Callanetics Egzersizleri

"callanetics egzersizini yapanlar buraya" adında bi topic var orada ilk sayfada var linkler.

bu videolardaki hareketleri tam yapabildğimi sanmıyorum yine de vazgeçmicem inşallah işe yarar bende de :)

Merhaba ;
linki bana da özelden mesaj atabilir misiniz? Ben biraz geç keşfettim bu Callanetics olayını ama inşallah en kısa sürede iyi sonuçlar elde edeceğime inanıyorum. şimdiden teşekkürler,

Özel mesaj kutuma indirilebilir link adreslerini rica edebilir miyim arkadaşlar? şimdiden teşekkürler...

kızlar 6. seferimde bitti ama sanki hiç bişey olmadı acaba yanlış mı yapıyorum ki , kadın bacak egzersizleri sırasında bacağınıza dokunun nasıl gerildiğini hissedin diyo ben de yapıyorum ama öle süper bi gerginlik hissetmiyorum. Ben callanetics yazıyorum ve youtube da çıkan ilk egzersizleri yapıyorum. bi video daha var ama 1992 falan hareketler farklı acaba memnun kalanlar onu mu yapıyo?

QUOTE="CallanPinckney, post: 37715061, member: 634755"]aynen
ben de bugun callanetics yaptıım,annem sağolsun bebiişime koşturmadan kafam rahat yapabildim,varlığını unuttuğum kaslarımı hissetmeye başladım,egzersizi yaparken gözlerimi kapattim ve çalışan kasımı hissettim,karnımın yanmasından zevk aldım ve duş sonrası rahat ve hafif olmanın iyiliğini hissettim.pozitifim özgüvenliyim :)[/QUOTE] verdiğiniz link olmadı

verdiğiniz link olmadı[/QUOTE]
bende 5/21 deyim:) bugün inşallah 6/21 olacak:),gün geçtikçe daha iyi olacaksın:) iyi ki lotus35 bu forumu açmış. bir kere daha teşekkürler LOTUS 35:)

merhaba arkadaslar benim merak ettiğim birşey var paylaşılan linkden 10 saat te 10 yaş gençleşmeyi tahaaüt eden :) bir video cıkıyor 10 gün yapıp bırakmıyoruz galiba :) 21 gün boyunca yaptığınız hareketler farklı mı aynı videodan devam mı ?

evet 21 gün devam ediliyor..:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…