Callanetics Egzersizleri

Arkadaşlar sizce 10 saatte 10 yaş gençleş programında sadece ilk başlar ve sonrasında karın ve bacak için olanlarını yapsam da kısa sürede faydası olur mu? Diğer bölgeler için çalışmasak sadece sorunlu bölgeleri yapsak oralara faydası olmaz mı kısa sürede :KK50:

arkadaşlar 21 günde yapılan türkçe dublajlı bir callanetics videosu vardı ben yapmış ve çooook memnun kalmıştım ama videoyu kaybettim. lütfen videosu olan varsa bana link olarak msj atsın. video 40-50 dk civarı bişeydi

arkadaşlar 21 günde yapılan türkçe dublajlı bir callanetics videosu vardı ben yapmış ve çooook memnun kalmıştım ama videoyu kaybettim. lütfen videosu olan varsa bana link olarak msj atsın. video 40-50 dk civarı bişeydi

banada lazım aynı video malesef bende kaybettim . Yapıp memnun kalmıştım oysa.

ben call egzersizlerinin türkçe anlatımını bulamıyorum yardımcı olabilir misiniz...:44:

banada lazım aynı video malesef bende kaybettim . Yapıp memnun kalmıştım oysa.

Yok mu kimsede :26:

Merhaba bayanlar. Bilgisayarıma indirmiştim Türkçe videosunu ancak buraya yükleyemedim :KK43: Nasıl yükleyebileceğimi biliyorsanız söyleyin yükleyeyim.

Merhaba bayanlar. Bilgisayarıma indirmiştim Türkçe videosunu ancak buraya yükleyemedim :KK43: Nasıl yükleyebileceğimi biliyorsanız söyleyin yükleyeyim.

sanirim once rapidshare tarzi bir siteye yukleyip sonra linkini buraya koyman gerekiyor:26:
ya da youtube a yukleyebilirsin..
isteyenler youtube dan indirebilir.. nasil indirilecegini bilmeyenlere ben yardimci olabilirim:KK34:

Rica etsem biri bana da özelden video linki atabilir mi mesaj sayım 25 olmadığı için kimseye özelden yazamadım

Selaam kızlarrr:) ben de bugun başladım henüz çok yeni tanıştım callaneticsle.Bugunn başlayan var mı birllikte yapalımmm.

Ya nolur biri bu videoları nerden bulacagımı yazsın nooluurrr.. bu nasıl bişeyki bulunmuyorr.. bide telefona indirmek istiyorum lütfen biri yardımcı olsun bikaç linke baktım açılmıyor

X