can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

ay ne demek ne demek.. hoşgeldin:KK3:

ayyy teşekkür ederim hoşbuldukk :KK16::KK16:

evde olunca vakit geçmiyor yaa :KK17: bide annemler saolsun erken de kaldırıyorlar sanki evde yapılacak iş varmış gibi :KK47: neyse ki onlar bugun 2 haftalıgına devremülke gidiyorlar rahatım 2 hafta :KK76::KK76:

ne hızlı ilerliyor sayfalar.bugün benim ortam da yemekten sonra müsait olursa şöyle ağzımın tadıyla iki laf etsem şurada diyorum.

evlimutluu kim???
ay kendimi çok yeni hissettim. nedense bu histen kurtulamıyorum. yaz tatilinde ne halt yerim ki:KK9:

Selam :KK3:

Severim griyi :KK16:
Nerden dostun oluyom yaaa :KK53:

Pardon dostumm :KK53:

Düzenleme yani. KK için düzenlesem diyorum :KK16:
Bağanee ben özel atıcam sana işteee :KK19:
Merakta kall ohh ohhh :KK76::KK76:
Senin kulaklar baya büyük zaten :KK60:

Amin canim cümlemizinkini :nazar:
Evet iki prensim bi kralim var :KK1:
Senin varmiydi bebek :44:

Seninn de göbiş bayağı büyükk zatennn ayy sewiyorumm senii yaa dostummm :KK53:

ayyy teşekkür ederim hoşbuldukk :KK16::KK16:

evde olunca vakit geçmiyor yaa :KK17: bide annemler saolsun erken de kaldırıyorlar sanki evde yapılacak iş varmış gibi :KK47: neyse ki onlar bugun 2 haftalıgına devremülke gidiyorlar rahatım 2 hafta :KK76::KK76:

2 hafta ev senin demek:KK62::KK62::KK62:
ay o anne profilinden bende de var. bekarken bir uyku uyutmazdı hatun. şimdi kocam işe gidiyor ben hooop 10lara kadar uyuyorum oğlumla:KK23:

2 hafta ev senin demek:KK62::KK62::KK62:
ay o anne profilinden bende de var. bekarken bir uyku uyutmazdı hatun. şimdi kocam işe gidiyor ben hooop 10lara kadar uyuyorum oğlumla:KK23:

eveett 2 hafta ev benimm :KK76::KK76:

biran önce iş bulursam rahatlayacam valla bu ev hallerinden hem memnunum hem deilim sürekli gidip geliyo aklım yani bu konuda :KK1::KK1:

nasip olursa 7 8 ay sonra benm de düğünüm olacak :KK16: ama ben çalışacagım sanırım o yuzden kocayı gönderip uyumak olmayacak daa olsun yaa, koca olsun uyumayı haftasonu yapsam da olur :KK1::KK1:

X