Callanetics Egzersizleri

Aman diyeyim! Doktorunuza danışın derim.

hımm olabilir ama yinede rakam yok hiç bi yerde araştırdığım kadarıyla.
zaten hareketleri rahat yapar hale gelince bir sonraki aşamaya geçin diye tavsiye ediliyor.
o mantığa göre doğru 21 falan yapmak yani vücudun hazır hale gelmesi için.

aynaya bakıp bakıp yapıyorum zaten ama olmuyo galiba moralim bozuldu,daha 3. günüm basen ve bacak kısmımın cayır cayır yanmasını bekledim ama olmadı,bi de arka bacak kısmım hiç çalışmıyo sende de öyle mi oluyo,öööfff öf

valla ben ilk 3 gün her yerimden kalkamadım..:)heryerimin ağrıdığını hissettim..o zamanlar ingilizce videoyla yapıyodum yanlışlarım çokmuş haliyle..türkçe videoyu bulunca 1 deyerek yeniden başladım ve değişimi 4. günde farkettim şimdide her geçen gün farkkediyorum..yarın 7 diye devam edicem inşallah..dediğim gibi hareketleri doğru yaptığından eminsen moralini bozma belkide esnek bi vücuda sahipsindir ondan zorlanmıyosundur..mesela ben şu bacakları açıp yere eğildiğimiz harekketi onlar gibi yapamıyorum hala dizimi kırıp ayaklarımı yere basıp call teyzenin bu şekildede yapabilirsiniz dediği gibi yapıyorum ama yengeme denettim mesela o hareketi hiç spor yapmadığı halde nerdeyse yeri öpecek kadar eğilebildi..herkesin hareket kabiliyeti farklı sanırım bendeki etkiyle sendeki etki aynı olmayabilir..sabırla devam etmelisin..

bana indirdiğin türkçe videonun linkini atarmısın lütfen bn bulamıyorum:/

gumushumm süper call ı sende ara ara mı yapacaksın yoksa onu da 10 ya da 20 gün üst üste mi..bu konuyla ilgili bişeylere rastladınmı..süper de nasıl bi yol izlemmeliyiz..?

şimdi videoya tekrar baktım o sopadan tutunup bacağımızı aşağı yukarı kaldırdığımız hareket var ya ben onu dizlerim kırık şekilde yapıyormuşum ama bacağımı tam uzattığımda bel çevrem çalışıyo ve çok acıyo sen onu düz uzatıp mı yapıyosun? biliyorum çok soru sordum ama inat ettim ben bu calleniticsi tam yapıcam

callanetics göğüsleri sıkılaştırıyor mu ?

Bildiğim kadarıyla toparlıyor. Ben göğüs ölçümün küçülmesi ve sıkılaşması için ayrı bi hareket daha yapıyordum. Zaten başlasanız call daki hareketlerin yetersiz geleceğini göreceksinizdir.

sen hangi hareketi yapıyorsun peki ?

Nasıl anlatsam?:) Avuç içlerinizi birleştiriyorsunuz. Göğüs hizasınada duracak şekilde ve sıkıyorsunuz. Ben 100 kez yapıyordum. İsteğe bağlı daha fazla yapabilirseniz yapın tabi...:)

Hatta fotoğrafta ekleyeyim. :) Bu şekilde...

Ellerine sağlık arkadaşım. Çok güzel olmuş paylaşımın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…