Callanetics Egzersizleri

Sayın callanetics konusunda uzman arkadaşlarım...

Sizin derin bilgilerinizden yararlanmak istiyorum müsaade ederseniz. Ben 27 gündür (bu sürede 2 kez dinlenme günümdü) callanetics yapıyorum. Daha önceki yazılara bakıyorum bazı arkadaşlar 27 günde vücutlarında süper gelişmeler olduğunu yazmışlar. Ya Allah aşkına bende mi bir anormallik var acaba, 27 gündür yapıyorum süper gelişmeler göremiyorum. Vazgeçmeyeceğimi sabırla bu egzersizleri yapacağımı belirtiyorum ama, gerçekten o yazıları okuyunca motivasyonum inanılmaz şekilde düşmeye başladı artık. Bu kadar süre içinde çok önemli gelişmeler olması gerekirdi diye düşünüyorum, bir de sizin görüşlerinizi almak istiyorum bu konuda. Artık zorlamaya gerek yok mu sizce, yoksa devam edeyim mi? Karar veremiyorum.

callanetics'de 42 günü tamamladım ve merak edenler için gelişmeleri yazayım;
ben çok fazla kilo verdiğim için (21 kg) vücudum sarkmıştı callanetics kollarımı toparladı,kalçam yuvarlaklaştı ve kalktı,göğüslerde dikleşme oldu,bel bölgem inceldi,karın bölgem sarkmış olduğu için sıkılaşmadı ama sarkmalar biraz toparlandı,basen ve bacak bölgesinde diğer yerlere oranlara daha az bir incelme oldu. eğer vücudumda sarkma olmasaydı daha çok faydasını göreceğimi biliyordum ancak sarkma olduğu için önce sarkmaları toplayıp sonra sıkılaştırmaya başlıyor.
hem kilo verip hem sıkılaşmak isteyenler için cardio bir egzersizle birlikte callanetics öneririm. ancak kilo vermek isteyenlere tek başına callanetics önermem önce sporlar kilo verilip daha sonra callanetics yapılmalı. incelmek isteyenlere tavsiye ediyorum call'ı vücudu çok esneten,toparlayan bi egzersiz :)

Bu yorumu şimdi okudum. Aynen benim durumuma uyuyor zannedersem. Demekki neymiş önce sarkmaları toparlıyor, sonra sıkılaştırıyormuş. Yani benim daha çoook uzun zaman yapmam gerekecek. 42'ler, 84'ler, 168'ler, neyse geç olsun da güç olmasın. :KK51:
Ohh ya bu yorumu okuyunca rahatladım birden, motivasyonum birden arttı sanki. yani işyerinde olmasam bu motiveyle hemen derinden kaslarımı çalıştırmaya başlardım herhalde. Neyse akşamı beklemem lazım...:18:

Sayın callanetics konusunda uzman arkadaşlarım...

Sizin derin bilgilerinizden yararlanmak istiyorum müsaade ederseniz. Ben 27 gündür (bu sürede 2 kez dinlenme günümdü) callanetics yapıyorum. Daha önceki yazılara bakıyorum bazı arkadaşlar 27 günde vücutlarında süper gelişmeler olduğunu yazmışlar. Ya Allah aşkına bende mi bir anormallik var acaba, 27 gündür yapıyorum süper gelişmeler göremiyorum. Vazgeçmeyeceğimi sabırla bu egzersizleri yapacağımı belirtiyorum ama, gerçekten o yazıları okuyunca motivasyonum inanılmaz şekilde düşmeye başladı artık. Bu kadar süre içinde çok önemli gelişmeler olması gerekirdi diye düşünüyorum, bir de sizin görüşlerinizi almak istiyorum bu konuda. Artık zorlamaya gerek yok mu sizce, yoksa devam edeyim mi? Karar veremiyorum.

sevgili serahnur.bende senin gibiydim bu yıl geçen sene çok büyük etkisini görmüştüm..çünkü ramazanı şerifte yapmıştım...kalçalarım 106 cm den 99 cm ye düşmüştü...bu yıl pek iyi yapamadım diyette yapmadım.3 cm anca incelebildim...şimdi diyet değilde..biraz daha az yemeye çalışıyorum...yeşil çay içiyorum günde 2,3 büyük bardak...call in daha fazla etkisini gördüm...ölçmedim bir süre daha ölçmeyi düşünmüyorum...ama karnım falan neredeyse (azcık ayva göbek dışında) dümdüz oldu

sevgili serahnur.bende senin gibiydim bu yıl geçen sene çok büyük etkisini görmüştüm..çünkü ramazanı şerifte yapmıştım...kalçalarım 106 cm den 99 cm ye düşmüştü...bu yıl pek iyi yapamadım diyette yapmadım.3 cm anca incelebildim...şimdi diyet değilde..biraz daha az yemeye çalışıyorum...yeşil çay içiyorum günde 2,3 büyük bardak...call in daha fazla etkisini gördüm...ölçmedim bir süre daha ölçmeyi düşünmüyorum...ama karnım falan neredeyse (azcık ayva göbek dışında) dümdüz oldu

Evet canım doğru söylüyorsun. Herkeste farklı tepkiler verebiliyor. Ben de yediğime içtiğime dikkat edeyim o zaman, belki daha fazla faydasını görebilirim. Asiciğim verdiğin bilgiler için çok teşekkürler. İşte bazen insanın ister istemez motivasyonu düşüyor ama, bırakmaya da niyetim yok, sonuna kadar hep birlikte devam inşallah.

Arkadaşlar merhaba. Dün tatil günü ilan ettim. Aslında tatil günüm perşembeleri onu cumartesiye kaydırmak için 8 günden sonra dinlenme günü yapacaktım, ama nedense dün akşam canım istemedi yapmak. Bugün akşam inşallah 28/42 olacak..

Sabah ölçülerimi aldım diğer yerlerde değişiklik olmamakla birlikte; 27.günün sonunda basen 97'den 95'e, göbek bölgesi 89'dan 83'e düşmüş. Bu da bir gelişmedir herhalde değilmi? :KK1:

kızlar benım sorunum kalın bacaklar ınceltmek ıcın cok spor yaptım ama oluyor yanı belım omuzlarım gıttı hep bı ayda 7 kılo verdım ve 11 santım belımden gıttı ole olunca basenım bacaklarım daha bı bellı olmaya basladı sankı belım zaten ınce ust bedenım dar bu bacak ısını nasıl yapıcam bılmıyorum dusun dusun sıkıldım ıyıce artık cozume ulasmak ıstıyorum bu callanetics bana yarar mı sızce bacaklarımı ozellıkle tabı ıncelır mı yapan arkadslardan yada bılgı sahıbı olan arkadslar fıkırlerını yazarlarsa cok sevınırım bıde bı ara kalca basen erıten muslıh dıye bı karısım duymustum bılgısı olan deney var mı hıc..... yardım lutfen kızlar :KK43:

Evet canım doğru söylüyorsun. Herkeste farklı tepkiler verebiliyor. Ben de yediğime içtiğime dikkat edeyim o zaman, belki daha fazla faydasını görebilirim. Asiciğim verdiğin bilgiler için çok teşekkürler. İşte bazen insanın ister istemez motivasyonu düşüyor ama, bırakmaya da niyetim yok, sonuna kadar hep birlikte devam inşallah.

Arkadaşlar merhaba. Dün tatil günü ilan ettim. Aslında tatil günüm perşembeleri onu cumartesiye kaydırmak için 8 günden sonra dinlenme günü yapacaktım, ama nedense dün akşam canım istemedi yapmak. Bugün akşam inşallah 28/42 olacak..

Sabah ölçülerimi aldım diğer yerlerde değişiklik olmamakla birlikte; 27.günün sonunda basen 97'den 95'e, göbek bölgesi 89'dan 83'e düşmüş. Bu da bir gelişmedir herhalde değilmi? :KK1:

evet bu da bi gelişme hem de çok iyi bi gelişme.hemen pes etme herkeste farklı zamanlarda farklı bölgelerde değişiklik olur.hepimiz aynı değiliz.bir söz vardır:''hastalık yoktur hasta vardır'' diye.yani her birimiz bambaşkayız.ayrıca liposuction yada estetik olmuşuz gibi bi etki göstermesi güç.düzenli spor yapmanın faydalarını en net olarak 6 ay sonra görürsün.hangi spor olursa olsun düzenli yapıldığında mutlaka etki gösterir.yılmadan usanmadan devam et.ilerde dönüp bugünlere baktığında bu söylediklerimin ne kadar doğr olduğunu yaşıyor olucaksın :KK66:

kızlar benım sorunum kalın bacaklar ınceltmek ıcın cok spor yaptım ama oluyor yanı belım omuzlarım gıttı hep bı ayda 7 kılo verdım ve 11 santım belımden gıttı ole olunca basenım bacaklarım daha bı bellı olmaya basladı sankı belım zaten ınce ust bedenım dar bu bacak ısını nasıl yapıcam bılmıyorum dusun dusun sıkıldım ıyıce artık cozume ulasmak ıstıyorum bu callanetics bana yarar mı sızce bacaklarımı ozellıkle tabı ıncelır mı yapan arkadslardan yada bılgı sahıbı olan arkadslar fıkırlerını yazarlarsa cok sevınırım bıde bı ara kalca basen erıten muslıh dıye bı karısım duymustum bılgısı olan deney var mı hıc..... yardım lutfen kızlar :KK43:

canım mademki bölgesel bi problemin var callaneticsdeki bacak egzersizlerini yap :KK66: 10 saate 10 yaş gençleş videosunu indir sayfa 599da linli var.karın hareketkerine kadar olan ısınma hareketlerini yap sonrada bacak için gerekli olan egzersizleri seçerek yap. faydasını görüceksin :KK66: tamamını yapsan daha iyi olur kanımca.kolay gelsin..

bu arada bende gelişmelerimi yazayım.ağustos8de başlamıştım.15 gün 10 saatte 10 yaş gençleş videosunu yaptım. sonrada super yapmaya başladım ama bazı hareketlerini ihtiyacım olmadığı için yapmıyorum.
kalçam çok toparlandı ve yukarı kalktı.
cildim gergin ve sağlıklı görünüyo.
bacaklarımın arası gittikçe yukarı doğru açılıyo.
kollarım toparlandı.
zaten genel olarak spor yaptığım için de bi psiklojik rahatlama hissediyorum.
hepimize fit günler...

Son düzenleme:
verdıgın bılgıler için cok tesekkur ederım gumuşhumm:) evet tamamen bolgesel sabahları callenıcs yapmayı dusunuyorum. bır spor kulubune uyeyım aktıf olarak spor yapıyorum zaten gun ıcnde aksam saatlerınde yanı ordada en az bı saatlık bı spor yapmayı dusunuyorum yuruyus bısıklet tarzı falan cok agır olmayan yanı beslenmemede cok dıkkat edıyorum zaten cok az yag kullanıyorum insallah işe yarar bu sabah ıtıbarıyle baslıcam ınsallah :)

bu arada süper callenıtıcs nasıl bısey bellı bir sure sonra ona mı gecmek gerek en etkılı bacak hareklerı sızce hangısınde kızlar

bu arada süper callenıtıcs nasıl bısey bellı bir sure sonra ona mı gecmek gerek en etkılı bacak hareklerı sızce hangısınde kızlar

canım önce benim söylediğim videoyu indir callanetics mantığınız çözmen için önce onu yapman lazım.10 gün yapsan yeter hem alışmış olursun o sürede.daha sonrada super callanetics yaparsın önceki videoda öğreniceksin zaten hangi hareketlerin bacaklar için olduğunu ve sonrada ona göre bacak hareketlerini seçersin yapmak için.

birde youtube da 8dklık bir video var.''8 min legs'' videosunu da yapabilirsin bacakların için.

evet bu da bi gelişme hem de çok iyi bi gelişme.hemen pes etme herkeste farklı zamanlarda farklı bölgelerde değişiklik olur.hepimiz aynı değiliz.bir söz vardır:''hastalık yoktur hasta vardır'' diye.yani her birimiz bambaşkayız.ayrıca liposuction yada estetik olmuşuz gibi bi etki göstermesi güç.düzenli spor yapmanın faydalarını en net olarak 6 ay sonra görürsün.hangi spor olursa olsun düzenli yapıldığında mutlaka etki gösterir.yılmadan usanmadan devam et.ilerde dönüp bugünlere baktığında bu söylediklerimin ne kadar doğr olduğunu yaşıyor olucaksın :KK66:

Gumushum her zaman verdiğin destek için çok teşekkür ederim. İnşallah canım dediklerin olacaktır. Bu arada dün akşam 28/42 oldu. Ya bir şey daha sormak istiyorum. Ben bu karın hareketlerini yaparken artık inanılmaz şekilde zorlanıyorum, valla 100'ü zar zor tamamlıyorum. Sanki kan beynime hücum ediyor, yüzüm kıpkırmızı oluyor bitirene kadar. Bu kadar zor yapıyorum yani. Bu normal mi sence?

Gumushum her zaman verdiğin destek için çok teşekkür ederim. İnşallah canım dediklerin olacaktır. Bu arada dün akşam 28/42 oldu. Ya bir şey daha sormak istiyorum. Ben bu karın hareketlerini yaparken artık inanılmaz şekilde zorlanıyorum, valla 100'ü zar zor tamamlıyorum. Sanki kan beynime hücum ediyor, yüzüm kıpkırmızı oluyor bitirene kadar. Bu kadar zor yapıyorum yani. Bu normal mi sence?

önemli değil canım burda hepimiz desteğiz birbirimize amacımız aynı :KK66: inşallah da başarıcaz :KK66:

karın hareketlerinde bende zorlanıyorum.boyun kısmımda ağrı oluyodue skiden ama şimdi olmuyo ama hala karnım fena ağrıyo yaparken.işte bu orda yağlarımızın var olduğunu gösteriyo malesef.benim şu an tek şikayetim göbeğimin olması.göbeğim sivrileşti gibi görünüyo.ilk yapıcam zamanlar burda araştırdığımda da bazı arkadaşlar göbeğin önce sivrileştiğini ve en son göbeğin eridiğini yazmışlardı. ama bence sivrileşmiyo.yanlardaki simit gidince tek göbek kalınca sivri gibi görünüyo.inşallah ondan da kurtulcam.

bu sabah callanetics basladım kızlar ve bence gercekten süper bişey :) egzersizleri yaparken bacagım çok fena titredı ama bunun normal oldugumu dusunuyorum en derindeki kasların çalıştıgına işaret:) ama karın egzersızlerınde boynum cok agrıdı oyuzden tam anlamıyla yapamadım nıye bu kadar agrıdı anlamdım yanlıs bısey mı yaptım acaba

insanity beni çok yorduğu için şimdilik callanetics e geri dönüş yaptımm.
Varmı şuan düzenli olarak yapanlar?

X