Callanetics Egzersizleri

eski videosu canım kendi çekimi cd olarak yani atıyım istersen sende bak ama göbek olarak çok yardım ettiğini söyleyebilirim yani ben bu videoyu yaptım memnunumda yani şuan yapmıyorum ama tavsiye ederim tüm vücudu kapsar şeyler var

İlk egzersizimi az once yaptim fakat cok gerilerinde kaldim. Ozellikle mekil gibi olan harekette. Boynum cok agriyor o pozisyonda 5 kereden fazla yapamadim.Acaba ben mi yanlis yapiyorum.

Kendini zorlamamanı tavsiye ederim çünkü başta kimsenin tam yapabildiği sanmıyorum bende aynı şeyleri yaptım zorlamadan yapabildiğince yap yeter sonra vücudunda alışıcak zaten :3

Öyle yapmaya çalıştım bende aşırı zorlandıkça dinlendim ama sırtımı boynumu o kadar süre havada tutamıyorum. en fazla 5-6 sayıp düşüyorum yere. İnşallah devam ettikçe olacak. karamiyo sen devam ediyor musun? Kaçıncı günündesin?

Elimde 1 tane karamiyonun gonderdigi ingilizce olan var. Bir tane de turkce dublaj ve alt yazili var. Ben size mail atmadim babytv

Bu aksam 2/21 yaptim. Zangir zangir titriyorum. Hala karin hareketlerini tam yapamiyorum. Yapan arkadaslar yokmu ? Beraber yapsak destek olsak birbirimize?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…