Callanetics Egzersizleri

tatlım hedef kılomuz aynı senle bu hareketlerı bulamadım acılmıyo neden anlamadım yardımcı olabılırmısın

Ayyy birazdan call yapcam ilk defa gunduz hic fırsat bulamadım simdi yapıcam

Hareketleri 100e fln tamamlayamam ben bikac gun
Yinede fayda saglarmı dersiniz?

normalde ben sabah kahvaltıdan önce veya sonra ve aksam yatmadan muhakkak wcye cıkardım ama yaklasık 2 haftadır böyleyim yaz geldi beslenme düzenim bozuldu galiba o yüzden böyle oldu diye düşünüyorum ramazanda baslıyo o zaman tamamen alt üst olur vücudum hic cıkamam diye korkuyorum ama keten tohumunu denicem ayrıca evet regl dönemimde yaklastı o zamanda şişiyorum ben tartıda fazla cıkıyorum ayrıca yeni gelen arkadaşlar bende diyet center diye bi siteden indirdim googlea diyet center callenetics yazın indirebilirsiniz

tatlım akşamdan 3 taen kuru kayısıyı bır bardak suyun ıcıne koy kalktıgın da ac karnına ye ve pesınden 2 bardak su ıc rahatlıycaksın

ozaman videonun türkçesini indir mutlaka çünkü hareketlerin çok incelikleri var doğru yapılmazsa pek verimli olmaz, özellikle pelvis konusunu iyi kavrayıp her harekette doğru uygulamak çok önemli türkçe video ile birlikte kitapda geliyor genelde onada bak.
en sondaki sandalye sıkma hareketine dikkat et, hiç bırakmadan sıkıyoruz, sıkarken dizden yukarısı tamamen sımsıkı olacak, yanma ve etki 50den sonra hissediliyor 100den fazla yapabiliyorsan yapmaya devam et. yapabiliyorsan sandalyeyi yerden daha yüksekten tutmaya çalış, üst gövdeni öne serbest bıraktığında ellerini yanda değilde ortada tutarsan hareket daha da zorlaşıyor..
kitapta 14-BALDIR KASLARI diye bir klasör var orda sandalye sıkmanın hareketinin 2. bir versiyonunu daha iyi anlatmış ona da bi bak.
callanetics evolotionda 13-23. dakikalardaki bacak hareketleride çok etkili çorba karıştırırken yaparım hep:)) onuda deneyebilirsin tabii sonrasında esnemeleri de yapmayı unutmaki şişkinlik olmasın...

Son düzenleme:

cok tesekkur ederim cnm.turkce dublajlisini cok aradim fakat bulamadim.evolotion u hemen arastircam ama

cok tesekkur ederim cnm.turkce dublajlisini cok aradim fakat bulamadim.evolotion u hemen arastircam ama

nnnyyy sen bu call 2011 den beri bırakmadan hep yaptın mı canım çok iyi sonuçlar almışsındı tebrik ederim canım

Yaa bu pelvisi döngüsünü yapamıyorummm 2 tane zor yapıyorum oda hemen hızlıca ceviriyorum iniyorum hemen

Yaa bu pelvisi döngüsünü yapamıyorummm 2 tane zor yapıyorum oda hemen hızlıca ceviriyorum iniyorum hemen

2taneyle başlarsın ilerleyen zamanda daha çok yaparsın 2tane yap dinlen sonra 2tane daha yapabildiğin kadar :))) call yapanlar bile nasıl zorlanıyor görüyorsun gayet normal ama sakın bırakma... Zamanla daha rahat yapıyorsun...

Keten tohumunu öğütülmüş al böylesi daha faydalı oluyor çünkü...

nnnyyy sen bu call 2011 den beri bırakmadan hep yaptın mı canım çok iyi sonuçlar almışsındı tebrik ederim canım
yok canım tatillerde falan 1-2 ay ara verdiğim oldu bazen 1-2 hafta yapmadığım oluyor mesela son 10 günde 5 defa yapmışım ama genelde ortalama haftada 2-3 yapıyorum.
evet çok iyi sonuçlar aldım almayada devam ediyorum. ara verince tamamen geri dönmüyorsun tekrar başlayıncada çok çabuk toparlanıyorsun.
malesef herkes onda zorlanıyor bak callan teyze bile zorlanıyor..
2şer ikişer olsun canım mola vere vere 10a tamamlamaya çalış o hareket hiç bir zaman kolay olmayacak ama zamanla tek seferde 10 yapabileceksin, hatta süper call yapacak kadar ilerleyince 20 defa yapacaksın:))

canım cok sagol cevap verdiğin için ben indirdim şimdi ama hastanedeyim çıkınca başlıcam hergün yapıyoruz 6 gün yapıp 1 gün dinleniyoruz 2 gün tamamlıyoruz bu kadar dimi?

gerçekten işe yarıyor böyleydim böyle oldum diyen arkadaşlarımız var mı? resim var mı bir de 10 günlük olan call nerden indiriliyor diğer 21 günlük olan calldan farkı nedir yapsam ne kadar değişim olabilir acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…