Callanetics Egzersizleri

Bana jillian michael ablamizin 30 day shred'inden sonra cok kolay gelmis video. Jillian abla resmen dogruyor kaslarimi lime lime ediyorken bu balerin callan abla ficuduma zarafet verdi resmen. Süzülüp duruyorum oysa 3 seans oldu daha. Sözün özü, supercallaneticsi bana atabilecek arkadasin 40 yıl duacisi olurum, sır gibi saklanmis, vidyolarin hicbiri yok anacim

Bana jillian michael ablamizin 30 day shred'inden sonra cok kolay gelmis video. Jillian abla resmen dogruyor kaslarimi lime lime ediyorken bu balerin callan abla ficuduma zarafet verdi resmen. Süzülüp duruyorum oysa 3 seans oldu daha. Sözün özü, supercallaneticsi bana atabilecek arkadasin 40 yıl duacisi olurum, sır gibi saklanmis, vidyolarin hicbiri yok anacim
ne etkileri oldu paylasir misin

selam arkadaşlar.. ben de baktım linklere bulamadım.. elinde olan varsa mail adresimi versem bana atabilir misiniz ?

Merhaba arkadaşlar. Ben yeni üye oldum buraya. Linkler açılmıyor da Bu egzersiz videolarını türkçe dublajlı veya alt yazılı olanlarını özel mesajdan veya mailime atabilir misiniz?

hangi callanetics videosunu yapıyordunuz ?kaç cmden kaça geldiniz bilgi verirseniz seviniriz
İLK VİDEO İLE BAŞLADIM SONRA SÜPERE GEÇTİM.
6-7 YILDIR YAPIYORUM.
ARADA 2 DOĞUM YAPTIM.
TÜM DOĞUM FAZLALIKLARIM GİTTİ.
HALA TOPARLANMAK İÇİN YAPIYORUM.

TAM ÖLÇÜ VEREMEM AMA ÖZELLİKLE DOĞUMDAN SONRASI İLE CALL SONRASI BAYA FARK VARDI.
YAPMAYA KESİNLİKLE DEĞER.

X