorum.

merhaba mutlukız hoşgeldin:KK3: tanışmış mıydık?:KK23:

hayır canım bugün geldim topiğe ben kabul ederseniz katılmak istiyorum sohbetlerinize

çalışıyorum evliyim 2 yaşında bir kızım var canım

hoşbuldum canım sakın sen beni takip ediyo olmayasın söyle hadi
benmiyim kurbanın senin:KK1::KK1::KK1::KK1:

bir mutlu kız geyiğidir gidiyor ben de inadına fransız..

anlamadım canım ne damak istediğini ben:26::26::26:

hayır canım bugün geldim topiğe ben kabul ederseniz katılmak istiyorum sohbetlerinize

çalışıyorum evliyim 2 yaşında bir kızım var canım

hoşbuldum canım sakın sen beni takip ediyo olmayasın söyle hadi
benmiyim kurbanın senin:KK1::KK1::KK1::KK1:

anlamadım canım ne damak istediğini ben:26::26::26:

boş ver bir karışıklık olmuş mutlularda

heee galibaa eski sevgiliymiş zaten pardnn :KK17::KK17:

kadına saygı duymayan erkeklerin kafasını koparasım geliyorr :KK47::KK47: valla kusura bakmasınlar da her iki taraf da çalışıyorsaa en azından masaya 2 tabak koyacak beyefendii, onları toplayacakk, bebek olunca da senin işin varsa bi zahmett altını da değiştirecek mamasını da gerekirse yedirecekk :KK47::KK47: kendilerine eş değil de köle alıyo sanki adamlarr :KK47::KK47:

Yani beraber kaldığımız zamanlarda yardım ediyordu ama güvenemiyor insan konuşmalardan ötürü .

sen seviyor musun bu adamı?

Seviyorum . Çünkü hakkını yemim daha bir arkadaşı için beni kırmış , yalan konuşmuş değil.
İyi biri , dürüst biri , merhametli ama işte bu değişmeyen ve baskıcı yapısı sadece sevmenin yetmediğini bana gösteriyor.
Ya bide evde ki baba profili otoriter onu sevmiyor mesela ama onun gibi ollmaya mehilli.

o erkekler var ya 5 kız kardeş içinden en küçükleri. analarının paşarı modunda olan tipler. hiç tahammülüm yok..

ne kadar doğru dedin :KK34:

valla benim eski nişanlım 3 kardeşten en küçüğüydü, abi zaten liseden sonra bunlarla hiç durmamış, abla da erken evlenmiş gitmiş, bu evde ellerinin altında die şımartmış da şımartmışlar. hiç unutmuyorum memlekete gittim bayram için, evin anahtarını da ona verdim onlarda internet yoktu, benm evimde vardı, yakındı da zaten. dedim internete girersin, hem bizde görüşmüş oluruz böylece.

ben tatilden bi geldim, bu eve arkadaşlarını getirmiş, çay bulaşıkları lavaboda, ev zzsaten tozdan topaktan gözükmüyor.. :KK47: benm de süpürgem bozuktu onların evden alıp kulanıyordum. bana diyor ki bak bizim evden aldım süpürgeyi getirdim süpürürsün die :KK47::KK47: be adam dedim sen neden süpürmedinnn :KK47::KK47::KK47: yokk artk dedi banaa :KK53::KK53:

işte ondan ne koca ne baba olmayacagnı anladıgım anlardan biri de buydu yanii :KK47::KK47:

Tamam o zaman :KK76::KK76: :KK53::KK53:

Benmki de değiştirir bez :KK9::KK9:

Yeğenlerine falan hep o bakmış kendi çocuğuna gözü gibi bakar çok iyi baba olur benm aşkım Allahın izniyle inşallahh :KK16::KK16:

ne güzel işte:nazar: iyi baba olur inşallah.. eş desteği çok önemli.. çocuğun yükü sadece kadına yüklenmemeliEn Büyük KKEn Büyük KK

X