Callanetics Egzersizleri

Bugün daha iyiydim kepçede, yavaş yavaş yaptım oldu gibi sanki. Başımda biri olsa da, şurayı şöyle yapacaksın burayı böyle dese ne kolay olurduu
4 bitti, devamı da gelir umarım

ben de 4 ü yaptım bugün her gün daha da zevkli geliyo daha şimdiden hissediyorum incelmeyi ve hatta belim 1 cm incelmiş 73 cm olmuş

kızlar başladım başlayalı iştahım da kesildi benim yaptıktan sonra acıkmıyorum hiç bu durum çok hoşuma gitti maşallah diyeyim kendime

slmlarr

ben baya yapmistim ama bi ara verdim oyle kaldi ama simdi tekrar basliyorum fakat yuruyus felan yapinca daha etkili olduguna inaniyorum sadece call yapsak yetermi sizde ben calisiyorum isten gelincede zaten uykum geliyo :)) direk yapip yatiyorum acaba boyle devam etsem olurmuki ??

ben sadece callan yapıyorum cnm önce bisiklete biniyordum ama sadece callanın etkisini görebilmek için tek bunu yapıyorum 4.günüm şimdiden etkisini görmeye başladı bile.

ya kızlar ben 5 gün yapmıştım bugün yapamadım yarında yapamıcam buyük ihtimalle 2 gün ara verince bişi olur mu ki acaba

Son düzenleme:
ya kızlar ben 5 gün yapmıştım bugün yapamadım yarında yapamıcam buyük ihtimalle 2 gün ara verince bişi olur mu ki acaba

48 saat ara vermemek lazımmış. Tam 2 gün mü ara vereceksin bilmiyorum ama saat hesabı yaparsan ucundan yakalayabilirsin. 47. saatte yap

ben 5.yi yaptım bugün.aslında 5.5 oldu ilk denmek için yarım yapmıştım.yarın dinlenme yapacağım eşimde izinli evde olmayacğız dışardıda çok yorulacağım yarından sonra yine devam

bişey olmaz canım okadardan, doğum kontrol hapı değilki bu unuttun diye birşey olsun:)) tabii atlamasan iyi olur ama atladın diyede şimdiye kadar yaptıkların boşa gitmez, sadece belki sonuca ulaşmanı 1-2 gün geciktirir. sürekli düzensiz yaparsan da 1 haftada geleceğin şekle 1-2 ayda gelirsin ama mutlaka faydasını görürsün...
burda 2 gün ara verdim boşa gitti, tekrar mı baştan başlıycam vs.. diye düşünüp gözünde büyüten yada ara verdim diye morali bozulan tekrar başlayamayanlar çok oluyor ama bence gereksiz bir stres bu.. sporu hayat boyu yapmalıyız elbette ara verdiğimiz dönemler olacak ama bunu fazla stres yapmamak lazım, önümüzdeki maçlara bakalım:)))

Son düzenleme:
ben 5.yi yaptım bugün.aslında 5.5 oldu ilk denmek için yarım yapmıştım.yarın dinlenme yapacağım eşimde izinli evde olmayacğız dışardıda çok yorulacağım yarından sonra yine devam

yorgun olunca başlaması çok zor oluyor ama yapınca da bütün yorgunluğunu alıyor.. ben öyle zamanlarda eğer popomu kaldırabilirsem esneme ağırlıklı pilates yapıyorum, bitirdiğimde iyiki yapmışım dinlendim enerjimi geri kazandım diyorum hep bazen gaza gelip üstüne call yapıyorum. esnemeler müthiş rahatlatıyor tavsiye ederim.. belki fazla yorgun olacağın için karın/kalça/pelvis kısmını daha kısa tutup diğer kısımları yapmayı düşünürsün...

cnm 6 gün yapıp bie gün dinleniyoruz ya o 1günlük dinlenmeyi kullanacağım yarın

sadece call yaparsan sadece sıkılaşırsın kilonda pek bi değişiklik olmaz ama callın yanına yürüyüş yada herhangi bir cardiyo eklersen ozaman kilo da verirsin ve call verdiğin 1-2 kiloyu 3-5 kilo gibi gösterir... senin ihtiyacına göre karar vermek lazım..

hazır yapmış bırakmış birini yakalamışken merak ettiğim çok şey var biraz soru yağmuruna tutayım seni:)
baya yaptım derken kaç seans yapmıştın ?
incelmen nekadardı ?
ne kadar süre ara verdin ?
bu sürede incelmen geriye döndü mü? mutlaka geri dönüş olurda ne kadar sürede nekadar miktarda onu merak ettim tabii bu durumda kilodaki değişimin de önemi var
ara verdiğin zamanda kilonda değişiklik de oldu mu?

Son düzenleme:
5'i yaptım bugün. Olacak olacak

Benim göbeğimde çok var fazlam. Onları nasıl gidereceğim bilmiyorum hiç. Elimle tutabiliyorum göbeğimi, o derece. Çözüm bulmam gerek ona.

bugün devam edeyim o zaman bende
hafta sonu temizlikti misafirdi derken adım atacak halim kalmadı bacaklarımın arkası öyle bi ağrıyo ki yürümek istemiyorum valla

kızlar az önce ölçülerime bakayım dedim bi de ne göreyim 1 er cm bel ve basenden incelmişim

kızlar az önce ölçülerime bakayım dedim bi de ne göreyim 1 er cm bel ve basenden incelmişim

Ya ben bugün 6'yı yapacağım, bugün derste otururken bir baktım dik oturuyorum, omuzlarım düşmeden, acı çekmeden. Öyle rahattım ki. Bel bölgesinde bende bir sıkılaşma hissettim ama 10 bitirene kadar ölçmeyeceğim:) Senin adına çok sevindim didemss25, böyle devam edelim

edelim valla incecik olacaz

ben dün 1.yi yaptım çok zor bazı hareketleri eksik bazılarını yanlış yaptım bugün heryerim ağrıyor nasıl devam ederim kızlar geçermi bu ağrılar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…