Callanetics Egzersizleri

dinlenmeyi iple çekiyomuş yok ciciiim bugünde yaptıgını yaz buraya yarın kontrol ediceeem kaytarmak yok

Harikasın vallahi. Çok süper motive ediyorsun. Ben de seni kaldırırım kaytarırsan

bana da çok sıkıcı geliyor. iyi ki arkadaşlarımızın yorumları var..

teşekkürler

ben de niye spor yaparken sırıtıyorum diyordum kendime..

ben de pelvis hareketleri özürlüsüyüm.

bulduğunda özelden bana da lik at..

BÖYLE BİR ŞEY VAR MI GERÇEKTEN? DAHA ÖNCE YAPANLARDAN YORUM İSTİYORUM. HEMEN BIRAKIRIM EĞER ÖYLEYSEEE

Ben de ikisi arasında tereddütte kalmıştım senin gibi yapayım vbari. peki call 6 gün yap 1 gün dinlen öyle sonuc al diyor. sen araya 2-3 gün sokunca etkili oluyor mu?

bende kalça hizası yükseldi popo küçüldü, sıkılaştı ama hala yuvarlak... bende okuduğumdan beri her aynanın önünden geçişimde bakıyorum popom duruyomu yerinde diye, kocaya soracamda iyice dalga konusu olmayayım diye tutuyorum kendimi:)))

6 gün üst üste yapamıyorum 4. gün diz ağrısı başlıyor bi incittim bi daha düzeltemedim kitapta da başlangıçta haftada 3-4 gün yapabilirsiniz diyordu, ilk 10 gün kadar sürekli yaptım sonra arada bir... bazen klasik bazen evolotion bazen cardio call yaptığımda oluyor... sürekli yapmak kadar hızlı etki etmiyor şimdi daha yavaş ama etkisiz değil kesinlikle sonuçta sende 1 ayda olacak şey bende 2 ayda olur ama yine olur...

Son düzenleme:
neden sadece biz farkettikki bunu :) güsel olsa begensem üsenmem hemen yaparim ama inan fizikler hic hosuma gitmedi..
benımde kadınların hiç birinin fizigi hosama gitmiyor malesef sıkılasmak guzel ama hafif üçgenımsi duruyor vucudları
canım gögusu ve poposu tabiki var ama ordaki kızların hiç birinin de popoları yuvarlak formda değil duz vekucukler suan site kapandıgıiçin sanırım adını verebilirim sende zayıfla diye bir site vardı bende callın butun videolarını oradan indirmiştim orda call yapan kişilerin yarınsından fazlasının yaparak gozlemlediği sonuc buydu tabikii bende yapıyorum ama sadece kalca hareketlerini atlıyorrum

hmm biliyorum o siteyi ama görmedin o tarz yorumları zaten çook sayfa var okumak mümkün değil ama bu sitedekilerin hepsini okudum hiç şikayet edene rastlamadım, o videodaki kişiler içinde yeni öğrencilerim demişti zaten. bilmemki benim de kafam karıştı.. küçük, yuvarlak, şeftali gibi mükemmel, ideal popo diye vurguluyor sürekli belki hatunun ideal popo anlayışı farklıdır nebilim onun zamanında böylesi makbuldür:)) ama callanetics evolutiondaki hatunlarınki pek düz değil birde onlara bak bakalım belki düz anlayışımız farklıdır:)) şaka bir yana, evolutiondaki hareketler klasikten daha değişik eğer böyle bir sıkıntı varsa belki zamanla farkedince call teyze bu nedenle hareketlerde değişiklikler yapmıştır...

ben daha once sende zayıfla diye bir site var ordan indirmiştim ama suan kapanmıs site tam zamanında indirmişim ben ama burdaki kızlar nerden indirdi bilmiyorum

ya bu kitabı netten indirebiliyo muyuzz?indirebiliyosak linkini msj atabilir misiniz banaa
bende doğumdan sora başlamayı düşünüyorum himen..bence süper bişey bu..hemen indirdim egzersiz programını..ama kitabını da okumak isterim..

ben kapanan sende... sitesinden indirmiştim, türkçe dublajlı video ile birlikte kitap da gelmişti, linki hatırlamıyorum ama...

Merhabalar.... ben callan da 16. günü tamamladım..ama hala bacaklarımda...üst ve alt bacak arkaları.... ve alt bacaklarımın ön tarafı sanki kemik olan yeri acıyor ,ağrıyor ve bazen kasılıyor.... çok zorlamıyorum ama neden oluyor anlayamıyorum.... tecrübeli arkadaşlar.... sizlere de böyle oldumu.... beni bilgilendirirseniz sevinirim...

bende 3. günden sonra ağrı hiç olmamıştı ama benzeri ağrılar genelde hareket çok zorladığı halde devam edersem olur mesela kramp girdiği halde harekete devam edersem yada kramp gireceğini hissedip kası hafif gevşetip inatla harekete devamedersem çok olur. bir de spor sonrası ağrılar esnemeler iyi yapılmazsa oluyor...
sendeki durum bunlardan birisine uyuyor mu?
bir de kalça egzersizleri sırasında yükü bacaklara veriyor olabilir misin? bacak kasına çok yükleniyorsan çok titriyor kasılıyor vs.. ise ağrı yapıyor...
kramp sebeplerinin hepsini bilmiyorum ama benim kramp sorunu yaşamama sebep olanlar şunlardı; kas zayıflığı, magnezyum-mineral eksikliği ve az su içmek... kas zayıflığı zamanla azaldı, magnezyum eksikliğini muz ve vitamin tableti takviyesi ile, maden suyu ile hallettim ve spor yaparken de bol su içtim ve bunu günlük içmem gereken 2lt suyu hesaplarken hiç saymadım.
umarım bunlardan birisi işine yarar...

Son düzenleme:

Çok teşekkür ederim bilgiler için.... sanıyorum zorluyorum bacağımı...bir de bende varis var...o da etken olmuş olabilir...ayrıca bu arada sabahları slim in 6 birinci bölümünü yapıyorum sonra da tibetin 5 hareketini..belki tüm bunları beraber yapmam da sebep olmuş olabilir.... zamanla geçeceğini umuyorum...tekrar sağol....

ayşem ben malesef görev icabı yapıyorum bugün dinlenme günümün keyfini çıkardım mesela

Eveett bende başladım arkadaşlar. Dün sabah 1. günümü yaptım. Şu an üst bacaklarım biraz ağrıyor. Bende faydası olacağına inanıyorum. Ben çok hareketli egzersiz yapamıyorum. Cal tam bana göre. Ben bu aralar kendimide fırçalayıp sabah akşam, selülit kremi uyguluyorum. Sanki ikisi bir arada bayağı işe yarayacak gibi. Haa unutuyordum. Birde akşamları artık yemek yemiyorum. Onun yerine n.fit yiyorum. N.fit'e ilk başlayacağım akşam eve çok aç gelmiştim ve nasıl bununla doyacağım diye moralim bozulmuştu. Buna rağmen n.fit'imi yedim ve inanın o akşam canım başka birşey istemedi. Ayrıca tadıda hoşuma gitti. Aslında görüntüde pek fazlalığım yok ama son zamanlarda çok fazla yemeye başlamıştım. Özelliklede akşamları. Gidişat iyi değildi. Devamlı kendimi şiş hissediyordum ve midem rahatsızlanıyordu. Şimdi kendimi kuş gibi hissediyorum. Akşam yemeklerini azaltmak yada yapabiliyorsanız benim yapabildiğim gibi başka alternatiflerle geçiştirmek işe yarıyor. Hem önümüz yaz. Zaten sıcaklarda insan fazlada yiyemiyor. Yani şimdi tam zamanı. Şimdi özetleyeyim: Vücut fırçalanacak, selülit kremi sürülecek,cal yapılacak, akşam yemek yenilmeyecek n.fit yenilecek. Bunları bir ay kadar uygulayıp sonuçlarını burada paylaşmak istiyorum. Tabi kabul ederseniz. Sizinle paylaşmam benide motive edecek çünkü.

Merhaba.... güzel bir programa benziyor.... aksatmadan uygularsanız işe yarar...Callanetics başlıbaşına işe yarayan bir egzersiz..benim 21 güne ulaşmama 4 gün kaldı.... epey bir şekil aldı diyebilirim vucudum.... ölçüleri bitince yazacağım... size kolay gelsin ve başarılar ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…