Callanetics Egzersizleri

Yelser çooook teşekkür ederim. Sonunda başardım. Videoyu hemde türkçe düblajlı sayende verdiğin adresten yükleyebildim... Bende başlayacağım bugün. Seni çok çok kocaman öpüyorum hayatım. Tekrar teşekkürler....

şimdi bu vıdeo yu 5 gün yapıp 6. Gün ara verip toplamda 21 gün mü yapacağız peki ya sonra????:26:

Merak ettim o kum saati görünümlü olan tostoparlak teyzeyi kimdir nedir bakayım
Callanetics Exercise - Waist Whittler - YouTube
biraz geç oldu ama.. bizim bel esnetmenin south african callanetcs versiyonunu gösteriyor teyze.. 3-4 vdeosu daha var zaten bu bitince youtube onlarıda buluyor...

ya 4. yaptım ama felaket belim ağğrıyo özellikle o mekiğe benzer harekette boynum ve belım çok kotu agrıyo eskidende bu yüzden bırakmıştım sizde oluyomu ya
boyun evet ama pek bel ağrısı olmaz zaten bele kadar değil sütyen hizasına kadar yukarı kalkıyorsun.. baştaki ısınmaları yapıyorsun değilmi? ilk harekette sadece eğil kalk değil pelvisi yukarı kaldırarak kalkmalısın bu beli ısıtmak için... 3. karın hareketinde bacakları fazla indiriyorsanda bel ağrısı yapar. tansiyon önce boyunda sonra kürek kemikleri arasıda ve sırtta hissediliyor oralar güçlenince asıl karnı hissetmeye başlıyorsun, birazda bu nedenle altkarında incelme hemen başlamıyor, önce vücut doğru pozisyonu alacak güce ve esnekliğe gelecek, mide hızası sonra orta karın en son alt karın gidecek..

yorulunca durup dinlenerek yapabilirsin yada ellerinle boynunu destekleye bilirsin mekikdeki gibi ama güğüs ve karıdaki o C posisyonunun bozulmamasına dikkat.. birde hareketi karın kası ile vücudunu öne kıvıracak ekilde yapmalısın ama genelde herkes ilk başta boynundan biri tutup çekiyomuş gibi boynu uzata uzata zorlayarak yapıyor. oysa boyun sadece C şeklini koruyacak kadar önde tutulmalı okadar..

şimdi bu vıdeo yu 5 gün yapıp 6. Gün ara verip toplamda 21 gün mü yapacağız peki ya sonra????:26:
istediğin ölçüye gelene kadar devam canım sonra günde 15 dlık koruma programı..

ecemus vazgeçmek yok ... sen kendinden vazgeç ama ben sendenn vazgeçmiyorummmmmmmmmm hadi hadi hadiiiiii......
Callanetics tüm programlar ve kitabı

Canım ben 21 tamamladım eşim burada şimdilik 1gün yapıp 1gün ara veriyorum mecburen ama 40'a tamamlayacağım sonra süper callanetics yapacağım yine 1er gün arayla:))))) diye düşündüm ama bakalımmmm:))))

ölçülerin ve kilon ne? Sende dukan yapıyorsun dimi... Bende...ama çok kaçamaklı...

ölçülerin ve kilon ne? Sende dukan yapıyorsun dimi... Bende...ama çok kaçamaklı...

Canım dukan yapıyorum ama eşim burada 4gündür bende kaçırıyorum ama şöyleki abartmadan yemeye çalışıyorum,eşim gittikten sonra 2gün atak yapıp devam ediyorum 1sp,1ps olarak callanetic ise 21 tamamladıktan sonra 1gün arayla yapıyorum fakat eşim yarın sabah yola çıkıyor 6gün yapıp 1gün dinlenmeyle 40'a tamamlamayı düşünüyorum. Bu arada ölçülerimi vermiştim ama bu 9.gün call yapıp yine eşim yüzünden 4gün ara verip tekrar calle başladığımın 6.günü almıştım ölçülerimi kalça 99 bel70 en son kalçam 97idi şimdi kaç bilmiyorum .Yarın dan sonra günü gününe yazarım int bir problem çıkmazsa... yarım saat sonra call yapacağım :))) 3-4gün ara verdim yok bir daha yapmaya başlayamam boşver deme 1kalori 1kaloridir :) 1call 1calldir veee ne olursa olsun mutlaka faydalıdır:)))))))))))))))) 23.yapacağım :)))

Son düzenleme:

biliyor musun sayende yapacağım sanırım ara vermeden. ölçülerin çok iyi maşallah. dün ölçülerini sorduktan sonra geçmişi şöyle bir okudum yazmışsın evet. kilon falan da var. idealimdeki kilo vs. yani.. kıskanmamak mümkün değil :)))))))))))))sen bu gidişle görünmez olursun :))))) sabah fırsat bulursam ama akşam mutlaka yapmaya çalışacağım bende. dün akşam yaptım. bugün kollarım bacaklarım sırtım midem ağrıyor biraz. bugünde inşallah devam. şimdilik 1/21...

bende bölük pörcük devam edşyorum kızlar

basenlerim cok sıkıntı bende ya iç bacaklar bıngıl bıngıl kalcada call ile yapabilcegim baska ne önerirsiniz???? aynı sıkıntıyı ceken yada sporda deneyimli arkadaslarımmmmmmmm

arkadaşlar verdiğiniz linkten indirmeyi beceremedim ben
yardımcı olur musunuz?

http://www.kadinlarkulubu.com/spor-...killenirme-icin-birebir-149.html#post25327728

Ben burdaki videoları yapıyorum call yanında. İstersen sen de bi bak hareketler zorlayıcı değil. Videoyu hazırlayan kadının başka videoları da var bakınmakta fayda var :)

arkadaşlar verdiğiniz linkten indirmeyi beceremedim ben
yardımcı olur musunuz?

Googleye callanetics yazıp arattığın zaman tüm programlar ve kitabı başlığı altında bulunuyo. Ordan tıklayıp indirebilirsin ortadaki indir yazan yerden :)

Son düzenleme:

teşekkür ederim indirdim ama maedia player da açılmıyor

merhaba kızlar
callanetics videosunu hep özel mesaj olarak atmışsınız galiba bir türlü link bulamadım..
bana da atar mısınız ??
bir de 6 gün yapıp 1 gün ara veriyoruz deil mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…