can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

2 hafta ev senin demek:KK62::KK62::KK62:
ay o anne profilinden bende de var. bekarken bir uyku uyutmazdı hatun. şimdi kocam işe gidiyor ben hooop 10lara kadar uyuyorum oğlumla:KK23:

ben de hep özendim buna.. ama bu 1 hafta boyunca şu uykusuzluktan kırılan bünyem var ya 6,30 da gözleri dikti tavana. uyumak için çok zorladım kendimi. en çok 7,30 a kadar döndüm yatakta. sonra kalktım.
böyle olunca da güzel gün çok bereketli oluyor..
bir de geç yatıp geç kalkmaktansa erken yatıp erken kalkınca daha iyi dinlenmiş oluyorsun.

eveett 2 hafta ev benimm :KK76::KK76:

biran önce iş bulursam rahatlayacam valla bu ev hallerinden hem memnunum hem deilim sürekli gidip geliyo aklım yani bu konuda :KK1::KK1:

nasip olursa 7 8 ay sonra benm de düğünüm olacak :KK16: ama ben çalışacagım sanırım o yuzden kocayı gönderip uyumak olmayacak daa olsun yaa, koca olsun uyumayı haftasonu yapsam da olur :KK1::KK1:

allah tamamına erdirsin:KK16: mesleğin nedir?

Zaten ben baskıyla yetişmiş biri değilim .
Ailem bana karışmıyor .
Açıkcası ben eminim ilerde çalışma , kapanlara varacaktı olay.
Çünkü ailesinde ki bayan profilleri böyle.
Birde çalışma demedi hiç ama çalışmasam hoşuna giderdi çünkü eve geldiğinde yemeklerle kokan bir ev hayali vardı .
Çocuk bezleyemezmiş falan.
Tamam çok iyi bir insan dürüst , efendi , eli açık , hakkını yiyemem , işten eve evden işe giden bir tip , dışarı benle çıkan bana herşeyini verebilen bir insan.
Baba otoriter o babadan böyle görmüş üstünlük kurabileceği bir eş istiyor.
Bense herşeyde ortak karar alabilceğim bir eş istiyorum.
Yok mu böylesi inan bilmiyorum çok canım sıkkın o sebepten.

Herkes ailesinden gördüğünü yapar zaten nadirdir babasından farklı bir şekilde yetişen erkekler.
Biraz eski kafada kalmış ve ailesi de ona bu tarzda gelin istediklerini belirtmişlerse seni ona göre şekillendirmek istemiş olabilir.
Belki bunlar kendi fikirleri bile değildir.
Şimdi kadınların bir çoğu bebekte bezler işe de gider ama burada eş önemli
Yeri geldi mi yardım edecek çocuğa da, yemeğe de, sofra hazırlamaya da hayat müşterek.
Kadınsın diye her işe bakmak zorunda değilsin.
O kadar okul okumuşsun bunun karşılığını tabi ki almalısın. Ailemiz bizi boşuna okutmuyor, biliyorlar hayatın zorluklarını, nasıl insanlarla karşılaşacağımızı.
O yüzden uzak durarak en iyisi yapmışsın.
Biraz düşünsün, düşün.
Gerçi değişim kolay kolay olmaz ama umut işte...

ben de hep özendim buna.. ama bu 1 hafta boyunca şu uykusuzluktan kırılan bünyem var ya 6,30 da gözleri dikti tavana. uyumak için çok zorladım kendimi. en çok 7,30 a kadar döndüm yatakta. sonra kalktım.
böyle olunca da güzel gün çok bereketli oluyor..
bir de geç yatıp geç kalkmaktansa erken yatıp erken kalkınca daha iyi dinlenmiş oluyorsun.

bakma sen bizim gibi tembellere. çalışmak dinginlik verir. ben de hep erken uyanıp işini gücünü yapan kadınlara özenirim. bu gün öyle yaptım.:KK23:

allah tamamına erdirsin:KK16: mesleğin nedir?

amin inşallahh :KK69:

ben henuz 8 aylık bir mimarım canım :KK17: bi işim vardı aslında ama sonra bi yarışma için ara verdim şimdi geri dönüp dönmeme konusunda kararsızım :26: öle geçiyor zaman yani :KK30:

senin sıpacık da varmış ev hanımısın galiba deil mi :KK34:

amin inşallahh :KK69:

ben henuz 8 aylık bir mimarım canım :KK17: bi işim vardı aslında ama sonra bi yarışma için ara verdim şimdi geri dönüp dönmeme konusunda kararsızım :26: öle geçiyor zaman yani :KK30:

senin sıpacık da varmış ev hanımısın galiba deil mi :KK34:

ay mimarlık çok güzel bir meslek:nazar:
evet ev hanımıyım. sıpayı büyütüyorum:KK1:

Herkes ailesinden gördüğünü yapar zaten nadirdir babasından farklı bir şekilde yetişen erkekler.
Biraz eski kafada kalmış ve ailesi de ona bu tarzda gelin istediklerini belirtmişlerse seni ona göre şekillendirmek istemiş olabilir.
Belki bunlar kendi fikirleri bile değildir.
Şimdi kadınların bir çoğu bebekte bezler işe de gider ama burada eş önemli
Yeri geldi mi yardım edecek çocuğa da, yemeğe de, sofra hazırlamaya da hayat müşterek.
Kadınsın diye her işe bakmak zorunda değilsin.
O kadar okul okumuşsun bunun karşılığını tabi ki almalısın. Ailemiz bizi boşuna okutmuyor, biliyorlar hayatın zorluklarını, nasıl insanlarla karşılaşacağımızı.
O yüzden uzak durarak en iyisi yapmışsın.
Biraz düşünsün, düşün.
Gerçi değişim kolay kolay olmaz ama umut işte...

Bende senin gibi düşünüyorum , ailesinin fikri olduğuna eminim.
Zaten annesinin küçükken kapalı birini bulun dediğini anlatmıştı .
Ama günahlarını almayayım yine de. Çünkü sana kimse kapan demez demişti.
Gerçi o ailesine çok bağlı bir insanda değil ama bilemiyorum tabi.
Ben de istemezdim bir başkasıyla olmak ama bunları düşününce tüm artıları yok oluyor.
Değişmez o canım ben inanmıyorum , ona göre herşey normal çünkü
Sadece şu zaman geçsin bir an önce .

ay mimarlık çok güzel bir meslek:nazar:
evet ev hanımıyım. sıpayı büyütüyorum:KK1:

ayy en güzeli valla sıpayı büyütmekk :KK16::KK16:

benm yaş 28 hatta artk 29 sayılır, evlendikten sonrası için bile çocuk sahibi olmaktan korkuyorum biraz :KK17: sürekli sana baglı birinin olması fikri üskütüyor biraz, hiç sıkıntı oluyor mu :26::26:

Kızlarrrrr hepiniz yorum yapın ablalar arkadaşlar:KK9::KK9:

bilindiği üzere ben tesettürlüyüm bu elbiseyi beğendim:44:ama tunik olarak giymek istiyorum sizce güzel mi hoş durur mu?

$b_94955655-12112013121558.jpg

X