Callanetics Egzersizleri

Günde 2 call + şınav maşallahh :) Yakında manken cıkacak aramızdan :21:
Manken. Yok bunun için epey yolum var. :KK48::KK48: Sabırsız olduğumdan...
Etkilerini geç gördükçe bekleyemeyip bırakıyorum. :/ Böylesi daha iyi...

En son günde 2 call 18 saat kadar yapmıştım. Bu şekilde daha hızlı ve daha fazla sonuç alabiliyorum.

kızlar yapmaya devam eden var mı ? ben ilk defa dün denedim bugün her yerim ağrıyo sizde de öyle miydi ?:KK42:

Hamsin canim ondan agriyor. Bende oyleydim. Ters hareket yaptim biraktim. Tekrar baslicam. Sen birakma aynen devam

Hareket alanini genis tut bir yerlere carpma yaparken. Dogru tabi hic calismayan kaslarin calisiyor agricak :)
Ben 4. Saatten sonra baslamistim karin hareketlerini daha dogru yapmaya. İlk 20ser ker yapip bacagimi indiriyordum sonra onlara yetisiyorsun hatta onlardan hizli yapiyorsun skinti etme :)

Hareket alanini genis tut bir yerlere carpma yaparken. Dogru tabi hic calismayan kaslarin calisiyor agricak :)
Ben 4. Saatten sonra baslamistim karin hareketlerini daha dogru yapmaya. İlk 20ser ker yapip bacagimi indiriyordum sonra onlara yetisiyorsun hatta onlardan hizli yapiyorsun skinti etme :)
çok sağol içimi rahatlattın :KK19: bugün çok acıyoda yarın yine devam edicem sende bi değişiklik oldu mu canım ?

kızlaaarr kimse devam etmiyomu ben başlamayı düşünüyorum burda toplansaka beraber yapsak olmazmı hem motive oluruz:KK49:

X